ARIANA UŠLA U NOVI KRUG GLASANJA !!!!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

ARIANA UŠLA U NOVI KRUG GLASANJA !!!!!

Komentar  Berka on Fri May 30, 2008 10:36 pm

Ako i ti želiš dati svoj doprinos da Ariana pobijedi, klikni ovaj link:

http://www.skyradio.nl/specials/baby/gallery/20377?offset=200

vidjećeš njenu sliku, ispod Arianine slike upiši svoju E-mail adresu. Odmah pored svoje adrese klikni: STEM
Trenutak nakog glasanja dobit ćeš E-mail, u njemu samo trebaš kliknuti drugi llink koji izgleda ovako:
" Je stem te bevestigen:
http://www.skyradio.nl/specials/baby/index.php?page=vote_confirm&key=20377|YmVya2FuZXppY0Bob3RtYWlsLmNvbQ==|b3488104"

AKO ARIANA POBIJEDI DOBIĆEMO SPISAK SVIH GLASAČA, SLIJEDI VELIKO SLAVLJE I POSEBNA ZAHVALA ZA PODRŠKU !!!

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

IDE MALOJ

Komentar  ERMINA on Sun Jun 01, 2008 1:28 am

Vidi ti nje, danas popodne 80, a sad vec 160 glasova. Ne sumnjam ja u njenu pobjedu, dobro0 sam zapamtila da nas astrologinja Azra rece da Ariana ima Rockfellerove aspekte kad je slava i novac u pitanju.
Ma sva je na nanu, ljubi je majka I love you

ERMINA

Broj komentara : 227
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

MI VRISTIMO OD SRECE !!!! SADA IMA PREKO 200 GLASOVA !!!!

Komentar  Berka on Sun Jun 01, 2008 8:52 am

Dobro jutro!
Ovo je zaista lijepo jutro, jer moja unuka ima preko 200 glasova sto znaci da
ulazi u finale za izbor bebe godine bounce
Znam da izgleda neskromno, ali ako imas jos koju adresu ili osobu koja bi mogla glasati, bilo bi nam jos cvrsca garancija da je danas ne bi neko preskocio.

Sutra ce se zatvoriti takmicenje. Prekosutra cemo znati zvanicne rezultate. Ariana sada ubjedljivo vodi, ali danasnji dan mozda moze donijeti iznenadjenja, ukoliko se roditelji nekog drugog djeteta daju u akciju .

Hvala ti za tvoje glasove, ali ja trazim jos vise

Pokloni joj jos danas vremena ako ti je moguce

http://www.skyradio.nl/specials/baby/gallery/20377?offset=660

Kazi svojim prijateljima da samo kliknu ovaj gore link, ispod Arianine slike unesu svoju mail adresu i odmah ce dobiti mail na kojem ce kliknuti jedan veliki link. Taj klik u mailu koji ce dobiti, potvrda je da je prihvacen glas. Ucini dobro djelo, daj se jos malo na akciju. Nasa ljepota treba pobijediti ovdje u tudjem svijtu. Nasa ljepota je cuvena na daleko. Zasto ne bi dobila javno priznanje?

p.s.
1 mail adresa =1 glas
ALI: ako ste vec glasali u prvom krugu, moze se jos jednom glasati.
Ovo je drugi krug glasanja i priznace se tvoj glas ako jos jednom glasas SA SVOJE ADRESE,

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: ARIANA UŠLA U NOVI KRUG GLASANJA !!!!!

Komentar  Sponsored content Today at 12:10 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh