danas je poseban dan

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

danas je poseban dan

Komentar  Berka on Thu Mar 20, 2008 10:28 pm

Kako mi javise drage osobe koje su u dodiru sa astrologijom odnosno astrolozima,
DANAS JE POSEBAN DAN
DAN KOJI JE IZUZETNO POVOLJAN ZA PLANIRANJE.
Tako sam se ja, drage moje, dala u velika i dugorocna planiranja, mislim se,
nece omanuti ako se danas to i to detaljno utvrdi.
Ali, evo, za one koji nisu znali, nije ni njima kasno.
Imaju za svoje planove jos... hm... cekaj da izracunam:
pa evo jos vise od tri sata.
Dosta, zare ne? Very Happy

Planirali ili ne,
voli vas vasa
Magistra Vitae

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: danas je poseban dan

Komentar  ERMINA on Fri Mar 21, 2008 11:32 am

Bas mi je drago ovo cuti, juce sam se prepustila nekim velikim planovima, neznajuci za ovu informaciju. Nadam se da se radi o nekom aspektu zajednickom za cijelo covjecantsvo. De nek nam taj tvoj izvor napise malo vise...

ERMINA

Broj komentara : 227
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  ena on Fri Mar 21, 2008 9:04 pm

Uffff, ja sam bas sva nekako negativna bila....sta cu sada Rolling Eyes

ena

Broj komentara : 24
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

NISTA STRASNO

Komentar  ERMINA on Sat Mar 22, 2008 1:52 am

Ne misli da si nesto vazno propustila, ti uvijek mozes skovati svoje planove iznova. Ovo je otprilike bilo poput nove godine - revizija stare i donosenje rezolucija za novu. Posto imas razvijenu intuiciju, ti ces lako prepoznati svoj vlastiti momenat za rezolucije!

ERMINA

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

poseban dan

Komentar  Tenzila on Mon Mar 24, 2008 11:50 am

Mislim da su svi dani posebni, i ja sam tog posebnog dana puno planirala, Ena neka se ne brine i za nju sam planirala tj za sve forumce, reikiste, spiritualne duse da im se sve zelje ostvare koje su u skladu sa univerzumom i na dobrobit svih nas! Da svi ispunimo zadatak zbog koga smo se inkarnirali u ovaj zivot! Da prihvatimo odgovornost za sebe i svoje postupke i da prihvatimo kolektivnu odgovornost za zivot na planeti zemlji, da razvijamo kod sebe ljubav, mir, toleranciju i osjecaj za postenje! Eto jel dovoljno draga Ena!
A ovo sto sam na pocetku rekla svaki dan je poseban, kad ujutro se probudim i zahvalim svom krevetu za okrepljujuci san, protegnem se a nista me ne boli, otvorim prozor i cujem cvrkut ptice, izrecitujem u sebi sve zahvale i pozovem sve vodice i iscjelitelje da me prate kroz ovaj dan .... pa zar nije posebno! ( Hej i ja sam nekad bljak, nikakva, i negativna i malodusna i uronem duboko u to i pitam se sta mi to treba i onda napravim nesto da opet zasjajim)! saljem vam ljubav i svjetlost vasa Tenzila

Tenzila

Broj komentara : 91
Registration date : 2008-02-05

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Hvala vam

Komentar  ena on Mon Mar 24, 2008 10:47 pm

Hvala vam na ohrabljenju, ...lijepo je cuti da se sve moze iz pocetka poceti Very Happy

ena

Broj komentara : 24
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

hvala na ohrabrenju

Komentar  Tenzila on Tue Mar 25, 2008 9:59 am

Zato i jesmo tu da jedni druge ohrabrimo i da budemo pružena ruka, lijep vam i ovaj dan koji počinje vaša Tenzila Smile

Tenzila

Broj komentara : 91
Registration date : 2008-02-05

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  ERMINA on Tue Mar 25, 2008 12:02 pm

Svasta ti znas, samo ti se rijeci moraju klijestima cupati! Pardon, po prstima iznad tastature cekicem lupati!!!

ERMINA

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

a ja vam zelim lijepu ovu noc

Komentar  Berka on Tue Mar 25, 2008 8:11 pm

Smile

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

OVAJ POST TREBA STAJATI NA POCASNOM MJESTU

Komentar  ERMINA on Thu Mar 27, 2008 1:59 pm

Tenzila (citat):Mislim da su svi dani posebni, i ja sam tog posebnog dana puno planirala, Ena neka se ne brine i za nju sam planirala tj za sve forumce, reikiste, spiritualne duse da im se sve zelje ostvare koje su u skladu sa univerzumom i na dobrobit svih nas! Da svi ispunimo zadatak zbog koga smo se inkarnirali u ovaj zivot! Da prihvatimo odgovornost za sebe i svoje postupke i da prihvatimo kolektivnu odgovornost za zivot na planeti zemlji, da razvijamo kod sebe ljubav, mir, toleranciju i osjecaj za postenje! Eto jel dovoljno draga Ena!
A ovo sto sam na pocetku rekla svaki dan je poseban, kad ujutro se probudim i zahvalim svom krevetu za okrepljujuci san, protegnem se a nista me ne boli, otvorim prozor i cujem cvrkut ptice, izrecitujem u sebi sve zahvale i pozovem sve vodice i iscjelitelje da me prate kroz ovaj dan .... pa zar nije posebno! ( Hej i ja sam nekad bljak, nikakva, i negativna i malodusna i uronem duboko u to i pitam se sta mi to treba i onda napravim nesto da opet zasjajim)! saljem vam ljubav i svjetlost vasa Tenzila

ERMINA

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 12:11 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh