ZAKON PRIVLAČENJA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

ZAKON PRIVLAČENJA

Komentar  Berka on Fri May 16, 2008 12:06 pm

Tokom zadnjih mjeseci, u mojim krugovima se nadugo i naširoko priča o tome. I naravno, sve potkrijepljeno primjerima odnosno ličnim iskustvima.
Da li da ovo podijelimo i sa drugima? Zašto da ne. Prozivam moje prijateljice koje su jednako kao i ja oduševljene tajnama " Tajne"

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

govorite o filmu

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Sat May 17, 2008 7:51 am

Riječ je o filmu "Sekret" ?

Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 101
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Tajna

Komentar  ERMINA on Sat May 17, 2008 1:32 pm

Film Tajna jeste globalni fenomen, gledajuci jednostavnost i otvorenost u saopstavanju Istine masama. Međutim, postoji bezbroj druge literature na temu Zakona privlacenja. Isti je bio vrhovni cilj svih velikih naucnika. Govorka se da ga je Tesla i dokazao, ali da je CIA zaplijenila svu dokumentaciju iz sefa u hotelskoj sobi u kojoj je umro. No, to je bilo nekad. Danas se samo na Amazonu prodaje preko 7000 knjiga na tu temu, a Tajna je jedna od najpovrsnijih, bez naucnih osvrta i dokaza.
S Tajnom super prodju oni koji prihvate Zakon provlacenja zdravo za gotovo i stupe u akciju (moj sin na primjer je ostvario svoj san i zaigrao za AC Milan Smile ), ali oni koji pocnu koristiti intelekt, ne prodju bas najbolje (vise trose pare na daljnja istrazivanja, sto ustvari govori da traze dodatna uvjerenja, pa, kao ja, vise potrose na knjige nego sto zarade - ali nisam procitala jos nijednu koja u bilo kojem obliku negira Zakon privlacenja)

ERMINA

Broj komentara : 227
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

a to je tebi problem

Komentar  Berka on Sat May 17, 2008 5:08 pm

Aha, tu smo! Ti stalno trazis dokaze, analize, potvrde.

Hoces cak i za manru ( om tare tu tare ) da prvo znas sta znaci u prijevodu pa tek onda da mantras.

Prihvati zdravo za gotovo ... i gotovo !
Citat iz knjige "Nauka o bogacenju":
..."Ukoliko vam se izmiješaju razumijevanje, uvjerenje i vjera, svi vaši napori otići će niz vjetar.
Ne pitajte zašto su ove stvari istinite niti spekulirajte o tome kako mogu biti istinite. Jednostavno ih prihvatite zdravo za gotovo. Nauka o sticanju bogatstva započinje sa njihovim apsolutnim prihvatanjem..."

A ja sam, na svoju srecu, bila sklona i prije ove pisane mudrosti da prihvatim zdravo za gotovo. Bez detaljnih čeprkanja.
Ukoliko mi se to uponekad i dogodi, čeprkanjem kvarim čaroliju, gubim dragocjeno vrijeme, i zatim, naravno, gubim energiju a s tim neminovno tako iscrpljena na kraju gubim i volju.

I zato, u ime "TAjne", "nauke..." i sve druge napredne literature koja nam mijenja zivot na bolje, ja svaki dan kazem

* Hvala
* Razpolazem neiscrpnim bogatstvom, uzivam u blagostanju
* Hvala

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

The Secret

Komentar  ERMINA on Tue May 20, 2008 5:29 pm

Evo, posto vec pominjemo The Secret, ja cu se pohvaliti sa pricom svog sina, izabranom medju stotinama najboljih svjedocanstava o zakonu privlacenja :

http://www.thesecret.tv/secret-treasures-stories-read.html?id=1809

ERMINA

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

i ja sam gledala

Komentar  Enisa Alic on Fri May 30, 2008 10:19 am

Ppkusavam vidjeti ovaj film od kako se Emina rodila (prije 8 mjeseci), al mi se nekako nije dalo.

Uglavnom ja to radim vec godinama, i uspjesno - mogu vam reci. Nisam jos na bogacenju radila ( Laughing ), ali kako sam vidjela ovaj film, hmmmmm

Definitivno savjetujem svakome da ga pogleda.

sunny

Enisa Alic

Broj komentara : 413

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

svaka cast!!!

Komentar  Enisa Alic on Fri May 30, 2008 10:20 am

ERMINA (citat):Evo, posto vec pominjemo The Secret, ja cu se pohvaliti sa pricom svog sina, izabranom medju stotinama najboljih svjedocanstava o zakonu privlacenja :

http://www.thesecret.tv/secret-treasures-stories-read.html?id=1809

Svaka cast Ermina, kapu skidam!

Enisa Alic

Broj komentara : 413

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Tajna u Gucevu

Komentar  Nela Alilovic on Thu Jul 10, 2008 12:29 am

Ja gledala film TAJNA sa kolegama na letnjoj skoli u Gucevu!
Ali sam o tome vec videla u Oprinoj emisiji!

Nela Alilovic

Broj komentara : 86
Registration date : 2008-03-22

Vidi profil korisnika http://www.gtlnet.com/~leolight

Na vrh Go down

Re: ZAKON PRIVLAČENJA

Komentar  Admin on Wed Jul 16, 2008 12:41 pm

Ermina divim se tebi kao majki! Inspirisala si me sa ovom pricom.

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

INSPIRACIJA

Komentar  ERMINA on Wed Jul 16, 2008 4:25 pm

Draga Elvisa,
vec sam zaboravila na ovaj post, a u medjuvremenu su se dogodile znacajne stvari: Moj sin je vec drugi put osvojio ucesce u Milan Junior Akademiji!!! Ovaj put nema srceparajuce price, pozelio je, vjerovao da ce biti tamo i BIO JE!
Na nase pitanje na koji TACNO nacin koristi Zakon privlacenja, odgovorio je: "Meni ljudi stvarno nije jasno sta vi tu ne kontate!" Question

ERMINA

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: ZAKON PRIVLAČENJA

Komentar  Sponsored content Today at 12:12 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh