Anti-stres
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum

+9
Elena H.
Irma
Miran Lakovski - Laki
Admin
Jelena S.
Tenzila
Enisa Alic
SELMA dipl.iurist
Berka
13 posters

Stranica 6/7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty BIJELA RADA

Komentar  Enisa Alic Mon Nov 17, 2008 5:10 pm

Mi smo Ayli za prvi rodendan pravili torti "Bijela rada". Mnogo vremena zahtjeva, ali je odlicna torta...JAko dobro mogu zamisliti krunicu na toj torti...

P.S. A Emina je slavila u Trebinju prvi rodendan - uz dalmatinske pjeme i dalmatinsko vino drunken , pa koja pljeskavica sa rostilja....dijete je naravno posle gasenja svjecica zaspalo --a mi smo do sitnih sata "slavili"... (a sve to naravnoo za nju... Razz )

Torta je bila iz slasticarne - koju smo narucili, i zaboravivsi da se tamo cirilaca korisit - dobili smo je cirilicom napisano "CPETAH PODEHDAH"

sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Re: Evoooo, kaficaaaaa, bujrum

Komentar  Berka Wed Nov 19, 2008 5:55 pm

manite se novih torti, kad su one koje su vec isprobane odlicne. Nego, dedera posluzite kaficu, vi mlade zenice, niste samo mamice, zar ne vidite nove clanove?
Jooooj ko bi vas docek'oooo
Dobro nam dosli novi clanovi anti stres foruma, evo, bujrum, malo rahatlokuma, sluzite se Smile od srca je I love you
( Selma, Enisa, brzoooo, sta cekate, kaficaaaaa , ja sam fildzane vec servirala Smile
Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 KahvaEvoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Avatar
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Re: Evoooo, kaficaaaaa, bujrum

Komentar  Admin Wed Nov 19, 2008 6:38 pm

SELMA dipl.iurist (citat):Pa ne znam sta bih ti rekla, hocu veliku tortu, s krunicom!
Sva sreca, da mi j dizajn jaca strana, ali kako unutra da napravim!
Trrba mi neki lijep recept za fil. Nesto ukusno sto i djeca mogu jesti!
SVI STE POZVANI NA RODJENDAN, AKO STE U PRILICI
BUJRUM!

SUper da sama zelis praviti tortu! Ja cu Azuru naruciti, nisam strucko za kolace i torte! Moja sestra je pravila svojoj kcerkici za 1. rodjendan nesto zdravo i ukusno- torta od mrkvice. Svi su bili iznenadjeni kako je ipak bila ukusna ta torta. Imas vise razlicitih recepata na internetu. Mozes kombinovati sa orasima, dzemom od marelice, slag kremom ... iako ja bi je jednom probno napravila pa onda i za rodjendan!



Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Carrotcake



Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Carrot_cake_whole

AKo ti se svidja ova torta, ide ti uz temu kruna ... javi mi pa cu ti prevesti cijeli recept!
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5431
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 36
Age : 44
Registration date : 2007-12-10

https://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Selma, drzi se ti ove slovenke,

Komentar  Berka Wed Nov 19, 2008 6:50 pm

Jaaaoooo, slovencice moja, neka si ti nama prihajala, i to nije bilo kako,
Selma, drzi se ti ove slovenske kuharice koja narucuje gotovu torbu, a hvali se sestrinom
Uhhhh, pa vidis da je kod kod oviih slovenaca svasta moguce !
samo slovenska mrkvica moze postati krunica
Very Happy
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Re: Evoooo, kaficaaaaa, bujrum

Komentar  Enisa Alic Wed Nov 19, 2008 8:55 pm

Evo , mislim da ce nam svima doteci...sta vi mislite!?Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Dzezva_vispak


Enisa Arslanagic-Alic: komentar modifikovan dana: Mon Nov 24, 2008 12:25 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Re: Evoooo, kaficaaaaa, bujrum

Komentar  Berka Thu Nov 20, 2008 12:57 am

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Dzezva_vispak

To, to, Enči, trebaće nam takva i za rodjendane Very Happy
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty USPAVANI FORUMASI!!!

Komentar  Enisa Alic Wed Dec 10, 2008 4:24 pm

Saljem vam svima obilje svjetlosti , ljubavi i energije...


sunny sunny
sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty primite vibracije i sami sebi pripremajte kaficeeee

Komentar  Berka Sat Dec 13, 2008 11:10 am

Ovog hladnog jutra moje srece je toplo i puno neizmjerne bezuvjetne ljubavi. Dragi moji, gdje god da ste,
necu vam danas ponuditi caj niti kaficu, saljem vam obilje svjetlosti ljubavi i energije I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Dobro jutro narode

Komentar  Berka Mon Dec 15, 2008 12:18 pm

Dobro jutro starim forumasima, pozelimo dobrodoslicu novim clanovima. Mucim se cijelo jutro da skontam je li nas novi clan ( Ogy) muslo ili zensko, ali, sta je da je, moze piti kaficu s nama. Nego, dedera, bujrum, dok se nije ohladila
Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 64491.1341450
ahaaahhhh umalo da zaboravim, dragi moji, jucer sam bila kod jednog slavnog pisca koji je odavno usao u skolske udzbenike i skolsku literaturu, taj covjek je definitivno raskrsnica u mom daljem zivotu jer ostvaruje u konkretnim potezima moj san da se proslavim kao spisateljica. Ali, ono sto je jucer a i danas nadmasilo interes o knjizevnim ostvarenjima je sarma koju je napravila njegova supruga. Ma ljudi, jela bi je mrtva usta. Evo bujrum, i vama, pa se uvjerite u umijece jedne divne zene koja je koroz moju knjigu odlucila da postane isto kao i ja, SAVIM NOVA ZENA.
prijatno
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Ljubim ruke damama

Komentar  Miran Lakovski - Laki Mon Dec 15, 2008 12:25 pm

Dobro jutro, ljubim ruke novoj spisateljici i divnoj dami koja je majstor neodoljivih sarmi. Voli vas sve forumase vas Laki.Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Ruza13ga
Miran Lakovski - Laki
Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 25
Age : 65
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty I ja volim sarmicu

Komentar  Elena H. Wed Dec 17, 2008 2:14 pm

Forumasi forumasi ko pravi najbolju sarmu na svijetu? Ja volim sve koji su za antistres, vidim ima ljubavi, vina, ruza pa i torti
ljubi vas vasa Elena
Elena H.
Elena H.

Broj komentara : 10
Age : 47
Registration date : 2008-04-25

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty postovana suprugo slavnog pisca

Komentar  Enisa Alic Fri Dec 19, 2008 12:24 pm

Ja se bas pripremam da napravim sarmu, pa bih Vam bila jako zahvalna za recept (ja ti sve po receptu Rolling Eyes )


Very Happy Very Happy Very Happy

sunny


Enisa Arslanagic-Alic: komentar modifikovan dana: Mon Jan 26, 2009 1:36 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Sarma od Ruzice Esic i kolacici od Selmice

Komentar  Berka Thu Jan 22, 2009 12:52 pm

Evooooo dragi moji, Ruzicina sarmica i Selmini kolacici, posluzite se, bujrum, a za kaficu, neka se pobrine neko mladji ( kome nije rodjendan). Ne gurajte se, dedera, lijepo se dogovorite
Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Sarma_article_fullEvoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 30csqx1
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Re: Evoooo, kaficaaaaa, bujrum

Komentar  Miran Lakovski - Laki Tue Feb 03, 2009 10:03 pm

Hvala vam Ruzice i Selmice ! Zanosne su vam poslastice Cool,
izvolite nesto i od meneEvoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 20060603174109_vino
Miran Lakovski - Laki
Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 25
Age : 65
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty VIC DANA

Komentar  Miran Lakovski - Laki Thu Feb 05, 2009 3:41 pm

Sta je ovo, nudim vam vino, hvalim vas, castim, a ni od kog ni habera. Probacu sa vicem dana, mozda se neko probudi od smijeha ili soka.

Mesar se jako iznenadio kad je vidio da mu pas ulazi u mesnicu, pa ga je otjerao...ali, kasnije, evo psa opet...priđe on psu i vidi mu cedulju u ustima...uzme je, a tamo piše:
"ako može šest kobasica i janjeći but, molit ću... pas ima i novac u ustima."
pogleda, i stvarno uz cedulju je deset dolara...uzme on novac, spakira narudžbu u vrećicu i da psu da uhvati u čeljust...to ga se sve toliko dojmilo, da je odlučio zatvoriti i krenuti za psom...pas ide niz ulicu i stiže do semafora na dugme...spušta vrećicu, pritiska dugme, uzima vrećicu, strpljivo čeka zeleno...prelazi ulicu, mesar za njim...stiže do autobusne stanice, i gleda u red vožnje...mesar je očaran...pas nalazi svoj autobus, i sjeda na klupu...nailazi bus, pas obiđe da vidi prednji kraj, pogleda broj, vraća se na klupu.
Nailazi drugi bus, pas ode i pogleda broj linije, aha to je taj, ulazi...mesar za njim, sad već otvorenih usta...bus ide preko pola grada, na drugi kraj u predgrađa, pas razgleda pejzaž...na kraju ustaje, ide do prednjeg kraja busa, propinje se na zadnje šape, pritiska dugme da bus stane...silazi, s vrećicom i dalje u ustima...i tako idu mesar i pas trotoarom, kad jednom pas skrene do kuće...stazom do vrata, ostavlja vrećicu na pragu, zalijeće se i udara cijelim tijelom o vrata...uzima još veći zalet i opet se baca na vrata...iz kuće se nitko ne javlja...pas se vraća stazom, preskače živicu, ide oko vrta, priskače do prozora, lupa glavom o okvir nekoliko puta, a onda se vraća do ulaznih vrata...iza vrata se promalja grmalj, goropadni covjek uzima vrećicu s praga i onda se počne derati na psa i šutirati ga...
Zapanjeni mesar: "za ime svijeta, što vam je, pa taj pas je čisti genij...! što se mene tiče, mogao bi nastupiti na televiziji...!"
Razjareni grmalj: "ovo genij? 'ajde...! ovo mu je već drugi put ove godine da je zaboravio ključeve..."

Pouka: možete nadmašiti očekivanja promatrača, ali svojih grmalja i “vlasnika”, nikad...! Pasji je to život..
Miran Lakovski - Laki
Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 25
Age : 65
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Ha, ha, i ovo je pasiji zivot

Komentar  Irma Thu Feb 05, 2009 4:07 pm

Hvala ti Laki za vic dana, evo i od mene jedan, pa ko zivot pasji zivot a ko se s kim zaje... Very Happy

1. dan
- Dragi, idem na fitness.
- Dobro draga.
2. dan
- Dragi, idem na aerobic.
- Dobro draga.
3. dan
- Dragi, idem na jahanje.
- Idi draga, konj je nazivao tri puta
Irma
Irma

Broj komentara : 19
Registration date : 2008-04-26

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Evo i meneeeee

Komentar  Jelena S. Thu Feb 05, 2009 7:36 pm

Ima li te kafice ? Dajte, djevojke, jednu duplu sa malo mlijeka bez secera. Od mene za sve torta da zasladimo Dinin rodjendan
Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Chocolate-Rum-Torte
Jelena S.
Jelena S.

Broj komentara : 19
Age : 62
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Dobro jutro moji voljeni

Komentar  Berka Fri Feb 06, 2009 10:47 am

Dobro vam jutro, lijepi moji, ma gdje bili.... evooooo ... bujrummmmm ... maksuzija .. kajmakusa ... secerusa .. docekusa.]Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Kapucino
Dobro dosli u forum, ovog februarskog jutra, radujte se koliko god vam je dosta hladnoce i sivila, jerrrrr ... ha, ha.... jos malo pa idemo traziti visibabe. Kako su male visibabe mudre i hrabre, one negiraju studen, jer znaju da idu u susret suncu i proljecu. Svaka cast ! Kad bi i mi bili kao one, ... hm....
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love youEvoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Visibaba
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Re: Evoooo, kaficaaaaa, bujrum

Komentar  Berka Sun Feb 08, 2009 1:20 pm

Dobro vam nedeljno jutro radni narode.... Lijepo spavali? Sta ste zeljeli to ste i sanjali? Kafu popili?
Drage moje, ako ste odlucile da se ove nedelje "zrtvujete" za sebe i svoje najmilije, evo vam odlicne ideje: tufahije
Sastojci:. 1/2 litre vode; 1/2 kg šećera; 6 jabuka; 12 kasika mljevenih oraha; 6 kasičica šećera; 6 kasičica maslaca ili margarina po želji; 6 kasika mlijeka i višnje ili nesto drugo za ukras
Jabuke ogulite, izdubite sredinu i skuhajte u šećernom sirupu. Neka se ne raskuhaju. Pustite zatim da se ohlade ( izvadite ih iz sirupa). Neka zavrije mlijeko sa šećerom, skini s vatre i umiješaj orahe.U hladnu smjesu dodaj umuceni maslac ( a moze i bez maslaca) Puni jabuke, ukrasi ih i prijatno Very Happy
Ugodno nedeljno popodne sa onim koga najvise volite, od srca vam zeli vasa Magistra Vitae sunnyEvoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Tufahije
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Maja

Komentar  Miran Lakovski - Laki Mon Feb 09, 2009 11:30 pm

Dobro vece i laku noc . Kasno je za kaficu ali nije za dobrodoslicu. Imamo novog clana foruma. Majo dobro nam dosla.Lijepe snove za sve forumase pa i radne narode zeli vam Miran.
Miran Lakovski - Laki
Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 25
Age : 65
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty dragi moji, drage moje

Komentar  Enisa Alic Tue Feb 10, 2009 11:08 am

Veceras nam je pun mjesec - za one koji to prate

sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Dobrodoslica Emiru

Komentar  Irma Wed Feb 11, 2009 12:30 am

U ovom forumu nije bitna kvantiteta nego kvaliteta. Ipak, radujemo se svakom novom clanu . Dobro nam dosao Emire ! Sutra ces dobiti prvu forumsku antistres kaficu Smile
Irma
Irma

Broj komentara : 19
Registration date : 2008-04-26

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty LJudi moji,

Komentar  Enisa Alic Wed Feb 11, 2009 2:03 pm

Juce sam primjetila da je kalendar (mjesecev) koji sam nabavila pogresan....

Shocked Shocked Shocked
Shocked Shocked Shocked

Nazvala sam naravno KLUB gdje sam ga narucila - zamislite sta mi kazu---"da, da - ta serija je pogresno izprintana....odmad vam saljem novi, ipravan kalendar za 2009...."

E pa svasta -- da i ovo dozivim....


sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty dobro nam dosao/la seceru

Komentar  Berka Mon Feb 16, 2009 10:02 pm

evo dragi nasi dobili smo danas novog clana, jednog secerka ( ili secerku) ne kontam je li tepa sebi "seceru" ili tepa svima nama... bilo kako bilo, dobro nam dosao usecereni clane foruma
Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Secer-2
valjaces nam sa svojim komentarima, a ako komentari izostanu, opet dobro dosao/la, valjaces nam makar za kafe.... jos nek nam se mlijeko javi, pa smo kompletni Very Happy
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Re: Evoooo, kaficaaaaa, bujrum

Komentar  SELMA dipl.iurist Tue Feb 17, 2009 2:58 pm

Svi se borimo protiv secera i slatkisa, ali nekako su uvijek welkom!
SELMA dipl.iurist
SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 101
Age : 42
Location : HOLANDIJA
Registration date : 2008-02-01

Na vrh Go down

Evoooo, kaficaaaaa, bujrum - Page 6 Empty Re: Evoooo, kaficaaaaa, bujrum

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 6/7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu