Anti-stres
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuc, kuc, ima li koga?

+9
Jelena S.
Enisa Alic
Irma
Alma
Miran Lakovski - Laki
ena
Tenzila
Berka
ERMINA
13 posters

Stranica 1/4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  ERMINA Wed Feb 27, 2008 1:58 am

halo, da nisu kakvi praznici a da ja neznam?
ERMINA
ERMINA

Broj komentara : 53
Location : BHAC, BOSNA&HERCEGOVINA
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty ma neeee

Komentar  Berka Mon Mar 03, 2008 11:44 pm

Neeee, nego sam isla na cijelodnevnu reparaciju. Moja snaha odvela kako mene tako i svoju mamu
u neki salon ljepote, pa su nam tamo svasta radili, bile smo cijeli dan
na masazama, saunama, a dalje ti necu pricati
to mora u zivo, pa kada se sastanemo
Umrijeces od smijeha
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty ZA MOJU TENZILU

Komentar  Berka Tue Mar 04, 2008 2:30 pm

Draga nasa uciteljice
avionska karta kupljena STOP
putna torba spakovana STOP
hedije pokupovane STOP
ja nemogu da cekam STOP
nemogu vise ni da spavam STOP
vidi cuda nevidjenoga, nemogu vise ni da jedem STOP
elhamdulila Very Happy
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty za berku

Komentar  Tenzila Tue Mar 04, 2008 2:47 pm

i mi vise ne mozemo da cekamo da nam dodjes, svi te puno pozdravljaju (junaci iz tvoje knjige) Very Happy i drago nam je sto nam dovodis i Erminu i Azru! pusa i sabur! svima nama bounce
Tenzila
Tenzila

Broj komentara : 22
Age : 59
Registration date : 2008-02-05

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty elvisaaaaa

Komentar  Tenzila Tue Mar 04, 2008 2:50 pm

Sta nam je sa Elvisom, jesil se preselila,ili te uhvatio strah od aprila pa se nejavljas! Embarassed
Tenzila
Tenzila

Broj komentara : 22
Age : 59
Registration date : 2008-02-05

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty NASA ADMINISTRATORICA JE PRESELILA

Komentar  Berka Wed Mar 05, 2008 9:12 pm

Tenzila (citat):Sta nam je sa Elvisom, jesil se preselila,ili te uhvatio strah od aprila pa se nejavljas! Embarassed

Danas smo razgovarale vise od sat vremena.
preselila je i odmara,
pozdravlja vas sve, do ukljucenja interneta u novu kucu
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty DOK MISEVA NEMA, MACKE KOLO VODE

Komentar  ERMINA Thu Mar 06, 2008 1:53 am

Neka odmara, ima mrak da joj padne na oci kad vidi kako saltamo teme affraid Sorrrrryyyyy!
ERMINA
ERMINA

Broj komentara : 53
Location : BHAC, BOSNA&HERCEGOVINA
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty trudna a omrsavila

Komentar  Berka Thu Mar 06, 2008 8:56 pm

Mogla bi ti Elvisa pomoci u tvom modeliranju rubrike " Podrska za mrsavljenje"
Zamisli, kako je selila, tih dana je omrsavila, dok je beba narasla, samo raste, raste,
rekli su joj da ce djecak biti veliki.

A za internet kaze da je kao bez ruku i nogu, nemoze da zamisli zivot bez interneta.
Ali, evo, za par dana dolazi nam nasa administratorica. Ma neka tema, nije forum ormar pa da ga
slazemo Razz
samo se bacajmo temama, to, to , idemo dalje
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty evo i mene

Komentar  ena Thu Mar 13, 2008 11:51 pm

Evo sam jako "uzbudena" i odgadam vec par dana napisati nesto na forumu...al evo me.

Nisam bas sigurna kako ovo sve funkcionise, al se nadam da cu brzo nauciti Very Happy
ena
ena

Broj komentara : 1
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty DOBRO NAM DOSLA

Komentar  Berka Fri Mar 14, 2008 1:55 pm

ena (citat):Evo sam jako "uzbudena" i odgadam vec par dana napisati nesto na forumu...al evo me.

Nisam bas sigurna kako ovo sve funkcionise, al se nadam da cu brzo nauciti Very Happy

Draga Ena dobro nam dosla. I mi smo uzbudjeni tvojim dolaskom u ovaj mali ali znacajni duhovni savez.
Tvoji potencijali su veliki, veoma smo sretni da si nam se pridruzila.

Jos jednom: grlimo te i nudimo ti dobrodoslicu
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Ni Faketa nije sto je nekad bila

Komentar  Berka Thu May 22, 2008 3:41 pm

Jucer sam putovala u tri grada. Ukljucili smo navigator koji sve zna pa smo ga zato odavno nazvali imenom FAKETA.
Navigator je prije nekoliko godina dobio ime po nekoj tamo Faketi koja zna sve gdje ko sta kada i kako , bilesi sta ko ruca i ko s kim...
Elem, Faketa (ona,sto navigava u nasem autu) , nesto se gadno razbolila pa nam govori pogresne smjerove, usmjerava nas da sidjemo sa auto puta pa nas vodi desno lijevo po nekim seoskim stazama i bogazama.
I tako smo mi lutali, vracali se, na nasa odredista kasnili, Faketu lijepo opominjali, ponovo i ponovo upozoravali da se malo presabere. Da skratim pricu, Faketa je proHlupala, mozak joj se poremetio, tako da smo joj morali otkaz dati. Tek kad smo "Faketa-navigator" iskljucili, vozili smo pravim putevima vjerujuci u vlastite mozgove i dajuci ( iznad Fakete) povjerenje intuiciji i nepogresivoj kosmickoj inteligenciji.

Dragi moji, nije da ni orasi nisu sto su nekad bili,
nego, vidi cuda, nije ni Faketa sto je nekad bila Mad
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty eh hrsuze

Komentar  Tenzila Fri May 23, 2008 9:49 am

eh hrsuze eh šejtane, baš be na sabahu nasmiješ! nego pišeš li ti već novu knjigu??????
Tenzila
Tenzila

Broj komentara : 22
Age : 59
Registration date : 2008-02-05

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Moj navigator nema greske

Komentar  Miran Lakovski - Laki Fri May 23, 2008 9:59 am

Moj navigator nema greske. Kad kaze desno ja ga slusam i idem tamo gdje pokazuje. Ne razmisljam o tome da li je u pravu ili nije posto me uvijek dovede tacno pred vrata adrese koju mu zapisem. Ovo mi je dalo ideju da i ja dam ime mojem navigatoru. Tvoju Faketu ne poznajem, ali veoma dobro znam sposobnosti moje zene. Od sada pokazivac mojih pravaca se zove imenom moje zene. Cool Nadam se da nece pomijesati loncice i vjerujem da je necu morati amputirati kao sto je to tvoja Faketa dozivjela. Neka joj je vjecni spokoj duse.
Miran Lakovski - Laki
Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 25
Age : 65
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Za moju uciteljicu

Komentar  Alma Fri May 23, 2008 12:58 pm

Mojoj uciteljici zivota, Berki saljem puno puno svjetlosti i ljubavi. Voli te tvoja "prva" ucenica Alma Cool
Alma
Alma

Broj komentara : 15
Registration date : 2008-05-23

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Dušo moja !

Komentar  Berka Fri May 23, 2008 1:43 pm

Dobro nam došla na forum ! Baš si me u srce dirnula, moja prva učenice Reikija. Koliko je od tada prošlo ljeta i zima...i dokle si danas dogurala... mila moja... prvenice najprvija, grli te tvoja Magistra.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Od kako si navigator bacila

Komentar  Irma Fri May 23, 2008 2:35 pm

Dobro je naša Magistra Vitae uradila. To je još jedan dokaz da se trebaš bez razmišljanja odreći onog što te nervira. Od kako je Faketi dala otkaz, put do nje je bez navigacije pronašla učenica Alma koja je ko zna koliko godina unazad bila njena učenica.
Irma
Irma

Broj komentara : 19
Registration date : 2008-04-26

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Hvala !

Komentar  Alma Sat May 24, 2008 11:04 am

Draga moja Magistra, hvala ti na dobrodoslici na forum. Da, proslo je poprlicno vremena od moje inicijacije u Reiki. Cesto posmatram svoj zivot prije inicijacije i poslije, razlika je ogromna. Blagodeti Reikija osjecam svakodnevno i Reiki je moja svakodnevnica. Ne zelim stati samo sa ovim jednim stepenom Reikija,u neko dogledno vrijeme zelila bi postati bogatija i za drugi stepen, ali ima vremena, ne zurim.Za sad sam zadovoljna i sa rezultatima koje trenutno postizem flower
Alma
Alma

Broj komentara : 15
Registration date : 2008-05-23

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Mila moja

Komentar  Berka Sun May 25, 2008 12:27 am

U jednoj od mojih knjiga opisala sam moju prvu učenicu Almu koja me podsjećala na uplašenu, tužnu i razočaranu srnu. Bilo je to davno kada si pretrpila jedan veliki, nenadoknadivi gubitak, ali umjesto da te podrže i utješe, tek tada si doživljavala razočaranje za razočaranjem. Prosto da čovjek nemože povjerovati šta su sve ljudi u stanju učiniti. Te tvoje oči, i cijelu tvoju pojavu nosila sam godinama baš takvu u sjećanju.

Ali, ono što u knjizi ne piše je tvoje sadašnje izdanje. Kad sam te ovog proljeća srela, vidjela sam samopouzdanu, divnu mladu ženu, pravnicu, buducu ženu veoma zgodnog i šarmantnog muškarca.

Intelektualka koja je i te kako svjesna ne samo svoje ljepote nego i svih svojih vrijednosti.

Da, vjeruj mi, prilikom našeg susreta, zaista sam ostala zadivljena. Bez lažne skromnosti, nimalo ne sumnjam da sam i ja (makar malu mrvicu) za to zaslužna. Šaljem ti puno svjetlosti, ljubavi i energije, i naravno jedan veliki Reiki zagrljaj.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Pozdravljam Almu

Komentar  Irma Sun May 25, 2008 9:43 am

Pozdravljam i ja tu divnu mladu intelektualku, obzirom da su Božiji putevi nepredvidivi, možda se nekad i upoznamo. Želim joj sretnu udaju i mnogo svjetlosti upjeha i ljepote u bračnim vodama. Budi sretna žena kao što sam ja i još više od toga. Ako je moguće.
Irma
Irma

Broj komentara : 19
Registration date : 2008-04-26

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Pozdrav i od nas

Komentar  Miran Lakovski - Laki Sun May 25, 2008 11:02 am

Almi cestitke povodom udaje i najljepse zelje, iskreno i od srca od mene i moje ljepse polovine.
Miran Lakovski - Laki
Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 25
Age : 65
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  ERMINA Sun May 25, 2008 11:38 am

I od mene najljepse zelje najljepsoj mladenki flower
ERMINA
ERMINA

Broj komentara : 53
Location : BHAC, BOSNA&HERCEGOVINA
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Oci su mi pune suza

Komentar  Alma Sun May 25, 2008 3:25 pm

Eh sad je mene moja Magistra rasplakala. Vratila je sjecanje ne jedan veoma ruzan i bolan period mog zivota.Ali ja necu sad pisati o tome, jer bi mogla i vas koji ovo sad citate mozda rastuziti a to mi nije namjera.
Bas sam izgledala kao uplasena , tuzna, izgubljena i razocarana srna.
Dasnas je moj zivot susta suprotnost, ima sasvim drugi smisao, obiluje sa mnogo samopuzdanja, energije, radsoti i ljubavi .Ja cesto volim istaci da je na meni sada jedan jak odbrambeni oklop koji sve negativne i nepozeljne energije jednostavno tjera od mene i neda im da se zadrze.To je rezultat ovoga kako ja izgledam danas.
Svakako, svakako za to je velikim dijelom zasluzna i moja Magistra , kojoj dugujem veliku zahvalnost i zato kazem UCITELJICE ZIVOTA IZ SVEG SRCA HVALA TI!

Ne mogu ovdje da se ne pohvalim cinjenicom da moja svjetlost, ljubav i energija redovno putuju i mojoj ljubavi u Ameriku i da moj sarmantni i kako Magistra rece zgodni muskarac to itekako osjeti.Sto je jedan mali dokaz od bezbroj njih da Reiki niti priznaje niti poznaje granice.

Hvala Ermini, Irmi I Saletu na srdacnim zeljama ( kad se bude priblizio taj moj sretni datum, svakako obavjestiti cu vas Laughing ) i saljem im obilje svjetlosti, ljubavi i energije a takodje i svima vama koji sad ovo trenutno citate. flower
Alma
Alma

Broj komentara : 15
Registration date : 2008-05-23

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty ti si dokaz

Komentar  Berka Sun May 25, 2008 10:41 pm

Ti si dokaz da se možemo podići kao feniks iz pepela. Nemoj meni zahvaljivati, jer, ne bih ja do tvoje svijesti nikako mogla prodrijeti da se ti nisi otvorila za promjene. Iz svake nevolje čovjek izadje jači a nešto i nauči. Problemi i razočaranja nas guraju u rast, razvoj i promjene. Tebi tvoja nafaka na svakom koraku, a oni koji su ti nanijeli duševnu bol, oprostila si im, to znam da te i ne pitam. I ja sama, koliko sam puta pomislila ( pogotovo u vrijeme kada sam tu situaciju opisivala u knjizi), Bože oprosti im, oni nemaju pojma šta su time uradili sami sebi.

Hvala tebi za jedno nezaboravno iskustvo. Ti si dugi niz godina moje nadahnuće. Nikad ti nisam rekla kako me
žestoko inspirišeš. Jedne godine sam intenzhivno plesala i pjevala "ganejša" ( otklanjanje prepreka na tvom putu) i svaki put sam i na tebe pomislila. Očigledno, tvoje prepreke se davno uklonjene, da li zahvaljujući Ganejši Very Happy , Reikiju, tebi, meni, ili povjerenju u kosmičku milost i inteligenciju. Bilo kako bilo, sretna sam zbog tebe i neka tako ostane.
I moje oči su bile pune suza kada sam te proljetos vidjela, lijepa, elegantna, ponosita kao kraljica. Šaljem i ja tebi obilje svjetlosti, ljubavi i energije, mila moja prva učenice.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  Enisa Alic Mon May 26, 2008 5:16 pm

sunny
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Moje oci su pune suza

Komentar  Jelena S. Tue May 27, 2008 9:42 am

Ovo izmedju učiteljice i njene prve učenice izaziva suze i u mojim ocima. Koliko je prošlo vremena od te prve inicijacije do danas? Baš me zanima.
Jelena S.
Jelena S.

Broj komentara : 19
Age : 62
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

kuc, kuc, ima li koga? Empty Re: kuc, kuc, ima li koga?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 1/4 1, 2, 3, 4  Next

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu