NEKO JE SNAZNO DOZIVIO SVOJU PRVU REGRESIJU

Stranica 1/3 1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

NEKO JE SNAZNO DOZIVIO SVOJU PRVU REGRESIJU

Komentar  Berka on Mon Apr 14, 2008 9:58 am

ah, bilo je to uzbudljivo, upecatljivo, snazno iskustvo. Povratak u zadnja dva zivota. Zapravo sjecanje onoga sto je blo prije.
Istina, bilo je i suza. Ali i one su i te kako blagoslovljene.
Impresije o ovome moze samo ispricati osoba koja je dozivjela svoju prvu regresiju i to gdje drugo nego u nasim posledjim bosanskim radionicama...
Ja sebi ne mogu dati pravo da pricam o dozivljajima drugih osoba. Ali se od srca nadam da osoba o kojoj vam prica zeli svoje iskustvo
podijelii sa svima vama...

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ISTINA

Komentar  ERMINA on Mon Apr 14, 2008 1:19 pm

Zaista sam imala najbolju namjeru da uz pricu o inicijaciji objavim i pricu o regresiji. Istina je da me se snazno dojmila. Medjutim, Berka mi je obradila cosak nafake po Feng Sui, pa posao zove sam i sad vas moram jos malo ostaviti u neivjesnosti. Necu obecavati, ali probacu u toku dana i dozivljaj regresije opbjaviti!

ERMINA

Broj komentara : 227
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ah, mozemo mi cekati

Komentar  Berka on Mon Apr 14, 2008 1:22 pm

Samo ti hvataj nafaku. Idem i ja s Bozijom pomoci. Cujem i ja zov blagostanja primanja i davanja. A regresija, kad je mogla toliko da ceka,
moze vala cekati jos nekoliko dana.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

EVO MOG ISKUSTVA

Komentar  ERMINA on Mon Apr 14, 2008 7:42 pm

Ali nisam se odlucila ispricati sve detalje - podijelicu s Vama samo ono sto sam i ja ponijela iz prethodnih zivota.

Prije svega napominjem da mi je od osobitog znacaja bilo raditi regresiju sa osobom u koju sam imala potpuno povjerenje. Takve gluposti stvarno ne mozete pred svakim valjati Laughing

Poceli smo s opustanjem, polozaj lezeci, nema svijeca, mirisa i drugih ritualnih rekvizita, ali je opustenost i povjerenje potpuno. Necu vam reci kako sam usla u tunel, ali sam izisla na predivan proplanak sa mnostvom mladih okrecenih vocaka. Neznam kako se zovem, nepoznat mi je osjecaj i roditeljstva i pripadanja nekim roditeljima, kao i ljubavi prema muskarcu. Duga plava kosa u slapovima pada niz ledja ispod bijele marame, duga i siroka bijela suknja i kosulja sa vezenom pregacom pretezno crvene boje. Sto bi nas narod rekao - neznam jesam li posla ili dosla.
Tenzila me uz moju dozvolu pomjera 10 godina unazad - sve isto samo je lik mladji. Onda idemo 10 po 10 godina unaprijed, sve je isto, samo se lik i odora mijenjaju. Nemam nikog osim nekoliko zivotinja koje mi nisu ni prijatelji ni ljubimci vec sredstvo prezivljavanja. Potpuno sam moci svog bica, jedinstva mog bica i nevidljive energije, ali u mom zivotu nema emocija, ambicija, pitanja. U pocetku praznina, kasnijih godina spremnost i odlucnost da se suocima sa karmama iz proslosti.

Moram naglasiti da se proteklih 8 godina bavim misterijama ishrane i jedna od mojih preokupacija su mlijecni proizvodi i jaja, da ili ne. Nakon puno istrazivanja dosla sam do zakljucka da nije problem ni u jednom ni u drugom, vec u hrani koje kokosi i krave jedu, a koja mijenja hemijski sastav njihovih "proivoda" i oni postaju skodljivi za ljude. Govorim to jer sam tokom regresije vecinom hranila svoje krave, kokosi i ovce (da, i muzla krave! affraid ) ali nikad kukuruzom, napojem od ostataka hrane i slicno - samo voda, trava, sijeno. Mozda vama besmisleno, ali meni vrlo smisleno - dalo mi je potvrdu mog zakljucka jer sam dozivjela duboku starost, a ostala vrlo vitalna.

Nakon 50te godine poceli su se pojavljivati simboli i misli koje su ukazale zasto sam sama na svijetu, no o tome vam necu pricati. Medjutim, ostalo je vrlo nelogicno s cime sam to zasluzila Question U momentu kad sam se uplasila da cemo zavrsiti i da ce mi ostati nejasna, polovicna regresija, Tenzila mi je ponudila da se vratimo jos jedan zivot unazad. Spremno sam prihvatila.

Ovaj put sam velikom brzinom stigla na divlji zapad, u 1868 godinu, u svojoj 30 godini. Selo kakvo sam gledala na filmovima, udana, majka mladjeg sina i starije kceri, materijalno obezbjedjena, imena nisu vazna. Zivot u potpunosti ispunjen ljubavlju, znacajem malih trenutaka, nekoliko iskrenih prijateljica, udobnost toplog doma. Vjernik izvana, skeptik iznutra. Sumnja ne razdire ali je stalno prisutna. Ne sumnja u postojanje neceg veceg i mocnijeg od nas, vec sumnja u vjeroispovjest. Sumnja u pocetak Svega... Starost docekujem sama, sa velikim osjecajem fizicke nemoci popu olova kojim mi se tijelo iznenada napunilo, ali velike mentalne ostrine u pogledu svojih sumnji - spremno cekam povratak Onom kojeg sam cijeli zivot trazila, sa blagoslovom simbola moje tadasnje vjeroispovjesti (namjerno ne spominjem simbole, institucije i vjeroispovjest).

Sa potpunom jasnocom prihvatam Tenzilin poziv da se vratim u "moj zivot". Sve do pozivanja mog sadasnjeg imena, mislila sam da je sve proizvod maste. Moje ime me je vratilo u stvarnost, a to znaci samo jedno - nisam bila u stvarnosti Shocked Od soka sam se valjda prebrzo povratila pa se nisam rjesila olova u rukama i nogama - nisam mogla podici ruke da protrljam oci. Tenzila me je izmasirala (gratis) i nakon nekoliko trenutaka sve je bilo ok. Ruke su jos neko vrijeme bile ledene i utrnute i oblivene znojem, mislim da je to karakteristika senzacije jer se ponovilo jos nekoliko puta u toku plesova i jedne meditacije.

Berka pomenu da sam plakala, to je bilo po izlasku iz sobe, neznam objasniti zasto. Mozda olaksanje, prihvatanje svoje proslosti, mozda jedinstvenost susreta sa bicima koje sam neizmjerno voljela iako nisu dio moje stvarnosti; zaista neznam.

Pouzdano znam da sam dobila tacno ono sto sam ocekivala - jasan smjer kojim putujem kroz ovaj zivot. Mozda cu se nekad vratiti jos koji zivot unazad, sigurna sam da ih je bilo, ali sam prilicno sigurna i da mi je ovaj zivot moj posljednji svjetovni zadatak: imala sam ljubav i blagostanje bez potpune vjere i potpunu vjeru i moc bez ljubavi i blagostanja, sad je vrijeme za ujedinjenje...

Zena sam sa bogatim iskustvom, prosla sam svijeta sto neko ne prodje u nekoliko zivota, no regresija zasigurno zauzima jedno od mjesta na vrhu popisa znacajnih iskustava. Dogodilo se da nekoliko puta da steknem neko iskustvo, a da ne dobijem bicem po dzepu, no ovo je definitivno bilo najjeftinije koje se novcem moglo kupiti. Hvala ti Tenzila! Zaista nisam mogla vjerovati da se s tako malo novca moze kupiti zivotno znacajan proizvod!

ERMINA

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: NEKO JE SNAZNO DOZIVIO SVOJU PRVU REGRESIJU

Komentar  Berka on Tue Apr 15, 2008 12:38 am

E ovo ti je super -
Sto bi nas narod rekao - neznas jesi li posla ili dosla.

Nije mi bilo dosta smijeha i suza u Tuzli kada si muzla krave! A tek divlji zapad, ali mene interesuje medju nekoliko iskrenih prijateljica jesam li tu bila i ja Razz

Ali, salu na stranu, kad sam te vidjela odmah poslije regresije nisi trebala ni govoriti, shvatila sam koliko ti je znacajno ovo iskustvo. Iskreno receno, osjecala sam i ja neku vrstu odgovornosti, jer sam ti garantovala da se neces pokajati. Jer se niko koga ja znam nije za svoju regresiju pokajao. Ali ipak, uvijek postoji prvi put...

Tenzila je svakako pravi izbor, dobro si primijetila, za takve stvari neminovno je sto postotno povjerenje.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

hvala Ermina

Komentar  Tenzila on Tue Apr 15, 2008 4:47 pm

Draga Ermina
hvala što si svoje iskustvo podijelila ovako otvoreno. Veseli me što si uspjela povezati neke niti koje vezuju tvoje prošle živote i tvoj sadašnji! Znala sam ja da to nisu dva izgubljena sata u svoj onoj frci oko plesova!
Svakome kome radim regresiju dam njegove bilješke i zamolim ga da ih za sebe prekuca, dok kucamo ili pišemo, nama se dešava da ponovo premotavamo film i uočimo još neke detalje koje smo ''vidjeli'' ''čuli'' ili 'znali'' a nismo ih izgovorili. Prekucavanje nam je prilika da do još jedanput povežemo sa proživjelim životom. Dobro je sebi na kraju postaviti pitanje šta mi je to novo a šta isto sa sadašnjim životom? Nekada ne mora odmah biti jasna ta veza. Preporučujem da se povremeno izvuče regresija i ponovo pročita. Regresija se koristi kao terapija. Može se više puta ići u isti život ako za to ima potrebe i smisla. Ovo što Berka kaže, ''jesam li ja bila jedna od tvojih drugarica'' i to može da se desi da se sa nekim dušama selimo iz života u život u različitim ulogama! I još nešto kod tretmana regresije, nema svijeća, nema mirisa nema muzike da bismo što više izbjegli poticaje izvana koji bi mogli uticati na regresiju.
Što se tiče novca (koga smo mi ovoga puta izbjegle: razmijenile smo iskustava ja Ermini regresiju ona meni mjerenje minerala i vitamina u organizmu) Novac koji se daje je samo novac za utrošeno vrijeme terapeutu! Kada bih naplaćivala i svoje iskustvo onda bi bilo mnogo više. Moja životna filozofija je možda malo čudna ali ja imam sa njom dobar osjećaj, ti imaš pravo da znaš ko si, šta si i šta želiš u ovom životu. I ko sam ja ili bilo ko drugi da ti to onemogući! Kad Jedinstvo to želi mi možemo samo biti otvoreni ili zatvoreni kanali! Zato draga moja nisam ti ja uradila regresiju, kao što ja ne iniciram, ne radim reiki tretmane ili ne stvaram ushićenje u vama kroz plesove. Ja sam samo kanal božanske energije! Zahvalna sam joj što hoće uopšte da me koristi! Amin! Vaša tenzila rabija shakti

Tenzila

Broj komentara : 91
Registration date : 2008-02-05

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  ERMINA on Tue Apr 15, 2008 8:25 pm

Aaaa, Berka, pogodila si me u zicu. Tenzila me nije pitala za imena prijateljica, pa se nisam ni povezala sa njihovim likovima, a da znas da bih voljela da jesam! Moracu ponoviti, ko zna koliko je tu jos interesantnih likova...

Tenzila je potpuno u pravu kad kaze da "zapisnik" treba netom nakon regresije prepisati ili prekucati, neke stvari su se i kod mene odmah tokom prepisivanje dodatno "slozile". Sigurna sam da ce i kod naknadnog iscitavanja isplivavati nove stvari.

Neznam je li to zbog faze u kojoj razmisljas o knjizi ili neceg drugog, ali ovo objasnjenje kanala je zaista za knjige. Imala sam potrebu da istaknem ekonomsku stranu takvog snaznog dozivljaja i iskustva, a ti si to tako divno obrazlozila da je Jedinstvo sigurno ponosno na odabiru. Hvala Allahu na takvom kanalu. Ljubim te

ERMINA

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Hmmm vidi ti njih

Komentar  Berka on Tue Apr 15, 2008 11:53 pm

lJUBIS TENZILU A NE LJUBIS MENE.
A ko te doveo do nje?

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ljubomora

Komentar  Tenzila on Wed Apr 16, 2008 5:29 pm

Draga Ermina šta ti misliš ko bi ovdje trebao poraditi na temi: ''Ljubomora'' Laughing

Tenzila

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

tako ti je to

Komentar  Berka on Wed Apr 16, 2008 7:57 pm

Ja se trudim da ne bude ono ZAVADI PA VLADAJ

nego, upoznaj, spoji pa onda hajde ti Berka malo u cosak mi smo dovoljne same sebi

halo, de skloni se, ne smetaj nam, imamo temu affraid

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

strava i uzas

Komentar  ERMINA on Wed Apr 16, 2008 8:55 pm

danas sam joj napisala barem 4-5 mailova i izljubila je od glave do pete, ali dzaba... nema druge, nego paziti na red i prebrojavati poljupce. pocinjem.

ERMINA

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

jesi vala, ne samo ti nego i ona

Komentar  Berka on Thu Apr 17, 2008 9:19 am

ERMINA (citat):danas sam joj napisala barem 4-5 mailova i izljubila je od glave do pete, ali dzaba... nema druge, nego paziti na red i prebrojavati poljupce. pocinjem.

jeste, jeste, obadvije ste se ovih dana posteno javljale, druzenje uzivo nastavilo se jos zesce online

ja sam se to samo malo salila, naravno. Volim vas obadvije.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

šala

Komentar  Tenzila on Fri Apr 18, 2008 11:16 am

Berka Nezic-MagistraVitae (citat):

jeste, jeste, obadvije ste se ovih dana posteno javljale, druzenje uzivo nastavilo se jos zesce online

ja sam se to samo malo salila, naravno. Volim vas obadvije.

a ja sam mrtva ozbiljna! Tema Ljubomora! Volim vas sve!

Tenzila

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ber tebe moj zivot ne bi imao ovoliko svjetlosti

Komentar  Berka on Fri Apr 18, 2008 11:26 am

Uciteljice moja,
hvala ti na obilju svjetlosti koju nesebicno pruzas - ne samo meni.
Sto je vise i ja dalje prosljedujem sve vise sam jaca sunny

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Ovo znaci da mogu izlijeciti moje fobije

Komentar  Jelena S. on Fri Apr 18, 2008 12:36 pm

Dale ste mi veliku nadu jer sam mislila da mi nema lijeka.Umirem u zatvorenom prostoru. Bukvalno se gusim i mislim da cu umrijeti. Nije to samo zatvorena soba, problem je lift i nema sta nije da vam mnogo ne duzim o mojim problemima.Za regresiju jos nikada nisam cula ali vidim da vrijedi probati. Mozda sam u nekom prijasnjem zivotu bila prije vremena sahranjena pa se vratila u zivot onda kada je bilo prekasno. Ili mi se desavalo nesto slicno. Moja dusa pamti nesto strasno. Preostaje da otkrijem o cemu se to radi Sad

Jelena S.

Broj komentara : 63
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ima nade dok ima vjere

Komentar  Tenzila on Fri Apr 18, 2008 4:51 pm

draga Jelena
ja cu samo kratko, puno je nacina da se oslobodimo fobija, regresija je samo jedan od njih. Kazi nam gdje zivis cime se bavis , upraznjavas li nesto od duhovnih tehnika, pa ce se sigurno naci neko od experata da ti bude pružena ruka i pomogne ako želiš I love you

Tenzila

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

za Jelenu

Komentar  Enisa Alic on Mon Apr 21, 2008 9:21 am

Jelena,

Nista ti ne duzis, i slobodno podjeli svoje strahove sa nama - svi smo mi iz nekog svog razloga ovdje. Sta su strahovi i fobije - nazalost jako dobro znam....pricaj, mozda mozemo jedna drugoj pomoci!!!

sunny

Enisa Alic

Broj komentara : 413

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Prvi korak je ne opirati se promjeni

Komentar  ERMINA on Mon Apr 21, 2008 10:34 pm

najteze je razluciti zeli li covjek doista da mu se pomogne, ili se nesvjesno opire tome i uziva na neki nacin u svojoj patnji, sve ostalo je samo put do rjesenja

ERMINA

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

i ja tako mislim

Komentar  Enisa Alic on Tue Apr 22, 2008 11:35 am

Sve dok covjek NECE (svjesno illi nesvjesno) da se oslobodi , nista i niko nemoze pomoci.

Sami mi moramo posao "odraditi", uz pomoc prikladnu tom momentu.

Moze nam neko pitu napraviti, ali da bi nesto imali od toga moramo je sami sazvakati i progutati....(po potrebi i prezivati Smile ).

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

hej, sve oky??

Komentar  Enisa Alic on Fri Apr 25, 2008 10:36 pm

Jelena (citat):Dale ste mi veliku nadu jer sam mislila da mi nema lijeka.Umirem u zatvorenom prostoru. Bukvalno se gusim i mislim da cu umrijeti. Nije to samo zatvorena soba, problem je lift i nema sta nije da vam mnogo ne duzim o mojim problemima.Za regresiju jos nikada nisam cula ali vidim da vrijedi probati. Mozda sam u nekom prijasnjem zivotu bila prije vremena sahranjena pa se vratila u zivot onda kada je bilo prekasno. Ili mi se desavalo nesto slicno. Moja dusa pamti nesto strasno. Preostaje da otkrijem o cemu se to radi Sad

Nema te par dana, sta se desava - jesi li dobro!!????

Nedostajes nam!

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Katarza

Komentar  Admin on Thu May 15, 2008 6:29 pm

Uf, ja samo kad pomislim na regresiju, dlanovi mi se znoje. JA TO TAKO ZELIM! Vise od deset godina sigurno ta ideja mi se mota po glavi! Ko sam bila u proslom zivotu, nekako znam (mislim) da sam bila muskarac i to je to! A ja hocu da znam vise! I onda jednog lijepog dana u moj zivot je usla Berka, malo po malo i tako mi spomene regresiju!!! Odmah sam rekla DAAAAAA. U medjuvremenu desila se trudnoca i ostalo je na toj ceznji.
I eto sad citam to Erminino iskustvo i ljubomorna sam na nju, a drago mi je Jer ona ZNA, zar nije lijepo znati neku istinu!!!! Znaci cista katarza Ermina? Tako i ja to sebi vizualiziram! I jedva cekam, a kad ce to biti - ne znam!

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

Sve u svije vrijeme

Komentar  Enisa Alic on Wed Jun 04, 2008 10:39 am

Posto ni u kom slucaju ne vjerujem u slucajnos, tako isto ne vjerujem da ti slucajno nisi radila regresiju do sada....vjerovatno postji razlog za to.

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Moja drugarica čeka mene

Komentar  Berka on Wed Jun 04, 2008 12:27 pm

Taman kad smo se lijepo dogovorile da se sastanemo radi Elvisine regresije, ona mi javlja da je trudna. Neznam zašto, imam princim da sa trudnicama ništa ne radim. Ne radim ni Reiki inicijacije čak ni tretmane. Držim se daleko od trudnica kad su moje moći u pitanju. Nemogu objasniti zašto. Ali osjećam da tako moram.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Koliko ja znam svi se drze podalje od trudnica

Komentar  Bonita on Fri Jun 13, 2008 3:29 pm

Mislim da je jedini moguci razlog zasto se svi drze podalje od trudnica je to da ako krene po zlu da ne kazu da je to bilo zbog toga. Cak i odlicni vitamini, melemi, tinkture, ekstrakti aloe i toliko toga sto je blagotvorno za trudnice i njihove bebe, ljudi ne preporucuju da se ne bi reklo da je od toga, ako ne daj Boze bude problema sa trudnicom ili bebom. A sve to je ipak za jacanje imuniteta i za svako moguce dobro. A opet kod Boga je moc kako ce biti dalje. Medjutim, jasno je, niko ne voli da se na njega svali krivica, pogotovo ako nije kriv.
Ali ja nisam trudna, hvala vasioni, i jako zelim da dozivim regresiju. Spremna sam za tu avanturu samo me interesuje kod koga i koliko to kosta.

Bonita

Broj komentara : 29
Registration date : 2008-05-30

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

EMERGENSY!

Komentar  SELMA dipl.iurist on Wed Jul 02, 2008 3:48 pm

Znate sta, sinoc sam citalala tekstove o regresiji i toliko sam znatizeljna, ZELIM NEKE ODGOVORE, ZELIM ZNATI STA SAM JA BILA U PROSLOM ZIVOTU ILI ZIVOTIMA!
Sinoc nisam mogla spavati razmisljajuci o tome, bas me nekako strah, imam osjecaj da necu cuti nesto lijepo.
Dajte, hocu da mi se uradi regresija!

SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 219
Registration date : 2008-02-01

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 1:17 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 1/3 1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh