PODRSKA ZA RAZVOJ NASEG BLAGOSTANJA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

PODRSKA ZA RAZVOJ NASEG BLAGOSTANJA

Komentar  Berka on Tue Apr 15, 2008 11:28 am

ONO STO ZELIM DA SE PONOVO I PONOVO PROCITA. BAR U TRENUTCIMA KADA TI PONESTANE MOTIVA DA UHVATIS SVOJU NAFAKU.

Poznata i uspjesna fabrika cipela poslala je dva komercijalna saradniaka na dva razlicita kontinenta, sa
namjerom da tamo promovira svoje proizvode: cipele.
Jedan od saradnika javlja se sefu sav obeshrabren govoreci da od posla u toj dalekoj zemlji nema nista.
"Ovi ljudi i neznaju sta su cipele. Svi hodaju bosi. Trud je potpuno uzaludan"

Drugi saradnik se javlja sefu sav ushicen i govori:
"U ovoj dalekoj zemlji cemo napraviti veliki bum. Neznam hocemo li moci sve to pokriti. Vjerovatno cemo
morati nove pogone pokrenuti.
"Kako? " upita sef "Sta tamo predvidjas u cilju promocije nasih proizvoda ?"
A ovaj, jos sretnije klikce:
"Sefe, ovi ljudi su svi bosi !!! Mozes li zamisliti koliko cemo uspjeti prodati cipela???

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Stvar je u stavu

Komentar  Tenzila on Tue Apr 15, 2008 3:47 pm

Eh stvarno ću se naljutiti i jedan dan sjesti i napisati knjigu ''Stav''. to je kao poluprazna ili polupuna čaša!
ili moj dragi prijatelj Dell Carnegie (on me učio u srednjoj školi) kaže život ti je dao limun napravi od njega limunadu! voli vas vasa Tenzila rabija Shakti!

Tenzila

Broj komentara : 91
Registration date : 2008-02-05

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

STAV - 100%

Komentar  ERMINA on Tue Apr 15, 2008 4:19 pm

Evo da i ja dodam jednu interesantnu:

Numerisite brojevima (onako kako se u numerologiji numerisu slova alfabeta) slova od A do Z: A=1, B=2, C=3, D=4 itd i onda izvrsite sljedecu provjeru stvari koje su od iznimnog znacaja u zivotu: LOVE (ljubav), SUCCESS (uspjeh), MONEY (novac) itd, slobodno se igrajte sa svim sto smatrate vaznim (ali i nevaznim!). Brojeve zbrajajte dok ne dobijete broj koji je jednak ili manji od 100, koji cete izraziti procentom , npr ABC= 1+2+3=6%

Kada se izigrate numerisite rijec ATTITUDE sto znaci stav - da vas ne mucim, dobicete jedinu koja cini 100% vaznih stvari u zivotu cheers

Moze biti igra brojeva, ali ozbiljniji se mogu i zamisliti, npr je li vaznija ljubav ili stav prema ljubavi... (ovdje bi trebala ici ikonica onog sto se ceska po glavi)

ERMINA

Broj komentara : 227
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Prica o cipelama

Komentar  Jelena S. on Mon May 19, 2008 3:06 pm

Prica o cipelama je haos alien nevjerovatan podsticaj za poslove u koje nemamo dovoljno vjere. Tvoj stav to je nesto sto daje pogonsko gorivo za svaku nakanu

Jelena S.

Broj komentara : 63
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: PODRSKA ZA RAZVOJ NASEG BLAGOSTANJA

Komentar  Admin on Tue May 20, 2008 5:27 pm

U ovom svom kratkom zivotu iznevjerila sam samu sebe jer sam dozvolila da mi neki ograniceni ljudi smrskaju moj stav i vjeru! Sa svojih 18 godina bila sam puno jaca i vise nego 100% vjerovala u svoj stav! Zadnje dvije godine vracam ga u zivot i korak po korak uspjeva mi i izgradicu ga da bude jos veci i sjajniji nego sto je bio!

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

Re: PODRSKA ZA RAZVOJ NASEG BLAGOSTANJA

Komentar  Sponsored content Today at 12:11 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh