AZRA, PROZVANA SI!!!!!!!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

AZRA, PROZVANA SI!!!!!!!!

Komentar  SELMA dipl.iurist on Tue May 27, 2008 7:08 pm

JA NE ZNAM, STA SE DESAVA S MOJIM ASTROLOGOM, FALI MI!!!!
ZAR TOLIKO RADIS? GDJE CES S PARAMA!!!

SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 219
Registration date : 2008-02-01

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Niko tebe Azra ne zove, to se tebi samo učinilo

Komentar  Berka on Wed May 28, 2008 9:03 am

Ne prozivajte je, žive bile, nedam joj da udje u forum sve dok se knjiga ne pojavi u knjižarama. Ja joj ne pišem više ni jedan mail, svaka riječ koju bi od mene trebala ovih dana dobiti, svaka minuta vremena, neka bude usmjerena na završavanje posla oko moje knjige. Zato, ne pozivaj je, molim te Wink

Gdje ćemo s parama? O tom po tom. Sada samo znamo da je svaka minuta vremena = sto dukata Laughing
Mi smo već sada u obilju blagostanja. I zato, kosmička energijo, cijela vasiono, hvala hvala hvala na svom izobilju koje si nam dala

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

sebični ste

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Wed May 28, 2008 8:15 pm

Kako ste samo sebični. Dajte i nama malo Azre Smile

Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 101
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: AZRA, PROZVANA SI!!!!!!!!

Komentar  Alma on Wed May 28, 2008 10:33 pm

Sale u pravu si i ja bi zelila natalnu kartu od Azre Very Happy

Alma

Broj komentara : 21
Registration date : 2008-05-23

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

razlaz djaci, idete na raspust

Komentar  Berka on Wed May 28, 2008 11:17 pm

Nece moci još nekoliko noći
nema šanse, hajmo djaci, razlazzzz,
još nekoliko tjedana ( sedmica, nedeja, hefti....) affraid

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

sebična je Beka, da li je to moguće

Komentar  Elena H. on Thu May 29, 2008 10:01 am

Do sad si bila širokog srca i velike duše, šta je sad ovo? Berka pa sebična affraid

Elena H.

Broj komentara : 32
Registration date : 2008-04-25

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

U POVJERENJU

Komentar  ERMINA on Sun Jun 01, 2008 1:05 am

Povjericu vam da Azrin natalac (prvorodjenac) Leo sljedeceg vikenda putuje na zasluzeni skolski odmor, a ona je povjerila meni da ce tad biti malo vise vremena za forumase cheers
Salu na stranu, i lektura knjige i izrada natalne karte zahtjevaju puno vise od vremena, znanja i iskustva, a to je koncentracija i spremnost da se tom poslu potpuno predate, stoga - imajte razumjevanja i strpljenja Basketball

ERMINA

Broj komentara : 227
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

MA STA U POVJERENJU ?

Komentar  Berka on Sun Jun 01, 2008 8:59 am

Javno objavljujem:

Ne dirajte mi Azru, ma ni nazivanje ni poruka, ni natalna karta, nista ja nedam dok se knjiga ne nadje u svim knjižarama ! Nemojte da vas ja abriktujem Laughing

Šalu na stranu, Azra mi puno više znači nego ta knjiga koja crpi toliko energije. Prema tome, Azra, ljubavi, polako, ne zaboravi na odmor. Stani, oHani, svega će biti ali neće biti nas.

Čekam te u avgustu da gostuješ kod mene, zajedno sa Erminom i Tenzilom na zasluženi odmor. Samo cemo se sunčati, kupati i budalasati ( onako kako smo radile u Amici, kao da smo mala bezbrižna djeca)
Ljubi tebe tvoja spisateljica

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Retrogradni Merkur hara sve do 19-tog

Komentar  Berka on Fri Jun 06, 2008 10:56 pm

Kad otvorim mail box i medju 20ak mailova nema Azrinog, Elvisinog, Ermininog, Enisinog ili Tenzilinog maila,
osjecam se kao da nijedan nisam primila.
Stvarno nas pretresa ovaj retrogradni Merkur, na koji nas je nasa astrologinja upozorila,
preostaje nam da brojimo dane do 19og... pa da progledamo ocima Sad

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: AZRA, PROZVANA SI!!!!!!!!

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Mon Jun 09, 2008 10:48 pm

Mozemo li makar u ovom teskom Merkurovom vremenu dobiti malo Azre? Nije mi jasno je li taj retrogradni Merkur za sve nezgodan ili samo nekome pada to ''retrogradno'' . Mada, iskreno govoreci pojma nemam sta to znaci.
Cini mi se da je nesto gadno. Crying or Very sad

Miran Lakovski - Laki

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

E moj Sale

Komentar  Enisa Alic on Thu Jun 12, 2008 1:28 pm

Ni ja ne kontam, a nikako da nem neko objasni!? Exclamation

Molim vas, objasnite nam sta je to!

(Ja jedino sto sam primjetila je da se ljudi samo ne pocnu ujedati ovdje (u Minhenu) - jako neprijatno, moram vam priznati!!)

sunny

Enisa: komentar modifikovan dana: Fri Jun 13, 2008 1:02 am; prepravljeno ukupno 1 puta

Enisa Alic

Broj komentara : 413

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ne zovite mi Azru, zauzeta je sto po sto sve do promocije

Komentar  Berka on Thu Jun 12, 2008 11:26 pm

Ako sam dobro razumjela, Azra kaze da je to planeta prznica, namcor, stalno nesto kvari i prigovara...i td...
a Merkur vlada jos par dana ( sve do 19-tog). Zato je bolje da nas nema puno na forumu, da se ne bismo izmedju sebe posvadjali Wink ... sto je sigurno...sigurno... ovo je anti-stres forum, i zato, Merkur ( svadjalica) nije ( bar ovdje) dobro dosao koliko god vladao.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Retrogradni Merkur

Komentar  APlese on Fri Jun 13, 2008 11:50 am

Samo da znate da mi astrolozi nismo imuni na uticaj planeta, kao ni doktori na bolesti:) Retro Merkur ima uticaja ponajviše na osbe koje ga imaju naglašene u natalnoj kart. Npr. moja malenkost, jer je Merkur vladar Djevice, mog sunčevog znaka. U svom radu ne sretoh većeg malog ljigavca od ovog "momčića" Merkura (predstavlja mladiće, mlade ljude) kao i njegovog mlađeg brata (Urana) najveću prznicu među planetama. Tek koliko taj računa zna pomrsiti. Dakle, za Retro Merkura se dešavaju sljedeće stvari: nikako da vam odgovore na veoma važnu ponudu, čekate na telefonski poziv, faks ili pismo, a oni nikako ne stižu taman kad ste odlučili da podignete kredit vaš zahtjev je "zapeo" kod uprave banke, kupujete kompjuter kad ono "to nije ta cijena" ili vam se pokvario printer čim ste došli kuci, računa za mobitel vam je previsok, a uz to vas je još zaustavila policija zbog krive vožnje (ni krive ni dužne), pješaci kao da vam nalijeću pod auto, čuli ste vijest o pogibiji veoma mlade osobe (sjetite se Toše Proeskog)...e to su samo velika čuda malog Merkura ( zamislite jedno divno djete koje odjednom poludi) E to vam je on kad je Retrogradan. Iskoristite ovo vrijeme do 19. aprila (poslije čega kreće naprijed) da ažurirate papirologiju, napravite planove, ali ih ne pokrećite, planirajte kupovinu auta, komjutera, ali ne kupujte, ne šačljite aplikaciju za posao, školu, vizi ili sl.... Ovdje je savjet "strpljen spašen". Marfijev zakon "sve što može krenuti po zlu krenuće po zlu" ovdje se može primjeniti komotno. Jer sve što dogovorite za Retro Merkura, kasnije će se izjaloviti...to ne moram opisivati. Znači, obratite pažnju na sve čime vlada Merkur pisma, komunikacije, saobraćaj, trgovina (zar se upravo ne priča o poskupljenju svega?!), zemlja, male životinje......Sretno do 19-og:))))

APlese

Broj komentara : 19
Registration date : 2008-02-12

Vidi profil korisnika http://astrologijaupraksi.wordpress.com

Na vrh Go down

kontam ja sve, zato i ne pitam...

Komentar  Berka on Fri Jun 13, 2008 1:42 pm

ha, ha, zato ja strpljivo cekam da mi se javis. Ne javljaj mi se ni za Boga miloga prije 19-tog, da nam ne bi sta zapelo. Ma ni slova vise nemoj da mi saljes. Je li ti draga, jasno ?
Ma vidi ga molim te kako samo neduzno izgleda. Ko bi rek'o, tako lijep a toliko bezobrazan. Kad ispratimo tog ...kura sa ljubavlju mu saljemo puse, masemo i odahnemo, onda cu se ja tebi i ti meni javiti... znas ti dobro zasto ...
Vjerujem u tebe, tvoju sposobnost, umjetnicke sklonosti i inteligenciju ali i vjerujem isto tako i u kosmicku mudrost, neka nam je poslala tog, kako ga ti zoves ...kura jer sve ima svoj razlog, nemoramo ga mi ni znati. Mozda je to prisilni predah, i jesmo vala navalili k'o da nam je jos samo malo zivota ostalo. Eto tako, hvala kosmosu na preprekama koje su nas prisilile na predah, a mi cemo Merku poslati tamo nazad i to bez povratne karte ako je moguce, molim lijepo...

Berka Nezic-MagistraVitae: komentar modifikovan dana: Thu Jul 24, 2008 11:25 am; prepravljeno ukupno 1 puta

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

moji nokti na nogama

Komentar  Enisa Alic on Fri Jun 13, 2008 11:03 pm

su uvijek crvenim lakom obojeni. Je li to dobro ili lose? (onako usput, pored ovog ...kura)

Very Happy

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

a st ne bi bilo dobro

Komentar  Berka on Sun Jun 15, 2008 11:02 pm

Malo jang energije kroz vatrene boje, narocito je to dobro na prvoj ( spolnoj ) cakri. Crveni donji ves je super za razvijanje strasti. U svakom slucaju, crveno je daleko pozeljnije nego crno. Mada se sa bijelom bojom nikada ne moze pogrijesiti.
Samo sto sam ja uvijek kako znam za sebe pribjegavala nekim diskretnim tonovima ( u svemu) kao da sam uvijek zeljela da me ne primijete.
Sve sto su druge zene radile a ja nisam, ( sminka, nakit, oblacenje) , ne znaci da mi se nije svidjalo,
samo sto ja nisam ja ako pokusam da ih oponasam.
Primijetila si nedavno moje crvene cipele Very Happy , ali to ja tek sada unosim malo vise energije u svoje oblacenje.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Veselo, zivo, uzbudljivo

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Mon Jun 16, 2008 8:52 am

Samo hrabro. Hoce li nam Azra reci sta nas ceka poslije 19-tog, kada ispratimo namrgodjenog Merkura? Koja planeta nam se smijesi narednih dana?

Miran Lakovski - Laki

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

AZRAAAAA

Komentar  Enisa Alic on Wed Jun 18, 2008 10:57 am

saljem ti malo svjetlosti i uz nju mnooogo snage!!!

sunny sunny sunny sunny
sunny sunny sunny sunny
sunny sunny sunny sunny
sunny sunny sunny sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Azra, Azra!

Komentar  SELMA dipl.iurist on Wed Jul 02, 2008 7:58 pm

Pa sta radis?
Nema te, a pomjerila si nam datum za promociju,
pa ja sada moram cekati jos mjesec dana na odmor!
Ma ja bas tebe briga, ne zuri ti se! Ti si u Bosni!hm.... Crying or Very sad

SELMA dipl.iurist

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Ne mogu da vjerujem!

Komentar  SELMA dipl.iurist on Wed Jul 02, 2008 8:02 pm

Berka Nezic-MagistraVitae (citat):Kad otvorim mail box i medju 20ak mailova nema Azrinog, Elvisinog, Ermininog, Enisinog ili Tenzilinog maila,
osjecam se kao da nijedan nisam primila.
Stvarno nas pretresa ovaj retrogradni Merkur, na koji nas je nasa astrologinja upozorila,
preostaje nam da brojimo dane do 19og... pa da progledamo ocima Sad
Zar je moguce, da mog imena ovdje nema??? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

SELMA dipl.iurist

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ti ne spadas u tu kategoriju

Komentar  Enisa Alic on Wed Jul 02, 2008 10:31 pm

Ti imas cast u zivo da "uzivas" sa Maestrom

Wink Blago tebi - dok se mi moramo mailom zadovoljiti!! Suspect

sunny

Enisa Alic