NEKO JE SNAZNO DOZIVIO SVOJU PRVU REGRESIJU

Stranica 2/3 Previous  1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Ovo je sok nad sokovima

Komentar  Berka on Wed Jul 02, 2008 3:52 pm

Rolling Eyes
Uciteljica ti u kucu zalazi. A i ti ulazis u uciteljicinu kucu. Nikada to nisi trazila Rolling Eyes Ma ni spomenula !

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

hahahha

Komentar  SELMA dipl.iurist on Wed Jul 02, 2008 3:54 pm

Sinoc sam procitala prvi tekst o regresiji, nikada ranije, mozda me zato nije ni interesovalo!
Kad cemoooooo! bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 219
Registration date : 2008-02-01

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Ovo mi lici na Erminino nekadasnje razmisljanje

Komentar  Berka on Wed Jul 02, 2008 5:55 pm

Tako je Ermina razmisljala o putu u Dubai da tamo uci o alternativnom iscjeljivanju ( razne tehnike) pa sve do Reikija. A Tenzila i ja kolutamo ocima i pitamo se: Zar mi nismo bolje od Dubaija ?I tako, sreca da ona ne ode u Dubai.
Ah, a kad smo dosli do toga da Erminu ja iniciram u prvi stepen Reikija, a Tenzili je pripala cast da je narednog dana uvede u regresiju, umirale smo od smjeha... evo i sad se moram smijati ... haaaa haaaaa... kako je samo emotivno pricala o tome da je u prijasnjem zivotu muzla kraveeeee. Bojale smo se da ce se naljutiti, ali, sreca, nije.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: NEKO JE SNAZNO DOZIVIO SVOJU PRVU REGRESIJU

Komentar  SELMA dipl.iurist on Wed Jul 02, 2008 6:36 pm

Hej diskrecija zagarantovana!
Nemoj da bi se smijala, znas da imam veliki ego:)
Dobra je Ermina, ona je radila s zivotinjama, a se bojim da sam bila zivotinja,mozda zmija haha.
Ne ozbiljno, nesto mi ta ruzna zivotinja stalno u glavi, uuuu fuj, sva sam se stresla!

SELMA dipl.iurist

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Wall-E on Wed Jul 02, 2008 7:10 pm

SELMA N-C dipl.iurist (citat):Sinoc nisam mogla spavati razmisljajuci o tome, bas me nekako strah, imam osjecaj da necu cuti nesto lijepo.

Ovo je tako lijepo receno.

Wall-E

Broj komentara : 53
Registration date : 2008-06-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ne ocekuj nista

Komentar  Berka on Wed Jul 02, 2008 11:23 pm

Ocekivanja mogu biti sugestivna, mogu te odvesti do pogresne prekretnice od koje neces moci dalje. Inace, ocekivanja donose razocaranja. Jednostavno to uradi bez ikakvih premisljanja. Dobro ili lose, bitno je da znas zasto na neke stvari reagujes tako... i tako...
Mnogo ces vise sebe razumjeti, a i neke stvari koje su ti mozda stvarale frustraciju jednostavno ces moci mirno prihvatiti i razumjeti.
To i jeste cilj regresije. Nadam se da neces kao Ermina musti krave Very Happy

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Ona je dobro prosla!

Komentar  SELMA dipl.iurist on Wed Jul 02, 2008 11:25 pm

Sta ako ja budem ta, koju su muzli,hahhhah

SELMA dipl.iurist

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

budemo vidjeli

Komentar  Berka on Wed Jul 02, 2008 11:42 pm

Sta je da je sve je za ljude ..

Kad se moja Ermina rasplakala nad sobom iz vremena kad je zivjela potpuno sama sa kravama i ostarila kao djevica, htjela sam joj reci za utjehu: "eto vidis da ti je tada samo neko sapnuo da ces u slijedecem zivotu imati divnu spiritualnu vezu i da ces znati cak i sta je tantricki seks ... bilo bi ti u onom zivotu lakse umrijeti kao djevica Very Happy

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  SELMA dipl.iurist on Wed Jul 02, 2008 11:43 pm

Joj umrla kao djevica, e to je stvarno tuzno!
Ne vidjeti sve te ljepote Very Happy

SELMA dipl.iurist

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Ima i gore od toga

Komentar  Berka on Wed Jul 02, 2008 11:46 pm

Ja nisam znala ni jesam li zensko
ni jesam li musko ... a kamoli sta drugo ... Aahaah... zato sam zasluzila da u ovom zivotu budem ne samo pravnica, inspektorica, Reiki uciteljica, Anti-stres terapeut... Magistra Vitae...
To ti je prirodni zakon komplementarnosti. Sad si gore sad si dole. Nemoze uvijek biti ni gore ni dole.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Enisa Alic on Thu Jul 03, 2008 11:23 am

a majke ti kakva si ti inspektorica bila? Stvarno si ko pandorina kutija Razz

Enisa Alic

Broj komentara : 413
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

JA SAM TI OTVORENI SVEDSKI STO

Komentar  Berka on Thu Jul 03, 2008 11:39 am

Bila sam Inspektor rada u Bosanskom Brodu. Dva mandata ( 2 x po 4 godine) = 8 godina. Zar neznas da sam pravnica po zanimanju?
Ali sam diplomu ostavila u arhivu zbog radi zdrave prehrane, Anti-sres terapija, Feng Suija, Reikija, Meditacija,
Meditativnih plesova, Regresija, .....pisanja knjiga... hoces li jos dalje da ti nabrajam ? Ima toga jos Razz

Nisam pandorina kutija. Ona je mracna i puna tajni. Kod mene tu i tamo ima ponesto mracno, ali nista nije tajna.
Da bi se uvjerila, procitaj moje knjige. U njima ima i onoga sto nikad niko ne bi htio priznati. Ali ja sam sve svoje "pandorine" kutije otvorila. I sada, disem... disem.... rastem... rastem... cyclops

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

nisam ni mislila da imas

Komentar  Enisa Alic on Thu Jul 03, 2008 11:46 am

mracnih stvari - nego samo taji....

Znala sam da si pravnica, ali vidi ti ovo sada --inspektorica!!!! Wink

Majke ti sta ti nisi bila?? drunken

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Vrsila je kontrolu nad drzavnim frimama, i privatnicima

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Thu Jul 03, 2008 11:57 am

Kad dodje u inspekcijski nadzor zakonitosti rada, direktorima se gace tresle Razz a ona sva vazna u klasicnom kostimu i sa aktovkom u rukama

Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 101

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Bila sam u Berlinu sobarica

Komentar  Berka on Thu Jul 03, 2008 12:26 pm

Enisa (citat):..Majke ti sta ti nisi bila?? drunken sunny

Kad sam od rata pobjegla 1992. bila sam u Berlinu sobarica. Tu sam privukla mnoge brodzane, izmedju ostalih moju kumu Nafu, Maju (dipl.ekonomista) koja je nekad bila sefica u Brodu u firmi Energopetrol, Edvina dipl. pravnica, moja sestra koja je prije rata bila babica, moja rodica Sandra ... itd..
Ali sto je najinteresantnije, neces vjerovati, hotel se zove FORUM Very Happy
Evo vidi taj hotel, moj je bio cijeli 22. sprat Rolling Eyes

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Da podsjetim moje radne drugarice, ostale Berlinske sobarice

Komentar  Berka on Thu Jul 03, 2008 12:34 pm

Ovo je glavni ulaz u taj hotel gdje smo lijepu platu zaradjivale. Ali mi na posao nismo dolazile kroz ta vrata. Za nas su bila sporedna vrata

Ovo su sobe koje smo mi u svijetlo plavim uniformamam cistile Very Happy

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Bila sam u hotelu Forum

Komentar  Bonita on Thu Jul 03, 2008 4:33 pm

Divan ali skup hotel. Bas sam zapazila da su sobarice u otmjenim uniformama.

Bonita

Broj komentara : 29
Registration date : 2008-05-30

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Enisa Alic on Thu Jul 03, 2008 4:56 pm

Very Happy Very Happy

Enisa Arslanagic-Alic: komentar modifikovan dana: Mon Jun 28, 2010 4:46 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ja ba...

Komentar  Berka on Thu Jul 03, 2008 8:05 pm

aman, zaman, ma neznas ti jos ni pola. Kad budem u Minhenu cijelu noc cemo pricati. Kad sve cujes, oci ce ti ispasti ( na federe) pirat Imam dovoljno zivog materijala za pisanje knjiga.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

to ti vjerujem

Komentar  Enisa Alic on Fri Jul 04, 2008 12:21 pm

al cu i ja tebe iznenaditi - pripremi se!! Cool

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

u to ne sumnjam

Komentar  Berka on Fri Jul 04, 2008 1:23 pm

ja, ja, svi imamo asa u rukavu nemoramo ga odmah pokazivati. Doci ce vrijeme kad ce sam ispasti Very Happy

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

upravo tako

Komentar  Enisa Alic on Fri Jul 04, 2008 1:47 pm

Cool

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  SELMA dipl.iurist on Thu Jul 10, 2008 10:27 am

Da li se bude svjesno dok traje proces regresije! Misim, da li je osoba svjesna sta prica ili ne?

SELMA dipl.iurist

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Enisa Alic on Fri Jul 11, 2008 12:42 pm

ja znam da ima vise metoda sa kojima se radi regresija - (hipnoza, trans, ...) ne znam kako Berka i Tenzila to rade -

Enisa Arslanagic-Alic: komentar modifikovan dana: Mon Jun 28, 2010 4:44 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Nasa regresija je svjesno vracanje sjecanja unazad

Komentar  Berka on Sat Jul 12, 2008 12:00 pm

Kao prvo, Berka nije na odmoru nego radi seriju antistres radionica u BiH

Regresija koju radimo Tenzila Ermina i ja nije nikakva hipnoza, nego SVJESNA metoda vracanja sjecanja unazad. Dok radimo regresiju potpuno si svjesna svega sto se oko tebe dogadja, i poslije tekve nase regresije svega se sjecas.

Vidjeces, probacemo kad se nadjemo u Minhenu.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 12:12 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 2/3 Previous  1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh