Anti-stres
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu

5 posters

Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu

Komentar  ERMINA Sat Mar 22, 2008 2:10 am

Ovim putem zelim obavjestiti posjetioce foruma da ce gdja Berka Nezic, voditelj privatne anti-stres prakse Magistra Vitae u Vlissingenu, Holandija, 5. i 6. aprila (subota i nedjelja) 2008. gostovati u Bihacu. Tokom boravka vodice anti-stres radionicu i upoznati zainteresirane sa sirokom paletom antistres tehnika.
Dobrodosli ste!

( Izvinjavamo se radi ranijeg nesporazuma oko datuma odrzavanja anti-stres radionce.
Ranija obavijest je bila 3.i 4. aprila, ali Berka ce doputovati u Bosnu 3. aprila poslije podne, a osim toga i polaznicima vise odgovaraju dani vikenda)

Jos jednom: dobro nam dosli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ERMINA
ERMINA

Broj komentara : 53
Location : BHAC, BOSNA&HERCEGOVINA
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty POTVRDITE SVOJE PRISUSTVO NA TECAJU ANTI STRES PROGRAMA

Komentar  Berka Sun Mar 30, 2008 1:31 am

Pitanja o anti stres radionici ili potvrdu vaseg prisustva 5. i 6. aprila u Bihacu mozete poslati na slijedece adrese

Ermina Alagic .......... alagic.e@bih.net.ba

Berka Nezic ............. magistra_vitae@live.nl
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty sretan rad

Komentar  Tenzila Fri Apr 04, 2008 9:52 am

Drage moje, kako vam zavidim što ste već skupa! Sigurno se pripremate za sutrašnju radionicu. Želim Vam uspješan rad, puno zadovoljstva i veselja Vasa Tenzila Vidimo se uskoro bounce
Tenzila
Tenzila

Broj komentara : 22
Age : 59
Registration date : 2008-02-05

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty ERMINA I JA SMO ODUSEVLJENE

Komentar  Berka Mon Apr 07, 2008 10:32 am

Drag Tenzi,
nas tecaj anti stres programa prosao je kao najljepsa bajka koju smo ikada Ermina i ja sanjale.
Erminin prostor je stvoren za ovo sto radimo, sa savrsenim skladom jin i jang vibracija, njen suprug je obezbjedio tehniku ozvucenje, projektor, platno..rekvizite... stvaaarnooo dao je sve od sebe. Nije svjestan koliko je doprinijeo.
Sastav nasih ucenika je bio djenetski. Ma kazem ti, boli glava od ljepote.
oba dana je emocija, ljubav, bozanska vibracija bukvalno kljucala, nasi ucenici su vise nego Ermina i ja odusevljeni, traze jos....

Ma... N E M A M R I J E C I !!!!!!!!!!!

Spremamo se na put prema tebi. Jedva cekamo. Svjesne smo da ce to biti nastavak bajke. Pripremile smo najudobniju obucu i odjecu,
plesati cetiri dana od jutra do mraka i to pod tim meditativnim emocijama nije sala.

Ukratko, Ermina i ja smo ovih dana veoma veoma veoma SRETNE ZENE Very Happy Very Happy
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty AH, SAMO JOS OVO DA TI KAZEM...

Komentar  Berka Mon Apr 07, 2008 10:36 am

POSLIJE SVIH MOGUCIH IMPRESIJA, IZ USTA NAM JE SINOC SPONTANO IZLETIO SLOGAN

DIVNO JE STO TUZLA IMA TENZILU
CIJELI VLISINGEN JE PRIGRLIO BERKU

BLAGO BIHACU STO IMA ERMINU
A BOSANSKA KRUPA ZERINU


bounce bounce bounce bounce
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty IMPRESIJE SA MEDITATIVNIH PLESOVA KOD TENZLE U TUZLI

Komentar  Berka Sun Apr 13, 2008 10:42 pm

Upravo se vratila iz Bosne. Zelim da vam opisem ono sto sam tamo dozivjela, zajedno sa Erminom, Azrom P. , Vildanom, Lalom...
ali nemogu pronaci rijeci. To je prosto neopisivo. Ujedno koristim priliku u ime gore navedenih dama i naravno u moje ime za toplo gostoprimstvo koje nam je pruzila nasa Tenzila.
Hvala ti Tenzila, a impresije.... hm.... neka se ipak utisci malo smire Very Happy
Dobro je Tuzli sve dok tamo ima Tenzile
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty IMPRESIJE SA ANTI-STRES SEMINARA U BIHACU

Komentar  ERMINA Wed Apr 16, 2008 3:43 pm

IMPRESIJE SA ANTI-STRES SEMINARA U BIHACU
ERMINA
ERMINA

Broj komentara : 53
Location : BHAC, BOSNA&HERCEGOVINA
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty delfina

Komentar  Berka Wed Apr 16, 2008 4:11 pm

He, he, prava si delfina. Zapjevas naslov i nestanes.....
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty vidi cura vidi im slicica

Komentar  Tenzila Wed Apr 16, 2008 5:08 pm

hocu i ja tako recite kako da i mi to napravimo! ova pjesmica je simpaticna ali meni se više svidja bubnji moje srce... eh dok nam se Elvisa pridigne, zamolit cemo je da nam na forum stavi tu pjesmicu kao himnu!
Tenzila
Tenzila

Broj komentara : 22
Age : 59
Registration date : 2008-02-05

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty super ideja

Komentar  Berka Wed Apr 16, 2008 7:51 pm

Pa kako ce to Elvisa postaviti mila moja kad pjesmicu nikad nije ni cula. Ali Azra P. je pokupila snimak sa zadnjeg seminara meditativnih plesova. Valjda ce mi posteno vratiti, pa cemo onda to Elvisi proslijediti. Meni jeste ionako himna, zaspivam s njom i budim se, haman sam se
(u dobar cas) zaljubila Embarassed u zivot, naravno.

A sada, za slicicu objasnjenje, veoma je jednostavno, jer kad sam ja mogla mogu svi

Pogledaj gore na vrhu * profil* .
klikni tu, i kada ti se ukaze pendzer potrazi rijec * avatar* ostalo znas.
Ako imas zeljenu sliku u kompjuteru, klikni onda bladeren ( izaberi svoju sliku) i klikni OK.
Ukazace se na svim tvojim komentarima tvoj znak prepoznavanja.
Ljubim te

p.s. Molim te pomozi Katarini da se uloguje, ja sam joj obecala pomoci dok sam bila u Tuzli, ali znas kako me vjetar nosio kao list
i tako, moja Keti ostade bez pomoci. Popravi moju gresku, draga, bicu ti zahvalna.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty super ideja - drugi glas

Komentar  ERMINA Wed Apr 16, 2008 8:51 pm

3 put ura za himnu!!!

Ovo sto sam zapocela po ostavila, samo sam ispitivala pojavu slike i potpisa Embarassed
Ovo mi je prvi forum u zivotu...
ERMINA
ERMINA

Broj komentara : 53
Location : BHAC, BOSNA&HERCEGOVINA
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty Prvi ti jeste ali i jedini

Komentar  Berka Thu Apr 17, 2008 9:15 am

Kao ljubav, jedan jedini. Budi vjerna nasem voljenom forumu.
Modelirala sam nekoliko godina holandski forum, ali ovaj je sada jedan jedini zauvjek. Dusa moje duse. Nadahnuce. Mjesto gdje se mogu neomentano bez cenzure iskazati.
Zivio anti-stres forum. Jeste da nam je administratorica na porodiljskom odmoru, ali moderatori, clanovi, nevjerovatna energija
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty ANTISTRES RADIONICA U BIHACU

Komentar  ERMINA Thu Apr 17, 2008 1:29 pm

Evo mojih skracenih dojmova o nasoj prvoj zajednickoj radionici (ove vrste).

Odaziv je bio nevjerovatan. Bihac je dosta zaostao po pitanju duhovnog razvoja. Ljudi su upali u shemu materijalizacije i licni rast je potpuno u nekom trecem planu... Privreda je zamrznuta, usluga je malo jer ljudi ne rade na idejama i ne vjeruju u sebe, ali grad se budi iz pepela. Upravo smo u fazi rekonstrukcije gradske jezgre (pokusacu postaviti nekoliko fotografija) i objektivno smatram da u BiH nece biti ljepseg grada. Sa obnovom su dosle i pozitivne vibracije i kad smo Berka i ja zacinile te vibracije sa puno ljubavi i iskustva, nije cudno da je radionica bila vise nego uspjesna.

Odaziv je bio preko 60%, otvorenost i spremnost na ucesce u SVIM anti-stres tehnikama je bila 100%, prostor je prstao od energije... Udareni su temelji dugorocnoj saradnji, nije bilo ni jednog ucesnika koji nije pozelio vise raditi na sebi. Ne mozete ni zamisliti koliko ljudi ceprkaju po Putu Istine i koliko su voljni pruziti ruku da ih povedete u bolji zivot, dok ne napravite ovakvu radionicu.

Nasi ucesnici su ciljano pozvani: razliciti nivoi edukacije, razlicite branse, materijalni status, porijeklo, ali su svi do jednog htjeli isto: UTONUTI DUBOKO U SEBE I PRONACI JEDINI NEISCRPAN IZVOR MIRA I LJUBAVI.

Radionica je bila vise od svedskog stola, mnoga su jela ostala netaknuta, jer je okus onih jela koje smo ponudili toliko dotakao cula ucesnika da za druga jela jednostavno nije bilo vremena. Ali, imamo svo vrijeme ovog svijeta, tek smo na pocetku...

Berka je zaista Majstor svog posla. Ja se profesionalno bavim ishranom i, na direktan ili indirektan nacin, moj rejting ovisi od osoba koje sam izabrala za ucesce u radionici. Berkini senzori za "serviranje" su radili savrseno u skladu sa mojim i svakog pojedinog ucesnika, njena sposobnost vodjenja radionice, doziranja i primanja vibracija je daleko iznad natprosjecnog Majstora i ja vise nemam nimalo sumnje da ce nas zajednicki Projekat dotaknuti, na ovaj ili onaj nacin, svaku osobu u Bosni i Hercegovini.

Ljubim te Majstorice

cheers
ERMINA
ERMINA

Broj komentara : 53
Location : BHAC, BOSNA&HERCEGOVINA
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty bio je to samo prvi razred

Komentar  Berka Thu Apr 17, 2008 1:49 pm

Ah, neznas jos sta te jos ceka, tek smo naucili *citati*. Posijali smo sjeme dugorocne saradnje na obostrano (ili svestrano) zadovoljstvo.
Nasa avantura je tek pocela.

I ja sam sve te dane i sate osjecala da prostorija bukvalno kljuca od nasih vibracija, bilo je tu obilje ljubavi, energije i svjetlosti.
Veoma veoma impresivno i nezaboravno.

Grlim te i sve nase ucenike
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty Ma...

Komentar  Majet Wed Jun 25, 2008 8:54 pm

Berka Nezic-MagistraVitae (citat):Upravo se vratila iz Bosne. Zelim da vam opisem ono sto sam tamo dozivjela, zajedno sa Erminom, Azrom P. , Vildanom, Lalom...
ali nemogu pronaci rijeci. To je prosto neopisivo. Ujedno koristim priliku u ime gore navedenih dama i naravno u moje ime za toplo gostoprimstvo koje nam je pruzila nasa Tenzila.
Hvala ti Tenzila, a impresije.... hm.... neka se ipak utisci malo smire Very Happy
Dobro je Tuzli sve dok tamo ima Tenzile

...'bem mu misa, kako ovdje ne zalutah ranije! Ali, valjda cemu vakat, tom i vrijeme.
Pa ja bila na plesovima i sjecam se jedino Berkice i njenog krasnog vjencica od cvijeca za E malama:)
Valjda bude prilike da upoznam i ostale cure I love you


Pusich!
Majet
Majet

Broj komentara : 5
Age : 53
Location : Lijepa nasa - BiH, naravno!
Registration date : 2008-06-25

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty trebale smo spomenuti i kamermanku

Komentar  Berka Wed Jun 25, 2008 9:01 pm

Nisu one mogle doci do izrazaja jer se nisu sjetile staviti oko vrata havajske cvjetice.
Nisi samo ti gledala ( dok si meditativno plesala) u te moje cvjetice boje zalazeceg sunca Very Happy
Sory, bio je to moj veliki propust... ne spomenuti nasu meditativnu kamermanku
I love you
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty Razumjela sam da je slijedeca anti stres radionica u Bihacu

Komentar  Elena H. Fri Jul 04, 2008 11:15 pm

Saznala sam da ce biti u Bihacu 12. i 13. jula subota i nedjelja. Hoce li biti u ostalim gradovima? Moju rodicu zanima Zenica. Divno je to sto se spiritualnost na vas nacin unosi u gradove Bosne i Hercegovine. Mislim da je to i te kako potrebno.
Elena H.
Elena H.

Broj komentara : 10
Age : 47
Registration date : 2008-04-25

Na vrh Go down

PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu Empty Re: PAZNJA, PAZNJA! Novi tecaj antistres programa u Bihacu

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu