Anti-stres
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SN student i njegova djevojka A.

2 posters

Go down

SN student i njegova djevojka A. Empty SN student i njegova djevojka A.

Komentar  Berka Thu Jan 31, 2008 10:08 pm

Student gradjevinskog fakulteta S N.
jin – miran, strpljiv, miroljubiv tip. Sto nikako nemora da znaci pazivan.
Tvoj element po zvijezdi (godini) rodjenja je 4 -drvo a tvoja sretna direkcija u prostoru je jugoistok i sjever.
A u harmoniji si i sa istokom i jugom.
Mjesto u stanu koje tebi najvise godi je kupatilo.
Oblici predmeta i ukrasa su valoviti
Najbolja simbolicka asocijacija za tebe je dizalica-kran, avion ili transport.
kineski mjesec rodjenja = 11 a tvoja mjesecna zvijezda = 7 a iz toga proizilazi da je:
TVOJA SRETNA ZVIJEZDA = 1 = ZVIJEZDA VODE = slava, vodjstvo, ego, samopouzdanje, cjelovitost, uspjeh, sreca
TVOJA SRETN BOJA JE BIJELA = CISTOCA, NEVINOST (alternativa zelena koja simbolizuje dug zivot. , svijetlo plava simbolizuje blagoslov neba, siva simbolizuje inteligenciju )
Prema mjesecu tvog rodjenja ti si i u elementu VODA sto znaci da je cijeli tvoj zivot uspjesna karijera.
Idealno mjesto za zivot je pored vode, moze to biti rijeka, more, jezero, i zato su za tebe
Savrsena mjesta stanovanja poput Venecije ili Amsterdama..
Osoba koja je rodjena u mjesecu elementa vode istice se mudristi, inteligencijom, sposobnoscu zrelog razmisljanja, snamog volje I ambicijom.

Ukoliko zivi bez prisustva vode ili ukoliko su vodene instalacije u kvaru, mogu se pojaviti negativna stanja kao sto je strah, unutarnji nemir I hladnoca u ponasanju.
Zdravstveno stanje je stabilno, dobro, a ukoliko se poremeti, najcesce su u pitanju organi povezani sa vodom kao sto je krv, limfa, bubrezi, mokracni mjehur…
Idealna zanimanja za ovu osobu su takodjer vezana za vodu. Kao sto su hidorterapije, hidroelektrane, transporti tecnih tereta, brodovi i td…
Ali posto je tvoj element I drvo, veoma si fleksibilan, elastican a istovremeno stabilan. Bas kao drvo na vjetru. Postoji mogucnost da cesto mijenjas mjesto boravka, da cinis mnoge promjene u okviru svog zanimanja. Kroz tvoju zvijezdu rodjanja vidi se da si u stanju da radis dvije stvari istovremeno sa jednakim uzpjehom.
Po prirodi si njezan i obdaren izvanrednom pronicljivoscu. Veoma postujes ucenje i razmjenu informacija sa prijateljima.

Sa negativne tacke gledista , podzemljem vlada takodjer element voda tako da je vecin
Kriminalaca kao stoje Al Capone … u elementu Voda.
Element voda je usko povezan sa organizovanim kriminalom. Sto znaci da su osobe u elementu voda po mjesecu rodjenja ili veliki uspjesni biznismeni, naucnici, strucnjaci ili veliki kriminalci. Sredina je veoma rijetka u ovom elementu.
Vrijeme koje je najpogodnije je hladno, zimsko.
Oblici valoviti.
Sretan cvijet, je ( koje li slucajnosti) sljivin cvijet, i simbolizuje dug zivot.

Idealno se slazes sa osobama:
1 – voda
6 – metal
9 – vatra

nesto manje se slazes sa
3- drvo

4-drvo

a najlosije slaganje je sa
2 – zemlja
5 – zemlja
7 – metal
8 – zemlja
Sa djevojkom nisi u savrsenoj harmoniji, posto si ti drvo a ona zemlja
Ali postoji i tu lijek: Vasa uzajamna sretna i harmonicna zvijezda je 9 (vatra). Tako da posto ste oboje mirni pasivni jin tipovi vama je neophodna vatra, strast, a to cete postiji purpurnim bojama u garderobi, prostoru, kaminom, svijecom…. Inace, vas zajednicki sretan broj je 9
Sto znaci da trebate to imati na umu ako se odlucite zaruciti ili vjencati ili poceti zajednicki zivot u jednom stanu, neka to svakako bude devetog u mjesecu, ili jos bolje u septembru
Ili da to bude 2009 godine. U svakom slucaju, oboje za zajednicki sklad se morate drzati jedinog broja koji je za vas odredjen a to je broj 9. Jer je to symbol vatre a u fen shuiju vatra ublazava konflikt drveta I zemlje.
Voda proizvodi drvo

Tvoja djevojka A…:
2 jin zemlja jugozapad
kineski mjesec rodjenja = 4
tvoja mjesecna zvijezda = 1
tvoja sretna zvijezda = 6 i 7 to su zvijezde metala,
tvoje sretne boje su bijela i crvena A s njom su u skladu su sve nijanse zelene i plave boje.
po mjesecu rodjenja A.... je u elementu drvo sto je dobro, jer voda proizvodi drvo
sto znaci da je SN po mjesecu rodjenja voda ipak pozivitno usmjeren prema elementu drvo.
U svakom slucaju, zajednicki element za slaganje ovog para je ubjedljivo broj 9 i element vatre kao i purpurna boja.

Ukoliko dobiju dijete idealno bi bilo da bude rodjeno u elementu Vatre, aktivni jang, jer bi tek tada bili zastupljeni neophodni elementi za slaganje i harmoniju. To bi bio savrseni krug jer tek tada bi imali dovoljno energije za savrsenu harmoniju ( simbolizuje devet nebesa, ogromnu snagu, duhovnost)
Sretna zanimanja za A.... : dizajniranje, arhitektura, unutrasnja dekoraij, moda, koponovanje, fotografija, kinematografija.
Njen oblik je pravougaonik.
Radi se o prijateljski nastrojenoj osobi koju krasi ljbaznost, velikodusnost, sposobnost planiranja, odlucivanja. Sposobna je za organizaciju i kontrolu.
Njeno negativno stanje je iznenadna jarost.

Ukoliko je u njenom zivotnom prostoru element drvo u debalansu moze imati probleme sa vidom, kicmom i slabosti udova.

Mjesto gdje se ona najbolje osjeca je biblioteka ili dnevna soba.
Almedinin sretan cvijet je bozur – simbol ljubavi
Kada pada kisa A.... se odlicno osjeca.
Njena simbolicka asocijacija je drvo. Zato, ako joj zelis neso pokloniti njbolja je to slika sa drvecem ili jos bolje: pokloni joj bonsai (malo drvce u saksiji).
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

SN student i njegova djevojka A. Empty LJUBI GA SEKA!!!

Komentar  SELMA dipl.iurist Tue May 27, 2008 11:59 am

AH TO JE MOJ BRAT, BAS JE TAKAV!
STRPLJIV, PACIFISTA, VEOMA INTELIGENTAN, ZGODAN!!!!!!!!
BAS MI NEDOSTAJE!! Crying or Very sad
SELMA dipl.iurist
SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 101
Age : 42
Location : HOLANDIJA
Registration date : 2008-02-01

Na vrh Go down

SN student i njegova djevojka A. Empty da, to je tvoj brat inžinjer za gradnju egzotičnih mostova

Komentar  Berka Tue May 27, 2008 12:05 pm

Da, da, kad sam ga vidjela zadnji put ( u Tuzli) poklonio mi je nešto divno ( miris i još neke bočice, ali sve u znaku mošusa) a to me podsjetilo na godine kada sam samo to koristila. Zahvalio mi se na Feng Šui karti i tvrdi da sam mu baš sve pogodila. On nemože da vjeruje da Feng Šui tako djeluje, a ja se i sada čudim, kako je mogao pored toliko hiljada mogućnosti, kupiti meni na poklon baš ono što me toliko može obradovati. Još jedan dokaz da ništa nije slučajno.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

SN student i njegova djevojka A. Empty Re: SN student i njegova djevojka A.

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu