FENG SHUI by Berka Von Nezić

Stranica 3/4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Feng shui za moju novu kucu

Komentar  Admin on Thu Jun 12, 2008 6:30 pm

Imam jedno pitanje draga moja Magistra Vitae. U novoj kuci sam od 23. februara, mogu li naruciti feng shui kartu za moj novi dom?
Moze sve javno i nacrt slike i feng shui analiza.

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

a sto ne bi moglo

Komentar  Berka on Thu Jun 12, 2008 10:25 pm

Moze, moze, draga, pa vidis da cekam kao zapeta puska ! Znas ti da je Feng Sui moja velika ljubav.
Nego, molim te, daj nacrt od Jacine kuce, ( tebi je poznat njen stan) ona mi to nije poslala dok sam joj radila FS kartu pa se osjecam kao da sam joj nesto ostala duzna.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

kad smo kod toga

Komentar  Enisa Alic on Fri Jun 13, 2008 12:52 am

Sta bi sa mojom Feng Sui porodicnom kartom? Hajd sto si ti zaboravila, nego i ja!

Enisa Alic

Broj komentara : 413
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

nije moguce

Komentar  Berka on Fri Jun 13, 2008 10:43 am

nemoj mi samo reci da ti nisam poslala. Tvoju Feng Sui kartu sam izradila prije nekoliko mjeseci Rolling Eyes

Evo sad je objavljujem neka svi vide kakva je tvoja porodica. Osim da se ponosis, ne vidim nikakvog drugog razloga za reakciju. Ali ako zelis da budes ( prive Laughing ), skinucemo ti familiju sa foruma ... samo se izjasni, draga moja ucenice, reikistice, iscjelitelju ljudskih dusa, lijepi moj andjele I love you

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

12. u Novom Sadu (kisha)

Komentar  Nela Alilovic on Fri Jun 13, 2008 11:38 am

Sinoc sam vam napisala lep post ali je nestalo struje...
Dakle !!!!!!!!!!!!!!!!
proradio novosadski feng sui marketing...ali preko oglasnih novina a ne flajera.
Juce sam imala prvi novosadski feng sui "pregled" -prica je tuzna ali zato sam ja tu.

Bila na premijeri drugaricine predstave u pozoristu gde sam i ja nekad radila.

U NS-u juce obelezen dan borbe protiv decjeg rada! To organizovala moja nova firma NOVOSADSKI HUMANITARNI CENTAR! Ja dobila majicu pise "STOP decjem radu"! Ako vam se kupuje nesto iz humanitarnih pobuda posetite njihov sajt www.nshc.org.yu USKORO CE BITI PROIZVODA KOJE SAM JA (JA!) DIZAJNIRALA!!!

Prekjuce me intervjuisali za suboticku tv pricala sam o lutkarstu (vi znate da sam ja dizajner scenskih lutaka je'l?) a sutra idem opet na istu tv DA PRICAM O FENG SUIJU...

Sinocni post je bio zivotniji i veseliji (posle 2 bambusa u kafani koja se zove OBLOMOVali sta cu...

Nela Alilovic

Broj komentara : 86
Registration date : 2008-03-22

Vidi profil korisnika http://www.gtlnet.com/~leolight

Na vrh Go down

BUREK DAY

Komentar  Nela Alilovic on Sat Jun 14, 2008 1:03 pm

Razz Boze, dok me ne mine osecaj da vam svima kazem: KAKAV DIVAN DAN!!!
Kompjuter, nevaljali psi, JUCE OPRANO SVE SUDJE, niko me ne gnjavi, slazem feng sui pricu za vecerasnju jemisiju, nove vezice za moje zen cipelice crne sa zlatnim nitima...i BUREK(!!!) sa sirom...i to onaj nemasni koji mi ne znam da li s pravom zovemo sarajevski,
saljem vibracije Cvetinu da POSTANE DIREKTOR KULTURNOG CENTRA...ma sve je tu a sto nije doci ce!!!
Hare Krisna Hare Hare(ja to onako neobavezno, ne uzbudjujte se)

Nela Alilovic

Na vrh Go down

Posle tv-a

Komentar  Nela Alilovic on Sat Jun 14, 2008 10:15 pm

Eto uradili smo i taj famozni feng sui intervju na TV-u K23!!!
Slozila sam ja celu disertaciju tj kosuljicu ali smo uradili mnogo opusteniju varijantu tipa
pitanja i odgovori (bez dogovora)-evo saljem vam je u etar pa mozda nekome bude interesantna.
FENG SUI JE NAUKA/UMETNOST UREDJENJA PROSTORA U KOME ZIVIMO ILI RADIMO.
DEO JE KINESKE TRADICIONALNE MEDICINE I
OBJASNJAVA NAM INTERAKCIJU IZMEDJU COVEKA I
PROSTORA U KOME ZIVI
KINESKA TRADICIONALNA MEDICINA JE KAO I SVE DREVNE MEDICINSKE VESTINE HOLISTICKA
STO ZNACI DA COVEKA POSMATRA KAO NEODVOJIVI DEO SREDINE U KOJOJ ZIVI, PRIRODE,
KOSMOSA.
KOSMOS, PRIRODA I COVEK KAO NJIHOV NEODVOJIVI DEO NACINJENI
SU OD ISTOG MATERIJALA OD
5 VRSTA ENERGIJE, 5 PRIRODNIH ELEMENATA
:VODE
ZEMLJE
DRVETA
VATRE
I METALA
SVAKI ORGAN FUNKCIONISE PO PRINCIPU JEDNOG OD 5 ELEMENATA , ENERGIJA
OVE ENERGIJE SU U MEDJUSOBNOM SADEJSTVU KOJE OMOGUCAVA PROTOK ZIVOTNE SILE KROZ ORGANIZAM,
KINEZI JE ZOVU CI INDIJCI PRANA
UKOLIKO JE OVIH PET ELEMENATA U RAVNOTEZI VITALNA SILA
NEMA SMETNJI U PROTOKU U SVOM PULSIRANJU
MEDJUTIM UKOLIKO JE TA RAVNOTEZA NARUSENA DOLAZI DO ZASTOJA VITALNE SILE STO JE POGODNO TLO ZA RAZVOJ NEKIH ZDRAVSTVENIH POREMECAJA ZA KOJE COVEK IMA PREDISPOZICIJE.
LEKARI TRADICIONALNE MEDICINE U TOM SLUCAJU RAZNIM METODAMA AKTIVIRAJU POJEDINE ELEMENTE DA SE BI NJIHOVA MEDJUSOBNA RAVNOTEZA POVRATILA A TAKO I ZDRAVLJE COVEKA
KAKVE TO VEZE IMA SA FENG SUIJEM?
PA PRINCIP POTPUNO JE ISTI
KAO STO U SVAKOM COVEKOVOM ORGANU “STANUJE”
ODREDJENA ENERGIJA ELEMENT
PA ORGAN FENKCIONISE PO PRINCIPIMA TOG ELEMENTA
TAKO I U ODREDJENIM DELOVIMA PROSTORA U KOME ZIVIMO I
RADIMO “STANUJU” POJEDINI ELEMENTI.
POSTO JE COVEK POVEZAN SA PROSTOROM U KOME ZIVI SVAKI POREMECAJ PROTOKA ENERGIJE U PROSTORU ODRAZICE SE NA NEKI DEO COVEKOVOG ZIVOTA ILI ZDRAVLJA
ODRAZICE SE NA ONAJ ORGAN ONAJ SEGMENT ZIVOTA KOJI PRIPADA ISTOM ELEMENTU
POREMECAJ ELEMENTA VODE U PROSTORU ODRAZAVA SE NA BUBREGE NPR
POREMECAJ ELEMENTA ZEMLJE MOZE DA SE ODRAZI NA PROBAVNI SISTEM
POREMECAJ ELEMENTA DRVETA MOZE DA SE ODRAZI NA RESPIRATORNE ORGANE
POREMECAJ ELEMENTA VATRE MOZE DA SE ODRAZI NA SRCE
POREMECAJ ELEMENTA METALA MOZE DA SE ODRAZI NA KOZU, ZUBE

JAKO JE BITNO
- DA SAMI NE PROIZVODIMO TE POREMECAJE U SVOM PROSTORU TAKO STO CEMO PRENATRPAVATO POJEDINE DELOVE PROSTORA I TAKO ONEMOGUCITI PROTOK ENERGIJE
- DA SU ELEMENTI BAR PRAVILNO RASPOREDJENI
TAJ RASPORED JE BITAN ISTO KOLIKO I RASPORED ORGANA U NASEM ORGANIZMU JER SE NIKAKO NE BISMO DOBRO PROVELI KADA BISMO ZAMENILI MESTA NPR BUBREGU I SRCU.

NEPRAVILNOSTI U PROTOKU ENERGIJE JEDNOG PROSTORA SE OTKLANJAJU
- NAJPRE RASCISCAVANJEM PROSTORA, UKLANJANJEM NEPOTREBNIH STVARI
- POSTAVLJANJEM ELEMENATA NA MESTO KOJE MU PO PRIRODNIM ZAKONIMA PRIPADA I
- FENG SUI LEKOVIMA U KOJE SPADAJU BOJE, RAZLICITI OBLICI, KRISTALI, BILJKE...

POSTO JE FENG SUI I UMETNOST BITNO JE DA ZNAMO DA SVAKI UMETNICKI PREDMET MOZE DA BUDE FENG SUI LEK ODNOSNO SREDSTVO KOJIM CETE AKTIVIRATI ODREDJENI ELEMENT A TIME UTICATI NA NEKI SEGMENT VASEG ZIVOTA JER KAO STO SMO REKLI NA POCETKU ONO STO SE DESAVA U NASEM PROSTORU ODRAZAVA SE NA NAS
1.U DEO PROSTORA U KOME VLADA ILI STANUJE ENERGIJA ELEMENT VODE
MOZETE SMESTITI SVE UMETNICKE PREDMETE SA TEMOM VODE, VODENIH ZIVOTINJA...
TU SE NE SME KORISTTI NISTA STO IMA VEZE SA VATROM JER CEMO NA TAJ NACIN BLOKIRATI ENERGIJU
DOBRA ENERGIJA OVOG PROSTORA ODRAZICE SE POVOLJNO NA POSAO, KARIJERU
8. 2. 5. U DEO PROSTORA U KOME VLADA ILI STANUJE ENERGIJA ELEMENT ZEMLJA
MOZETE STAVITI KERAMIKU, KRISTALE, OGLEDALA
PREDMETI OD DRVETA MOGU NARUSITI ENERGIJU ZEMLJE
A DOBRA ENERGIJE OVOG PROSTORA ODRAZICE SE NA SKOLOVANJE, UCENJE, MIR, STABILNOST
3. 4. U DEO PROSTORA U KOME VLADA ILI STANUJE ENERGIJA ELEMENT DRVETA MOGU SE SMESTITI PORODICNE FOTOGRAFIJE, SVE STO JE VEZANO ZA TRADICIJU, RODNI GRAD
POVOLJNA ENERGIJA OVOG PROSTORA ODRAZICE SE NA PORODICNE ODNOSE I NA FINANSIJE
9. U DEO PROSTORA U KOME VLADA ILI STANUJE ENERGIJA ELEMENT VATRA
TREBA SMESTITI NAJSKUPOCENIJE UMETNICKE PREDMETE, SVE STO ZAISTA SIJA
TREBALO BI IZBEGAVATI VODU KOJA MOZE NARUSITI ENERGIJU OVOG PROSTORA
A DOBRA ENERGIJA ODRAZICE SE NA UGLED NA USPEHE
7. 6. U DEO PROSTORA U KOME VLADA ILI STANUJE ENERGIJA ELEMENT METAL
TREBALO BI STAVITI SVE PREDMETE VRHUNSKE UMETNICKE VREDNOSTI KOJE MOZDA NISU NAJSKUPOCENIJI ALI MORAJU BITI ORIGINALNI, DECJE CRTEZE, RUKOTVORINE, METALNE PREDMETE I PREDMETE SA RELIGIOZNOM TEMATIKOM

PROGRAM +:

ZAPADNA ASTROLOGIJA IMA JEDAN VRLO ZANIMLJIV PRISTUP UREDJENJU PROSTORA
NAIME NA PLANU-TLOCRTU NASEG PROSTORA ODREDJUJU SE LINIJE SVAKE OD PLANETA NASEG LICNOG NATALNOG HOROSKOPA I TO DAJE JEDAN POSEBAN LICNI PECAT SVAKOM FENG SUI PROJEKTU

flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Jeste li skontali da sam se navukla na pisanje raporta vama na forumu...nemam ja puno takve raje u okolini...posle emisije sam prosetala cuku i sve zurim kuci da vam se javim... Wink
ALI LJUDI STO SAM IMALA FRIZURU...imam sjajnu mladu frizerku zove se Sanja...bez koje vise ne nastupam...TA DEVOJCICA STO UME! Moja kosa je ravna ravna ravna ostra ostra ostra a ona od mene napravi Madonu (pjevacicu) sa sve loknama!!! Cudo!!! afro
I sad tako svrckam po stanu napirlitana...

Jeste li primetili i da brbljam i o onome sto nije tema ovog foruma zato postavih onu feng sui kosuljicu!
A i predlog Berki da otvorimo novi segment o homeopatiji - poslacu ti moje prve uvodne clanke pa ih ti negde lepo "razmotaj" a onda mozemo da se "igramo na slovo na slovo" i ko zeli moze da postavi temu i ceka homeopatski odgovor (npr. alkoholoizam, narkomanija...sve vidjeno ocima homeopatije).

Posto me jako mrzi da si napravim tu porodicnu analizu - mozel' jedna kad bude vremena prilike, isto moze javno...nek ide zivot!!!
Sta ono treba od podataka? scratch

Nela Alilovic

Na vrh Go down

4 musketara

Komentar  Nela Alilovic on Sun Jun 15, 2008 12:23 pm

Nela 5.8.1973. sunny

Igor 30.5.1968. jocolor

Teodora 8.12.1995. bounce
Ana 18.7.1947. flower

Evo ti jedne cudne familije! Nekad smo rasuti na tri mesta(tri kuce) a nekad smo svi u istoj! Razz

A kako da ubacim fotografije u post a ne kao avatar???

Nela Alilovic

Na vrh Go down

sreatna sam zbog tebe Nela

Komentar  Enisa Alic on Mon Jun 16, 2008 1:30 pm

Jako se radujem da si uspjela, i da ide kako treba da ide!!!

Strpljenje je najbolja strategija u zivotu (moje iskustvo).

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Majke ti, u kojoj ste vi to relaciji ?? Ko je kome ko....

Komentar  Berka on Mon Jun 16, 2008 2:15 pm

Nela Alilovic (citat):Nela 5.8.1973. sunny

Igor 30.5.1968. jocolor

Teodora 8.12.1995. bounce
Ana 18.7.1947. flower

Evo ti jedne cudne familije! Nekad smo rasuti na tri mesta(tri kuce) a nekad smo svi u istoj! Razz

A kako da ubacim fotografije u post a ne kao avatar???
Za Igora mi je jasno. Ali dalje, Ana je mama ili svekrva ili ....

Berka Nezic-MagistraVitae: komentar modifikovan dana: Tue Jun 17, 2008 12:12 am; prepravljeno ukupno 1 puta

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Pozoriste u kuci

Komentar  Nela Alilovic on Mon Jun 16, 2008 9:38 pm

Ana je moja mama
Teodora je Igorova cerka

A sta mi se danas desilo!!!!...JUCE SAM POLILA VELIKU KOFU VODE DA OSVEZIM TERASU U ONOM DELU KOJI ZAHVATA SEKTOR 4 - FINANSIJE...

Ne smem jos nista da vam kazem...da ne cuje zlo... Laughing

I love you Wink Razz bounce sunny bom tongue queen

Nela Alilovic

Na vrh Go down

super, da ne cuje zlo

Komentar  Berka on Tue Jun 17, 2008 12:15 am

Vjeruj mi da sam mislila kako je jedna tvoja a druga njegova, i da obadvije zauzimaju svoja mjesta u vasem zivotu. Pogledacu kako se slazete, nista mi ne govori, moram prvo ja da vidim. Pa cemo dalje o tome,
privatnom postom, u povjerenju, ako zelis...
Saljem ti puno svjetlosti ljubavi i energije, i pazi malo s tom vodom, nemoj da ti se ugusi nafaka Razz

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Nelic!!

Komentar  Enisa Alic on Wed Jun 18, 2008 10:58 am

Opet te nema, to ovo sto ne smijemo znati ili je ponovo nestalo struje Razz

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

eto

Komentar  Nela Alilovic on Wed Jun 18, 2008 11:30 am

Pa kako nema me, ionako samo visim na internetu a ne radim moje homeopatske domace zadatke!!!

Danas sam potpisala ugovor sa Suboticom da ce mi napraviti plakate za popularizaciju SOS TELEFONA 069 331 627 0 ZA UDOMLJAVANJE ZIVOTINJA...a ima i jos...da ne cuje zlo Laughing Laughing silent Laughing !!!

Nela Alilovic

Na vrh Go down

Hvala Kosmickoj Energiji

Komentar  Berka on Wed Jun 18, 2008 11:58 am

Wink

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Cestitam Nela!!

Komentar  Enisa Alic on Thu Jun 19, 2008 9:14 pm

GO NELA bounce
GO NELA bounce
GO NELA bounce

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

FENG SHI TEHNICHAR-CHISTACHICA

Komentar  Nela Alilovic on Fri Jun 20, 2008 3:36 pm

Da li je to od previse srece ili je culo zlo...ali vasa "prepametna" forum-jaranica (ja) je jutros dala novcanicu od 5000 dinara cistacici umesto one od 500, zena mi trepcuci vratila 300(trebalo je da platim 200) i oshla...nit se javlja niti dolazi...
SALJITE JOJ TALASE...PROSVETLITE JE DA TREBA DA MI VRATI NOVCE...TREBA DA PLATIM SKOLARINUUUUU....AUUUUU! No No No No Embarassed Shocked Sad clown
Samnom vam je bas zanimljivo!!!
P.S.Who's the man with oklagija?

Nela Alilovic

Na vrh Go down

Stupid

Komentar  Nela Alilovic on Fri Jun 20, 2008 3:38 pm

Who ever he is tell him to hit me in the had with oklagija koz ajm so stupid!!!

Nela Alilovic

Na vrh Go down

No komentar...hm...zapravo, imam i ja cime da se pohvalim

Komentar  Berka on Fri Jun 20, 2008 5:19 pm

Ja sam ispala gora. Bila sam na geld-automatu, htjela sam podici 1000 eura, lijepo sve uradila, karticu spremila u novcanik, cak i papiric o uspjesnoj transakciji uzela, ali otisla bez para. To je bilo davno, dok sam oko automata petljala, moja sestra je non-stop nesto pricala a ja sam joj na sva pitanja savjesno odgovarala.
Poslije tog iskustva od mog djeteta pa nadalje, niko nesmije rijec progovoriti dok sam na automatu za pare.
Onaj koji je poslije mene dosao na automat, cekalo ga je lijepo iznenadjenje.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Neka gospodja vrati Neli ono sto Neli pripada!

Komentar  Admin on Mon Jun 23, 2008 7:44 pm

U mojim tinejdzerskim godinama sam na ulici nasla 5000 tolara, tad je to bilo oko 50 njemackih marona. Ispred mene nikoga nije bilo, iza mene nikoga nije bilo. Uzela sam novac u ruke i strpala u dzep. Prvo sam htjela taj novac potrositi na nesto korisno, da mamu i seke izvedem negdje, a onda sam srela prijateljicu koja je to vece naumila u disco club. E super, novac je tu, mozemo! Da ispanemo face odlucile smo da prije posjete u disco club kupimo sebi neko pice, pozovemo neke prijatelje kuci i da onda zajedno odemo u disco club. Sta je bilo, napila sam se, moje mlado tijelo nije moglo podnjeti toliku kolicinu alkohola, da sam vec kod prijateljice povracala. Ipak sam se odlucila da odem u diskoteku, na putu do tamo srela sam svoju simpatiju, koji mi je samo rekao: "Elvisa, ja sam mislio, da si ti nesto posebno i imala si posebno mjesto u mom srcu, sad vise ne." Kuci sam dosla sva uplakana, klela sam novac sto sam nasla na ulici, a poslje sam klela sebe jer ga nisam potrosila na ono sto mi je kosmos prvo sapnuo na uho: pocasti svoje najmilije ...

Admin
Admin

Na vrh Go down

i ja sam prije nekoliko godina nasla..

Komentar  Berka on Mon Jun 23, 2008 8:41 pm

setala sam sa muzem i djetetom bulevarom, ispred nasih nogu bila je prozirna najlon kesica ( ona mala kao za sendvic), pregazila sam preko kesice misleci da su u njoj neke sarene slicice. Moj muz je rekao da sam pregazila preko novaca, ali nisam u to vjerovala ni 1 %.
Moja kcerka je povjerovala svom tati, vratila se par koraka nazad, podigla kesicu i predala mi je. Iz kesice sam izvadila 6 novcanica po 50 eura, sve presavijene na 4 dijela i stvarno su izgledale na one djecije slicice.
Bojala sam se da se radi o sali pa nisam smjela trositi novac misleci da je vjesto kopiran. Ali u banci su mi potvrdili da je novac OK.
Razz nisam se napila, ali nisam ni cula ni od koga da sam nesto posebno Razz

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: FENG SHUI by Berka Von Nezić

Komentar  Admin on Mon Jun 23, 2008 8:45 pm

Znaci ti si ga iskoristila za neke fine namjere!

Admin
Admin

Na vrh Go down

smatrala sam to nagradom

Komentar  Berka on Mon Jun 23, 2008 8:54 pm

nekoliko dana prije toga bila sam na planini Smetovi (BiH), na divnom meditativnom skupu, i tamo sam u trenucima svijetlih emocija poklonila Tenzili divan komplet ( koji sam samo jednom obukla, a kostao me citavo "malo bogatstvo") . Prilikom pruzanja tog poklona, Tenzila se "onesvjestila" od iznenadjenja, jer se cijela ekipa divila tom kompletu. A ja sam samo pomislila da sam ga trebala makar jos dva ili tri puta obuci pa se onda od njega oprostiti.
Taj novac sam shatila kao kosmicku nagradu, otisla u isti butik s namjerom da opet kupim isti komplet, ali sam kupila jos ljepsi. Ostalo mi je jos novaca, pa sam kcerki kupila TV kako se vise nismo svadjale oko omiljenih programa i razlicitih ukusa.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Admin on Mon Jun 23, 2008 8:59 pm

Dati i nista ne cekati za uzvrat, ono dodje samo po sebi kad tad!

Admin
Admin

Na vrh Go down

da, da, NISTA ne ocekivati... to ti je ono pravo...

Komentar  Berka on Mon Jun 23, 2008 9:03 pm

jednom sam ucinila jednu ogromnu uslugu koja bukvalno zivot znaci,
ocekivala sam zahvalnost do groba i bogatu nagradu,
ali umjesto toga, samo moja kcerka je dobila nesto (plasticne papucice Rolling Eyes )
bila sam veoma razocarana.... jer sam ocekivala... Ali tada nisam poznavala Zakone prirode ( one koje ljudska ruka nije napisala)

Tako... davno sam naucila. Ako nesto dajes, daj od srca, halali od srca ili se ne upustaj u to, i
sto je najvaznije, ne ocekuj nista.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 12:09 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 3/4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh