SMIJEH I SUZE--PRIRODNA TERAPIJA ZA DUSU

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

sve dok su u balansu, onda je u redu

Komentar  Enisa Alic on Sun Jun 01, 2008 8:09 pm

Pa zamisli samo kako bi to izgledalo da smo UVIJEK radosni i sretni?!

Posle odredenog vremena, ne bi to vise znali cijeniti, tako da je moje misljenje - da upravo i jedno i drugo nam je potrebno. Samo tako mozemo cijeniti ono sto imamo!!

Neka i onog "drugog" vrela , neka je i ono tu!!

sunny

Enisa Alic

Broj komentara : 413
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

mala svijeca

Komentar  Berka on Sun Jun 01, 2008 11:25 pm

pitala je sjajno sunce,
svijeca mala,
sta je to svjetlo?

Sunce nezna, nema pojma jer nije upoznalo tamu.
Kad se svijeca nasla u tami ( u izvoru mraka i kahara) onda se sjetila sta je to svjetlo i koliko je vrijedno.

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Upravo to!!

Komentar  Enisa Alic on Mon Jun 02, 2008 12:23 am

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

komicne noci

Komentar  Admin on Thu Jun 12, 2008 6:19 pm

Jedne noci oko 2 ili 3 probudila sam se. Moj muz i ja lezali smo licem okrenuti jedno prema drugom. U momentu kad sam ja otvorila oci i on ih je momentalno otvorio i zabuljio se u mene. Taj njegov izraz lica je mene prestravio, da sam pocela vristati iz dubine duse. A ocito sam i ja njega prepala sa svojim vriskom i pogledom koji sam bacala preko njegovog ramena prema vratima, da je i on poceo da vristi - ma iz peta je izvukao taj vrisak! I onda se pogledamo i upitamo jedno drugo: "A sto ti vristis?" "Ne znam. " I vrisak je presao u smijeh do jutra!

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

e stvarno ste zaista

Komentar  Enisa Alic on Thu Jun 12, 2008 8:23 pm

Od srca sam vam se nasmijala!

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

i ja placem od smjeha

Komentar  Berka on Thu Jun 12, 2008 10:15 pm

Hvala ti Elvisa, ovaj smijeh je zamijenio dva sata fitnesa. Odavno prizeljkujem da Ermina isprica kako je njen
suprug dozivio prvi reiki tretman. Necu da ja ispricam, mada sam bila prisutna dogadjaju.

Dva puta sam procitala ovo Elvisino vristanje i svaki put oplakala , ali Erminin suprug i njegov prvi reiki tretman, ma nisam plakala nego sam vristala, umirala, grcila se i gusila se od smijeha. Jos uvijek kad mi to naumpadne na ulici, imam problema s tim...

Ermina, prozvana si...

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

dok cekamo Erminu... Ko je onaj brkonja?

Komentar  Admin on Fri Jun 13, 2008 8:02 pm

Na skupu Dervencana slikalo se par muskih da bi jedan od njih prepravio sliku i stavio Alberta Einsteina pored njih. Sliku su stavili na internet i jedan izmedju muskaraca na slici sledeci dan je zvao tipa koji je stavio sliku na internet.
"Cuj, ko je onaj brkonja do mene, bio sam malo pijan pa se ga uopste ne sjecam."
Ovaj ce ti njemu: "Jarane, Albert Einstein."
"cuj, pa zar je i on iz Dervente."

Kad sam cula tu pricu ja sam pala s nogu od smijeha. Eto ako vas neko pita odakle je Einstein iz Dervente, Berka skoro pa tvoj komsija!!!

Admin
Admin

Na vrh Go down

imam vam i ja jednu pricu

Komentar  Enisa Alic on Fri Jun 13, 2008 11:14 pm

Bila sam trudna sa nasom prvom cerkom. Jako sam lose spavala i razne ruzne snove sanjala.

Jedne noci me probudila buka s polja, gdje sam ja isto ko i Elvisa vristajuci probudila mog muza. Samo on nije poceo vristati, nego je odletio u kuhinju, uzro cekis za tucanje mesa i ko rambo, samo u gacicama na sebi, stao ispred ulaznih vrata....(razumjeli bi kako je to smijesno izgledalo, da znate njega kako je izgledao tada - zgoljav,mrsav, nikakav - ma pravo dijete...sada Boga mi ne izgleda vise tako, lijepo mi se razvio Laughing )

Ja razbudena gledam ga Shocked i.... sta ces sa tim cekicem? Shocked

Smijeh naravno nije do ujutro prestao....

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Ermina je trebala nesto ispricati

Komentar  Irma on Thu Jun 26, 2008 8:00 am

Saznali smo da se sa Ermininim muzem nesto cudno dogodilo kad mu je radila prvu reiki terapiju. Moze li nam se to napokon ispricati? Ako nije previse indiskretno.

Irma

Broj komentara : 51
Registration date : 2008-04-26

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: SMIJEH I SUZE--PRIRODNA TERAPIJA ZA DUSU

Komentar  Berka on Wed Jan 21, 2009 6:57 pm

Skrsio se cigo sa kolima, jedva ziv ostao, sakupili ga u dijelovima i unose u hitnu.

Pogleda ga dezurni ljekar i prodere se:

-Sestro, instrumente !

A ciga ce:

- Pa di sad ovakav da sviram doktore, ljubim ti karakter?!

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

šta Vam fali?

Komentar  Berka on Wed Jun 03, 2009 7:55 am

Doktore, treba mi potvrda da ne mogu da radim.
- Pa, šta Vam fali?
- Pa, ta potvrda...

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

E ljudi ovo je ziva istina

Komentar  Berka on Wed Jun 03, 2009 8:19 am

Nekoliko dana mislim da li da mudro sutim, da se ne blamiram, ali sve je ljudsko, zasto ne bih podijelila I to iskustvo? Mozda mi se bas povodom ovoga javi neka ista ili slicna budala pa da zajedno pjevamo: BUDALI JE MORE DO KOLJENA.

Ovako je tekla stvar: Idem na fitnes, lijepo mi, sva sam Very Happy .. Izlazim iz fitnes kluba, sjedam u auto, parkiram pred supermarketom. Kontam sta sve trebam da kupim. Izlazim iz auta a on daje signal da sam nesto zaboravila iskljuciti. Gasim radio, ali on jos uvijek svira. Pritiscem dugme ponovo, hmm.. sad svira dvije razlicite pjesme istovremeno. Mislim se, kako moze dvije razlicite pjesme ODJEDNOM ??!?Opet pritisnem dugme za gasenje muzike, svira samo jedna. Tako naizmjenicno, nekoliko puta. Potpuno izvlacim CD , al pocne govoriti holandski glas sa radija, ali ne lezi vraze, opet pjeva i moja pjesma ... " ... uzmi mi za zlooooo, ali vjeruj to.... ja sam jednog gospodara sluuuugaaaa..."
Opet hocu da izadjem iz auta, pisti opomena da nesto crpi akumulator. Na kraju se toliko iznerviram, potpuno mi nestade onaj sretni osjecaj Very Happy
i iscupam auto radio iz njegovog lezista. Evil or Very Mad J.... te !! Rolling Eyes ON OPET SVIRA !!!
Elem, pokidam ja u huji one zice, ljudi moji, da poludis, ... i dalje svira. Odlucim da izadjem iz auta, iz rupe gdje je nekad bio radio vise kao drobovi razne zice ....i .... opet cvili alarm. Iskljucim svjetlo/farove i hvalim te boze, vise ne cvili alarm, zakljucam konacno auto.
Udjem u poslugu, guram kolica ispred sebe, ali .... OPET SVIRA !!!! U mojim usima jos uvijek slusalice od vokmena (MP3) koji redovno nosim na fitnes .... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Admin on Mon Jun 29, 2009 4:21 pm

Ha ha ha! Jesi li sigurna? Da ti ne svira u glavi, hahaha? Znas neki cuju glasove a ti pjesme Very Happy ! Sretnica!

Admin
Admin

Na vrh Go down

Komentar  Admin on Mon Jun 29, 2009 4:30 pm

Mozda ste vec culi ovaj biser ...
Kad su moji roditelji bili u posjeti kod mene, otisli smo na rucak kod muzevih roditelja. U tom je poceo film Hidalgo. Ja sam inace veliki fan Vigga Mortensena i tako smo sjeli moj muz, njegovi roditelji, moji roditelji i ja, da pogledamo taj film.
U jednoj sceni stvara se neka guzva i svi vade oruzje. U tom momentu pokazu nekog crnca kako vadi sciniter. Nastao je momenat sutnje u filmu. A ja sam to komentarisala ovako:"Aha, tako je to kad crnac izvadi salgiju."
U tom momentu je nastao momenat sutnje u primacoj i svi su se okrenuli prema meni jedva zadrzavajuci smijeh. Naravno moj tata je bio taj, koji je poceo na sav glas da se smije. "Ha ha ha, sta rece, nije salgija nego skleba ili bas ono pravilno sciniter, a salgija sigurno nije."

Admin
Admin

Na vrh Go down

Komentar  Berka on Tue Jun 30, 2009 8:49 am

majke mi, ziva istina, nisam pojma imala da su mi slusalice na usima, jeste, sramota moja, ali tako je bilo j.... ga

a ovot sto ti pises: salgija skleba ili sciniter, ja opet ne kontam sta je to ( ha, ha, opet se sramotim pred narodom) Embarassed

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Admin on Tue Jun 30, 2009 3:18 pm

He he he! Dobro je!
Sciniter

Skleba je isto izraz za noz. A salgija, haha, to je "domaci" izraz za musku stvar.

Admin
Admin

Na vrh Go down

Komentar  Berka on Tue Jun 30, 2009 5:46 pm

ahaaaa pa to je mac ! A kad isuce onu stvar mi to drugacije zovemo Embarassed

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 12:09 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh