Anti-stres
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuc, kuc, ima li koga?

+9
Jelena S.
Enisa Alic
Irma
Alma
Miran Lakovski - Laki
ena
Tenzila
Berka
ERMINA
13 posters

Stranica 3/4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Dobro jutro radni narode

Komentar  Irma Fri May 30, 2008 9:37 am

Restoran na uranku. Berka samo kaži, danas ja poslužujem. Izvolite, šta želite?
Može kafica ?
kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Kafica01vslfdpqs1
Irma
Irma

Broj komentara : 19
Registration date : 2008-04-26

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty moze meni?

Komentar  Enisa Alic Fri May 30, 2008 9:41 am

Bas bi mi jedna jaka godila, Irma - Eminami nije citavu noc spavala (zubi).

Sleep
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Bujrum, bujrum, svima

Komentar  Berka Fri May 30, 2008 9:42 am

Dobro jutro, mila moja, hvala, hvala, za nas dvije samo? A ostali? Dedera sada kad si započela, lijepo za sve posluži, i nemoj, živa bila ovo nešto što vidim pored šoljica donositi. Znam ja da je to "Senzeo" jastučić kafe, ali neko bi mogao pomisliti, daleko bilo, znaš li na što mi to liči? Embarassed
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty rade strumfici, ha?

Komentar  Enisa Alic Fri May 30, 2008 10:33 am

Bas imas pokvarenu mastu Cool

sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Philips Senseo kofi jastučić

Komentar  Berka Fri May 30, 2008 1:05 pm

Ja ti to imam svako jutro u rukama ( mislim na fafeni jastučić) Laughing
ali me nikad nije podsjetio na tako nešto.
Samo što slika iskrivljuje viziju, zar tebi ne liči na to - daleko bilo Rolling Eyes
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  Alma Fri May 30, 2008 9:14 pm

Gdje nestade ona web stranica ?Zelim i ja da glasam za medenu Arijanu Very Happy
Alma
Alma

Broj komentara : 15
Registration date : 2008-05-23

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty "upoznala" sam pisca Tajne

Komentar  Berka Thu Aug 14, 2008 7:15 pm

Sinoc ( oko ponoci) sam gledala Oprah Sou, i ostala sam bez daha. Bila je Lujza Hej, ali i ona ( nemogu se sjetiti imena) koja je napisala "TAjnu"
konacno da vidim ocima ove dvije zene koje su ostavile toliki uticaj na milione zivota ( i moj naravno)... s njima je Oprin gost bila i treca spisateljica ( kojoj se takodjr ne sejcam imena)...

Odavno nisam gledala tako nesto ( bez daha)...
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  SELMA dipl.iurist Mon Aug 18, 2008 9:41 am

JUTRO!
Bas ste se uspavali ovih dana! Very Happy
BUDITE SE! Pocela je nova sedmica...
bounce
Ne znam da li sam gledala film" TAJNA"! Nesto se ne sjecam..
SELMA dipl.iurist
SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 101
Age : 42
Location : HOLANDIJA
Registration date : 2008-02-01

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Jutric Selma

Komentar  Enisa Alic Mon Aug 18, 2008 11:18 am

Drago mi je da si opet tu!!

Ako nisi gledala Tajnu - onda BRZO!!! Jako ,jako dobar film.

Ja ga imam ali na - engleskom, pa ako hoces mogu ti poslati.

sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty u svojoj kuci imas taj DVD !!!!

Komentar  Berka Mon Aug 18, 2008 12:19 pm

SELMA N-C dipl.iurist (citat):....
Ne znam da li sam gledala film" TAJNA"! Nesto se ne sjecam..

Proslog mjeseca sam iz Bihaca donijela taj film ( dobila od Ermine), i tebi u ruke predala .... mozda si ga vec odgledala ali se ne sjecas da se tako zove ( sikret).
A knjigu takodjer imam, ( dobila sam je od moje drugarice Senke) mogu ti i nju posuditi ( kad mi vratis film) Very Happy .
Tajnu je od zaborava spasila Ronda Bern :

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Ronda_Bern

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 51%2BEZfniRiL._AA240_
Tajna je putovala vjekovima kako bi stigla do nas da bismo otkriti tajnu koja će nam zauvek promjeniti život.

Prenosila se vjekovima, mnogi su je skrivali, ponekad bi se izgubila, ponekad bi je neko ukrao, a neki su za nju davali bogatstvo.

Tu su Tajnu poznavali neki od najistaknutijih ljudi istorije: Platon, Galilej, Betoven, Edison, Karnegi, Ajnštajn, kao i drugi teolozi, naučnici i veliki mislioci.

Sada se Tajna razotkriva čitavome svjetu. Samo mali djelići Velike Tajne otkriveni su tokom vjekova u usmenoj tradiciji, književnosti, religijama i filozofijama. Prvi put se svi dijelovi Tajne okupljaju u nevjerovatnom otkrovenju koje će preobraziti život svih koji je iskuse.

Kako se Tajnom koristiti u svakom području svoga života: području novca, zdravlja, odnosa, sreće te u bilo kojem odnosu sa svijetom. Počećete da razvijate skrivenu, nepoznatu moć koja postoji u vama, a to otkrivenje može uneti radost u svaki deo vašeg života.

"Tajna" sadrži mudrost i savremenih učitelja i učiteljica, muškaraca i žena koji se njome koriste kako bi ostvarili zdravlje, bogatstvo i sreću. Iznoseći spoznaje Tajne na svjetlost dana ujedno navode uverljive priče o otklanjanju bolesti, postizanju bogatstva, prevladavanju prepreka i postizanju onoga što bi mnogi smatrali nemogućim.

Nasa prijateljica Enisa je dala djeci neke kataloge da izrezuju slike onog sto zele da dobiju i da te slike zakaze na zid ( zid zelja, ili tabla zelja...) i neka vjeruju da ce se to jednog dana ostvariti. Enisino dijete koje je iz novina izrezalo koturaljke, tako je cvrsto vjerovalo da ce ih dobiti, da su te frekvencije privukle upravo to. Narednog kada susjedi su donijeli koturaljke koje su njihovom djetetu postale male. Enisa, ispravi me ako nisam dobro prepricala taj tvoj eksperiment.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty upravo tako

Komentar  Enisa Alic Mon Aug 18, 2008 2:35 pm

Funkcionisalo je najbolje kod moje srednje cerke (4 godine), jer je vjerovatno jos slobodnog uma i duha - i bez razmisljanja vjeruje u to...Pored korturaljki bilo je tu jos par stvari, koje je ona zaista zaljepila na plakat affraid

(moram napomenuti da ljudi od kojih smo to dobili - nismo skoro pa ni poznavali....)

sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Tako je Erminin sin shvatio Zakon privlacnosti

Komentar  Berka Mon Aug 18, 2008 4:55 pm

Tako je Ermini sin primijenio Zakon privlacenja da bi ucestvovao u nekom drzavnom kampu koji poziva mlade fudbalere jednom godisnje.
Tolikooo je vizualizirao da njega pozovu, a ispostavilo se da su pozvali djecaka koji se isto kao on zove i preziva, i isto su godiste.
Ermina se razocarala i rekla, eto, vidis, kosmos je tu negdje pogrijesio, dao je za dobitnika isto ime i prezime i isti grad (Bihac), cak i godiste djecaka, ali to ipak nisi ti. Medjutim, Erminin sin se nije pokolebao, mada je "kocka pala" i izabrani ucesnici ( medju kojima ipak njega nije bilo), on je i dalje radosno vjerovao da ce ucestvovati.
Par dana prije pocetka aktivnosti u drzavnom fudbalskom kampu, njegov imenjak iz nekih razloga nije mogao ici i ponudio je taj poziv ERmininom sinu Very Happy
naredne godine, ista zelja se ponovila, Erminin sin je na svoje vlastito ime dobio poziv za kamp. TAko da je jedan od rijetkih koji je imao tu
sansu i tu cast da dva puta u dvije godine bude na istom mjestu.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  Wall-E Mon Aug 18, 2008 7:07 pm

SELMA N-C dipl.iurist (citat):Ne znam da li sam gledala film" TAJNA"! Nesto se ne sjecam..

Ma vjerovatno se sjećaš filma po istaknutim frazama koje danas, pored njih, izuzetno puno koriste još i bankari. Very Happy
Wall-E
Wall-E

Broj komentara : 10
Location : tamo gdje je sve po mom
Registration date : 2008-06-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Najdrazi moji,

Komentar  Enisa Alic Tue Aug 19, 2008 8:22 pm

http://www.lora924.de

je radio stanica na kojoj ce moja Amela veceras prvu svoju reportazu (o piramidama u Bosni) predstaviti.

Svakog utorka ce biti u programu uzivo bounce sunny sunny

cheers cheers cheers

I love you I love you Stvarno sam pravo ponosna na nju - zlato mamino I love you I love you


sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty ZNAhorki i jeste bas tu mjesto

Komentar  Berka Wed Aug 20, 2008 1:07 am

Eto vidis, kad je FEng Shui u pitanju, od trpezarije dodjemo zacas do cijele kuce.
A na toj radio stanici, od predstavljanja naseg anti-stres tecaja, dodje i djevojka do svoje emisije - uzivo.
Putevi Boziji su zaista nepredvidivi. Grlim je i ja ( ZNAhorku nasu) i ponosim se isto kao i ti.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  SELMA dipl.iurist Wed Aug 20, 2008 1:37 pm

Super!
Stvarno mi je drago, jedva cekam, da cujem!
I trebas biti ponosna!
SELMA dipl.iurist
SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 101
Age : 42
Location : HOLANDIJA
Registration date : 2008-02-01

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  Hidajeta Wed Sep 17, 2008 3:13 pm

E evo i ja da kucnem,pa dok se malo uklopim sa vam
cu vise da citam i posmatram dok sve neskuham.
Ipak lijep dan zelim svima ma gdje bili. Very Happy
Hidajeta
Hidajeta

Broj komentara : 6
Registration date : 2008-09-17

http://svezasviju.forumotion.com/portal.htm

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  Enisa Alic Fri Sep 19, 2008 10:26 am

Je li gledao iko sinoc Berku na PINK-u?

Ja (na zalost) nisam imala mogucnosti gledati - ali sam cula da je MRAK bila!

Sad moramo nju cekati da nam isprica njene impresije.

Mi cekamo Biseru bounce

sunny


Enisa Arslanagic-Alic: komentar modifikovan dana: Sat Sep 20, 2008 1:59 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Impresije

Komentar  Berka Fri Sep 19, 2008 3:43 pm

Drage moje, prva impesija je bila da sam uopste pozvana u jednu takvu emisiju ( najbolju u BiH) a vjerovano i sire...
Druga impresija: TV Pink mi je ponudio placenu avionsku kartu ( sto sam prihvatila). Slijedeca impresija je da su mi ponudili hotelski smjestaj u kojem zelim hotelu, sto nisam prihvatila jer u Sarajevu imam sve veci krug prijatelja s kojima koristim svaku minutu dok boravim u Sarajevu (veceras cu se druziti sa nasom forumskom psihologinjom Sanelom K., a sutra sam cijeli dan sa nasom forumskom astrologinjom Azrom P., pridruzuje nam se i biznismenka Ermina iz Bihaca) . Znaci, nas anti-stres forum je ovih dana u akciji, ali ovaj put u zivo. Naredni dan je rezervsan za Zdravku, moju staru prijateljicu i bivsu radnu koleginicu iz mojih inspekcijskkih dana, koja nije clan naseg foruma, ali cemo je primiti ( samo ako kaze "PRIMMMI MEEE" Very Happy ... itd..
Iako mi je producentica emisije "Zabranjeni forum" Dragana Djukic naglasila da racunam na njihov Frizerski salon i kozmeticarku, ja kao ja, nisam stvar prepustala slucaju, neprihvatam neizvjesne situacije nego sam otisla na frizuru i sminkanje u jedan sarajevski salon. Medjutim, oni kao oni, uzeli su stvar u svoje ruke, frizerka je pokvarila sve ono za sto sam ja dva sata tog dana izdangubila. Ona je ipak moju "bujnu"kosu rascesljala i napravila frizuru po svom. I sminkerica me ponovo uzela pod svoje. Zaprepastena tolikom kolicinom pudera koji je ( po mom misljenju) samo naglasio i istakao moje sitne bore, jednostavno sam se prepustila, predala, i pomislila "radite s mene sto god hocete, ali necete dokle hocete Very Happy
Dalje, u prostoriji za sminkanje bila sam iznenadjena susretom sa Gocom Trzan Surprised ... ( imale smo nekada davno veoma cudne "bliske susrete" o kojima cu pricati na nasoj anti-stres skoli kao jos jedan dokaz da nista nije slucajno). Goca zgodna, seksi, samo mali trbuscic i malo vece sise odavali su da je tek porodjena ( ima novog muza i malu bebicu, jaaaakooo je sretna, blista od srece kad prica o tome).
Zatim smo otisle u Pinkov restoran gdje smo prije snimanja trebali nesto popiti, tamo sam se ugodno iznenadila, jer je gost emisije bila i Jasna Zalica. Ona je inace moja omiljena glumica ( nikada nisam ni sanjala da cu s njom za nekim stolom sjediti i razgovarati o svemu kao da smo stare prijateljice), ali i ostali gosti emisije su bili veoma interesantni ... oni koji su gledali, znaju vec... ( da ne duzim)...
Sama priprema za "akciju u zivo" bila je veoma veoma profesionalna... Mislim da ni u studiju "Oprah" nisu ni za dlaku profesionalniji. Bila sam prosto odusevljena svim. Od impresivne nove zgrade TV Pink, od portira pa na dalje...
Ipak, nisam se osjecala u svom elementu, nisam bila 100 % ona stvarna, ona svakodnevna, stara JA. Nenaviknuta na kamere, reflektore .. svjesna da gledaoci mogu nazvati i direktno davati komentare i postavljati pitanja...
Posto ja ne pripadam onom dijelu gostiju ( ne samo estradnim poznatim osobama nego ljekari, psihijatri, internisti ... itd..).Bila sam jedina osoba koja se svrstava u "alternativu" i znala sam da je postojala mogucnost provokacije, velicanja doktora a napadanja alternative...a emisija ide u zivo... Ali sam pomislila i to je samo sada, moze biti kako god hoce, ali toga poslije 2 sata ipak vise nema niti ce se ponoviti. Inace, meni je samo bilo bitno da se u svoj toj ujdurmi ne obrukam, da mi se mozak ne blokira (ionako prethodne dvije noci nisam spavala) i td... pa da mi "maca ne pojede jezik"... a TV odnosno program uzivo ne trpi takve situacije. Dalje, u toku same emisije u zivo, voditelj Sale mi je svaki put tokom postavljanja pitanja davao znak da trebam brzo govoriti. U prethodnom druzenju je shvatio da sam osoba koja sporo misli a jos sporije govori. I tako, tokom price sam se trudila da sto brze govorim, sto mi je kvarilo i koncepciju i koncentraciju jer ja i brzina ( u bilo cemu) nismo bas u dobroj harmoniji ... i tako to...
Od svega najljepse je bilo druzenje svih nas ( ponovo u istom restoranu studija TV Pink) do kasnih nocnih sati. Tu je bilo samo malo komentara o emisiji koja je odjednom postala proslost. Smijali smo se najvise Gocinim anegdotama u vezi sa snimanjem serije u kojoj glumi zavodnicu nekom krkanu koji glasno rokce dok "vodi ljubav" . Surove seksi scene je pomno posmatrao njen muz. Jos interesantnija je bila Jasna koja tvrdi da scene vodjenja ljubavi koje ona glumi, rezira njen vlastiti suprug Zalica, ali nikada nije zadovoljan njenim poslom u takvim scenama jer prema Zalicinom misljenju ona treba da bude zesca, seksepilnija i td.. Jedan od gostiju je iskoristio prisustvo ljekara i pricao o tome koliko se prepao kad je primijetio promjene na pigmentaciji koze i otisao specijalisti na cijim vratima je pisalo "za kozne i spolne bolesti"... da neugoda bude jos veca doktor je posumnjao na sidu Very Happy ( AIDS) ... agonija je trajala danima, a on je tih dana na svakom drugom covjeku kojeg je sreo primjecivao "promjene na kozi" Mad
Ha ha.. ha... i ja sam pricala nesto svoje ... Razz ... Opet sam postala ona JA svoja sa sobom.
Da skratim pricu, jedva smo se rastali i krenuli svako svojim putem ( naravno, razmjenili adrese i to na nivou, svi smo imali vizitke Cool ) ...
Mislim da sam vam uspjela prenijeti makar dio atmosfere u ovom dozivljaju koji je sve, sve, samo ne moja svakodnevica.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty WAAAUW

Komentar  Enisa Alic Fri Sep 19, 2008 10:52 pm

Divno, divno!!!!

Mozes li ikako snimak nabaviti, volila bih i ja sve to pogledati.

Nisam te licno gledala, ali sam cula da si super to "odradila".

Tacno vam zavidim, kako ste se okupile sve zajedno, ali me tjesi to sto znam da si sledece sedmice ovdje kod mene (nadam se da nisi zaboravila da imas let za Minhen sledece sedmice!?).

sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty svi putevi vode prema Minhenu

Komentar  Berka Sat Sep 20, 2008 12:39 am

Rolling Eyes kako bih to zaboravila ? Svi putevi, pa cak i avionski, vode preko Minhena Very Happy
U cetvrtak se vdimo u tvom gradu, draga Eni I love you
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  Enisa Alic Sat Sep 20, 2008 2:01 pm

sunny sunny sunny
sunny sunny
sunny
bounce
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty BERKAAAAAAA

Komentar  Enisa Alic Wed Sep 24, 2008 11:19 pm

sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty BAJRAM MUBAREK OLSUM

Komentar  Enisa Alic Tue Sep 30, 2008 8:22 pm

sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Svim islamskim vjernicima sretan Bajram

Komentar  Berka Tue Sep 30, 2008 10:23 pm

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Bajram2_big
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? - Page 3 Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 3/4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu