Pamtite snove

Stranica 4/8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

uteci

Komentar  Enisa Alic on Wed Jun 04, 2008 11:00 am

Razz Razz Razz Razz
Razz Razz Razz Razz

Enisa Alic

Broj komentara : 413
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: Pamtite snove

Komentar  Berka on Wed Jun 04, 2008 12:41 pm

Enisa (citat):Ja bi ga pustila da otpjeva, pa pobjegla.

Very Happy Very Happy Very Happy

Salim se, Sale.

sunny Bas me zanima kako ce Berka ovo protumaciti.

Evo radionica snova se otvara. Ima posla opet, radnja radi. Ali meni nije jasno jedno : je li on ikako zapjeva, ili još čeka pare. Pa zna se kome se unaprijed plaća. Nije naš Kemica kurva. Nek pjeva, brate, a para uvijek ima. Nego, ne reče nam ti, je li ti inače, Kemo prijatelj, jaran, ili ga nikad nisi upoznao ( licno)

A objasnjenje sna, dao si na jednom drugom mjestu. Sam sebi. I ja mislim daje tako
( Da smatras da se ne usudjujes zauzeti za sebe, nesto sebi priustiti u cemu uzivas, jer mislis da to nisi u stanju da platis. To ne mora biti u pitanju novac. Placa se u zivotu na razne nacine, a ne novcem. Da li je u pitanju placanje slobodom, svojim mirom, zivcima, reputacijom, obrazom ....)

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Zabava

Komentar  Bonita on Thu Jun 05, 2008 10:19 am

Zasto tako duboko analizirete snove? Zar nije dovoljno pomisliti da čovjek nije dugo bio na zabavi. Svi se ponekad moramo ne samo odmoriti nego i dušu nahranitil. Vapimo za provodom i zabavom. I zašto to jednostavno ne bismo sanjali ako nemamo drugog izbora?

Bonita

Broj komentara : 29
Registration date : 2008-05-30

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Draga Bonita

Komentar  Enisa Alic on Thu Jun 05, 2008 11:43 am

Ocigledno da nismo na istoj frekvenciji, ali svejedno - radujemo se da si tu

DOBRO NAM DOSLA!!!!

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Mozda Boni ima pravo

Komentar  Berka on Thu Jun 05, 2008 11:53 am

Draga, mi smo se vec cule ( prive ), ali i sad ti zelim dobro jutro ( dok je jos jutro Laughing ) i dobro nam dosla na forum. Izgleda da imas pravo, treba zasvirati i za pas zaditi. Ako je vrijeme zabave, naprijed, našto da ne. Ostavi sve i na zabavu. Sve traži svoje pa i to. Danas se zabavljam sa mojom unukom. Obici cemo polako, uz pomoc kolica i grad i park i plazu. Ako nam vrijeme bude dalo. A vama se vracam sutra, pa da vidimo sta ce se ove noci sanjati. Zabava ili ne, dobro ce nam doci poruka nase skrivene podsvijesti.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

I od mene dobrodoslica za Bonitu!

Komentar  SELMA dipl.iurist on Thu Jun 05, 2008 12:39 pm

Nisam ranije vidjala tvoje ime na forumu, ne znam kada si se uclanila.
Svidja mi se tvoj username!
Znate sta, i meni treba neka festa hitno, bas sam pozelila,
trebali bi nesto organizovati???Barem preko foruma bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 219
Registration date : 2008-02-01

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Moze, moze

Komentar  Jelena S. on Thu Jun 05, 2008 2:12 pm

I ja se prijavljujem Primite me

Jelena S.

Broj komentara : 63

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

sura popodne pocinje vikend, strpite se

Komentar  Berka on Thu Jun 05, 2008 2:19 pm

Da vi niste uzele u svoje drustvo one male plave strumpfove, a muzevi na poslu, ha ha bestije jedne, samo bi plesale i feste slavile. I ja bi da sam mlada i da imam partnera koji voli plesati, sam obih plesala.... ali.... ah...
dobro je i ovako, masala

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Hvala Berki na ideji

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Mon Jun 09, 2008 10:35 pm

Zahvaljujuci Berkinoj saljivoj ideji plesali smo ovog vikenda. Bilo je to pravo osvjezenje, vikend za pamcenje.
Pitam se, zar nam je toliko tesko da se odlucimo uvesti neke male promjene, ako ne u cijeli zivot onda makar malo nesto u te nase vikende. Priznajemo, ponekad nam vikendi zalosno izgledaju da ih ne vrijedi spominjati.
Odmor odmor, o to je sve. Ali dusa trazi ne samo odmaranje nego i hranjenje. Zar ne? Hvala Berki ne ideji, moja supruga joj je slala blagoslov.

Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 101

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

E jeste svi skrti!!!

Komentar  Enisa Alic on Thu Jun 12, 2008 1:31 pm

Pa de bolan ispricaj nam , cime si to svoju dragu tako obradovao? Mozda i nama das neku ideju!!

Gdje ste plesali Question Koja muzika Question

Detalje, molim lijepo!!

(Oky, oky - ne mora bas u detalje Laughing )

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Izgleda da su stigli strumfici!!!

Komentar  Enisa Alic on Thu Jun 12, 2008 1:32 pm

Laughing Laughing Laughing

Razz Razz Razz Razz

Izvinjavam se, morala sam ovo napisati!!! Embarassed

sunny

Enisa: komentar modifikovan dana: Thu Jun 12, 2008 8:38 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

3 crna i 3 bijela konja

Komentar  Admin on Thu Jun 12, 2008 6:08 pm

3 crna i 3 bijela konja divljim galopom projurili su pored mene, kao sjena, kao magla i ostavili me u vrtlogu prasine, da im se divim, njihovoj snazi i brzini ... necu im pustiti da bjeze, ja sam gazdarica svojih snova, moram ih ukrotiti, pretvorila sam se u crnog maga i upregla te konje u rimsku kociju.
Taj san mi daje takvu snagu, energiju i polet! I evo danas su se stvari pomjerile sto se tice sticanja moje diplome, moga posla i poslovnih veza!
Nisam vise marioneta sad ja vucem konce, naravno zahvaljujuci vama i ovom forumu!

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

Divan san sa mnogo znacenja, ali SNAGA u svakom slucaju

Komentar  Berka on Thu Jun 12, 2008 11:16 pm

Bitno je da ti znas sta za tebe znaci simbolika konja. To je jedini ispravni putokaz u tumacenju. ali evo, pokusacu ja to protumaciti na moj nacin. ( Mozda se moje misljenje podudara sa tvojim poimanjem simbolike konja).
Konji u snu obicno znace jaku fizicku energiju koja se treba u nesto kanalizirati. Crni konj simbolizira misteriju a bijeli upozorava na nesto nepoznato…
Bijeli konj takodjer moze biti simbol okultne snage koju ti i te kako imas ( poznajem te dovoljno da bih to tvrdila). Bijeli konj takodjer moze znaciti brze iznenadne i sretne dogadjaje...
Medjutim, san u kojem te prati ( slijedi) bijeli konj moze da znaci da imas stalne ili trenutacne probleme sa svojom intimnosti i seksualnosti. Ali u tvom slucaju to nije bilo to.
Divlji konji mogu takodjer simbolizirati osjecaj snage slobode i bezbriznosti. Odnosno na emocije koje se nemogu staviti pod kontrolu. Strast.
Dalje, broj tri ima interesantnu simboliku . Br. 3
Simbolizuje mnozinu, ekspanziju, izobilje, svestranost i uspjeh.
Broj tri predstavlja trijade kao sto su:
Buda, Darma (istina) i Snaga;
Nebo, zemlju i covjeka;
Sunce mjesec i zvijezde;
Vodu, vatru i vjetar;
Ovaj broj predstavlja i tri ljudske vrline: ljubaznost, jednostavnost i covjecnost;

Broj tri predsatavlja tri UZLAZNA stanja energije poznata u kineskoj ( Feng Sui) alhemiji kao:
1. ČING (generativna snaga)
2. Č I ( vitalna snaga) i
3. ŠEN ( duh).

Ali ti si sanjala tri crna i tri bijela konja, tako da je interesantna i simbolika broja 6.
Sest predstavlja 6 povoljnih duhova Sunce, mjesec, svjetlost, vjetar, planine i rijeke.
Obiljezava i 6 najblizih rodjaka: oca, majku, brata, sestru, zenu (ili muza) i djecu.
Broj sest takodjer simbolizuje brak, reciprocitet, uzajamno djelovanje duhovne i materijalne dimenzije, sazaljenje, ljuav, mir, harmoniju ,ljepostu, seksualno jedinstvo. Ovaj broj takodjer simbolizuje umjetnost, muziku i igru.
Broj sest znacajan je i potome sto oznacava 6 emocija: radost, srdzbu, ljubav, mrznju, odusevljenej i tugu.

Prema tome, sudeci po ovom mom objasnjnju tvojeg sna, imas izbor kao u samoposluzi '' uzmi ago sto ti je srcu drago''. Ali, salu na stranu, iskreno receno, veoma liep san. Ovako nesto moze sanjati osoba kao sto si ti.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

PETAK 13.

Komentar  SELMA dipl.iurist on Fri Jun 13, 2008 9:10 am

O BOZE, KOJI GROZAN SAN. NE MOGU SEBI DOCI, SANJALA SAM, DA MI JE MUZ UMRO, BOZE ME SACUVAJ!
PROBUDILI SMO SE U ISTO VRIJEME I KADA SAM GA POGLEDALA, NISAM MOGLA PRESTATI DA PLACEM.
NEVJEROVATNO KAKO SE MOZE SANJATI S TOLIKO DETALJA KAO DA SE ZAISTA DESILO.
GROZNO, GROZNO!
A SAD ME ZOVE EDO I KAZE, DANAS JE PETAK 13.
HM, ....HVALA BOGU, DA MOJ PETAK 13.ZAVRSI SAMO NA RUZNOM SNU! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 219
Registration date : 2008-02-01

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Smrt vidjeti generalno znaci dug zivot

Komentar  Berka on Fri Jun 13, 2008 1:06 pm

Da se stalno ne ponavljam, svaki san treba indvividualno tumaciti. Za nekoga znaci jedno a za drugoga sasvim drugo. Posto ja poznajem tvoju situaciju, usudjujem se da dam svoje misljenje.
Pred vama je veliko iskusenje pocetka novog zivota. Mada si ti odlucila da radis to sto trenutno radis, prema natalnoj karti tvog supruga istaknuto je da je on rodjen za iscjeljivanje ljudi i spiritualnost. To je posao u kojem se moze najbolje iskazati. On jos nije svjestan svoje sposobnosti koju su mu zvijezde odredile prilikom njegovog rodjenja, ali je uz tebe prihvatio raditi taj posao (kao podrsku tebi odnosno poslu koji ti radis). Kao sto znas, na tvoju i njegovu veliku radost, u samom startu su rezultati vidljivi. Znaci tvoj suprug je u samom startu ostvario uspjeh i dobit, sto dalje, uz tvoje sposobnosti u konacnici obecava veliki uspjeh.
Samo umiranje prema Feng Suiju znaci novi pocetak. Da bi se nesto novo rodilo nesto prije toga mora umrijeti.
Zar u samom nastanku jednog covjeka nije taj jedan novi covjek, pobjednik, a milioni drugih spermatozorida su osudjeni na smrt?
Zar sjeme biljke koju posadimo u zemlju nije osudjeno na smrt? To sjeme trune, propada i nestaje ali iz te smrti nastaje klica koja prerasta u predivno zivo drvo koje daje plodove.
Zar se gusjenica ne previja u mukama i u trenutku kada umire gusjenica iz toga sto je bilo gusjenica izlazi predivan leptir? Ali nema leptira bez smrti (nestanka) gusjenice. To je zakon prirode.
Sanjati smrt, umiranje… Vidjeti smrt - znaci da je pred vama dug život u bogatstvu i uz mnogo djece. Gledati smrt da dolazi - naći ćete se u velikom iskušenju. Uhvatiti smrt rukama - imat ćete sretan život. Biti osudjen na smrtnu kaznu - u poslu vas očekuje napredak i veliki uspjeh.
Svako tumacenje koliko god je potrebno u njega unijeti osobnost individue, ipak se svodi na jedno generalno koje potice iz istog izvora.
Da li snovi imaju veliko značenje i u Islamu, odgovor je dao hadis Ubade ibn Samita, r.a., da je Poslanik kazao: “San mu’mina je četrdeset i šesti dio poslanstva.” Da snovi imaju svoje značenje govori nam i činjenica da je Poslanik običavao nakon obavljenog sabah-namaza kazati ashabima: ‘’Je li neko od vas sanjao nešto?’’Da snovi nemaju značenje, ne bi Poslanik pitao o njima svakog jutra i ne bi ih tumačio. Kur’an je prepun događaja koji potvrđuju da snovi imaju značenja. Sura Jusuf je možda jedan od najboljih dokaza za to, jer san Jusufa, a.s., koji je usnio još kao dječak, obistinio se, također san vladara koji je tada vladao obistinio se onako kako ga je protumačio Jusuf, a.s.

Na osnovu spomenutog neki učenjaci naveli su kako da se čovjek ponaša u oba slučaja, tj. kada usnije lijepe i loše snove.

Ako usnije lijep san, čovjek treba zahvaliti Allahu, radovati se snoviđenju i o tome govoriti osobama koje voli, a ne onima koje ne voli.
Da je vjera na ovoj planeti nastala iz istog izvora, potvrdjuju nam price ( u kojima se spominju razlicita imena – zavisno od vjere koja pripovijeda pricu)
sluchaj Jusufa a.s., kad je u tamnici bio sa dva covjeka. Usnili su isti san a on ga je protumacio ovako: Jedan ce biti pogubljen a drugi da ce biti pushten na slobodu. Tako je i bilo.

Zar nije i Josip, isto kao i Jusuf, bio zatvoren i tumacio san dvojice suzatvorenika da ce jedan biti pogubljen i jedan biti pusten. I zar nije Jusufu isto kao i Josipu pomogla sposobnost tumacenja snova?

Da zavrsimo ovaj tvoj san, neka si se isplakala, neka je sve otislo sto treba da ode, ali se sada raduj jer tvoj
san znaci veliki uspjeh, srecu, napredak i dug zivot.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Selma je sanjala lijepu buducnost i blagostanje

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Fri Jun 13, 2008 3:16 pm

Pozdrav Selmi, i zahvalnost na savjetima za zdravu prehranu. Enisi takodjer pozdrav, na njeno pitanje cu odgovoriti poslije ovog vikenda.
Zahvaljujuci vasoj pomoci uz jos malo truda, odgonetnuo sam moj san sa Kemicom.... Hvala vam svima, enigma je rijesena, na moje ogromno zadovoljstvo. Zaista vrijedi pamtiti snove, i ovaj put se potvrdilo da su snovi glasonose tvoje intuicije ili kosmickog upozorenja. Pamtiti je OK i pricati o tome je OK, traziti tumecenje takodjer OK bez obzira jesu li dobri ili ne, ali najvaznije ne zaboravimo: i iz njih koristi poruku. Ugodan vikend sa puno plesa i pjesme ( moze i rostilj) zeli vam Sale sa familijom.

Miran Lakovski - Laki

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

usla si nam u snove

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Mon Jun 16, 2008 8:44 am

Enisa (citat):moze i tako - sto da ne?
Pa ti i po danu sanjas i to utakmice. Taj fudbal nam se usuljao i u dnevne snove Very Happy
Stani malo, spusti loptu, mene zanima sta se sanja u radionici snova.

Miran Lakovski - Laki

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

oky - izvinjavam se, necu vise nikad...

Komentar  Enisa Alic on Mon Jun 16, 2008 1:24 pm

Very Happy Very Happy

Ali imam jedan san za danas.

Sanjala sam moju najbolju prijateljicu (koja je trenutno trudna, posle mnogo godina pokusaja) kako zelim da dodem do nje u bolnicu, jer se porada. Na sve moguce nacine pokusa´vam, ali ne mogu da stignem do nje. Te su vrata zablokirana, te je zabranjen prolaz zbog neke bolesti - tako da nikako da dodem do porodilista-

Vise puta se budim tu noc, ali mi se san stalno nastavlja. U jednom momentu sam mislila, svjesno. Oky, Enisa - dobro razmisli sta ces, i kako ces da bi stigla do nje. I onda odlucujem pomocnim stepenicama popeti se (mrak je i kisa pada, a ja se malo malo - pa oklizne.) Ulazim kroz prozor u neku sobu punu papira i knjiga - pa se krijem od strazara - i napokon sam kod moje prijateljice!! Ali kasno - ona se bila taman porodila. Tu se budim.

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Samo si zabrinuta. Ovo me podsjetilo na moje snove o Elvisi

Komentar  Berka on Mon Jun 16, 2008 3:07 pm

Toliko godina podusava. Uostalon i da je od prve zatrudnila, prijateljica ti je, sto znaci da ti je stalo do nje i sasvim je normalno da si za nju zabrinuta. Ta priga prelazi ti i u snove.
Ali, globalno gledajuci, vidjeti porod - tumaci se da ces se naći u neugodnoj situaciji. Prisustvovati porodu - primit ćes poziv za svjedočenje na sudu. Pomagati pri porodu - primit ćes dar ili milostinju. Poradjati se - bit ćes kažnjena za učinjeno zlo. Poroditi se - očekuje te veliki dobitak i obiteljska sreća. Ali ovo ne vazi za tebe, jer ti nisi u svom snu prisustvovala porodu, nisi ni pomagala pri porodu niti si se ti porodila.

Ali sam pojam ili asocijacija PORODILJA u sirokom pojmu znaci: Velika sreća.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

imao sam dva sna

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Fri Jun 20, 2008 10:05 am

U prvom snu je neko nekoga ubio. Mislim da je ubica bio neko od mojih, nisam siguran, samo znam da sam se grcevito borio da svi misle da sam to ja bio. Zastitio sam ubicu, ali neznam sta je dalje sa mnom bilo.
Budjenje, razmisljanje o tome sta bi to moglo znaciti, i onda dolazi slijedeci san.
Da izvinete, ja sam na WC solji, kakim, ali ne onako kako to cestu bude, sa mnogo patnje, nego nekako neopisivo lagano ugodno obilno ma pravo uzivanje Embarassed
Cak je i poslije budjenja ostao osjecaj zadovoljstva.

Miran Lakovski - Laki

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Sa Keme si spao na s.....

Komentar  Berka on Fri Jun 20, 2008 11:06 am

Sale, Sale, nije meni lako s tobom, majke mi. Kemo pjevac, covjek bi mislio da ces stici do Pavarotija, kad odjednom padas na ubijanje i sranje Cool
Nemoj mi samo reci da si se onda onako sretno budan dohvatio svoje zene.

Salu na stranu, de da predjemo na stvar.
Ubiti nekog - u velikoj si opasnosti! Ubijati ljude - čuvaj se zavidnosti i zla ljudi u svojoj okolini. Ubijati životinje - mučit će vas teške brige. Biti ubijen - čuvajte se tjelesnih ozljeda. Ali kod tebe nije nijedno od ovoga. Nisi ti ubio.
Ovo je za tebe vazece: Vidjeti ubojicu, globalno bi znacilo da ces primiti dobre i vesele vijesti. A vidjeti ubojstvo globalno znaci da ti dolazi velika sreća.
Pa ti sad u skladu sa svojom osobnosti i svojim zivotom, rastabiri.
slijedeci san je u narodu opste poznat. To znaju i oni koji se ne bave snovima. Blagostanje, prijem novca ili vrijednosti. Inace, malo sire znacenje nuzde i svega sto se oko nuzde odigrava trebalo bi biti: za zdrave - sreća, za bolesne - ozdravljenje.
Sanjaj nam dalje, mio volimo cuti sta se u tvojoj podsvjsti desava onda kad Um ( svijest) posaljes na odmor Very Happy

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Sanjala sam jako cudan san

Komentar  Irma on Sun Jun 22, 2008 11:29 am

Nikako da objasnim. Sanjala sam zensku osobu, ne sjecam se da li je poznajem ili ne, casti me necim, na ruci drzi egzoticnu tacnu u divnoj tirkiznoj boji. Na sredini tacne je kao od plastike ili svile cvijet toliko lijep kakav jos nisam vidjela na javi. Primam posluzenje, ne sjecam se da li se radi o soku ili nekoj poslastici, i istovremeno zelim da dodirnem cvijet na toj lijepoj tacni. Na moj uzas, shvatam da je ta tacna zajedno sa cvijetom zapravo dio njene ruke. Povlacim cvijet, ali to je dio tijelo kao da je prst. Pokusavam preuzeti tacnu, ali i ona je dio tijela. Zapravo dio ruke. Totalno sam zbunjena ovim snom. Moze li neko da mi ga objasni?

Irma

Broj komentara : 51
Registration date : 2008-04-26

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

neko nije u stanju da ti pruzi nesto ...bezuvjetno i od srca

Komentar  Berka on Sun Jun 22, 2008 10:44 pm

Razmisli malo o svojim okolnostima. Mislim da se radi o tome da te podsvjest upozorava na ovo:
Koliko god je privlacno ono sto ti neko nudi ( divno, lijepo, egzoticno) ipak ta osoba nije u stanju da ti to pruzi.
Mislim da se radi o osobi koja nije sposobna da daje. Mozda izgleda kao da puno daje, ali....

Nadam se da grijesim ovaj put. ali drugo objasnjenje nikako nemogu da vidim Neutral

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

cudni Irmini snovi

Komentar  Admin on Mon Jun 23, 2008 1:51 pm

Citam u svom sanovniku sledece: lijepa zena i djevojka simbol je srece, cvijece u snu ukazuje na zadovoljstvo i uvjek je pozitivno.tvoj san me ustvari asocirao na neku bozicu/boginju.

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

Umjesto straha od stete i neuspjeha - BLAGOSTANJE

Komentar  Berka on Fri Jul 04, 2008 1:17 pm

sanjati snalu znaci traziti podrsku
mis= strah od stete
medvjed = dobitak

To je sve sto bih ti mogla reci kad te ne bih poznavala. Ali obzirom da znam situaciju, mogu ti jasno reci sta tvoj san govori:
Vapis za podrskom u jednom poduhvatu koji nije nimalo jednostavan, ali tebi zapravo podrska nije ni potrebna,
mozes ti to i bez potpore. Medjutim, znas da ipak imas podrsku koja ti se nudi od jedne osobe koja te veoma cijeni i u tebi vidi ogroman potencijal. Dalje znas...

O tom svom poduhvatu koji je tvoj "ruping" ha, ha, moram izgovoriti holandsku rijec jer se nemogu sjetiti nase rijeci koja oznacava "zelis da radis ono za sto si rodjena i u cemu mozes dati najvise od sebe" ...

OK o toj ideji sa zebnjom si jucer razgovarala sa svojim ukucanima ( u kuhinji za stolom dok ste vecerali)
misleci da tvoju ideju nece podrzati. Istovremeno se jos vise bojis da ces time svoju porodicu ugroziti i da ces ako u tome ne uspijes svojima nanijeti veliku stetu.
Tvoj otac je "simbol" glave kuce, a tvoj najveci strah je bio hoce li tvoju ideju tvoj suprug prihvatiti bez straha da ce te kroz to "izgubiti"
Medjutim, porodicni razgovor izmedju vas petoro je ispao bolje nego sto si ocekivala, a glava porodice koja se u tvom snu maskirala "u tvog oca" bila je sasvim mirna, i umjesto stete ( koju si ti "vidjela" kao miseve)
on je vidio medvjedice. Znaci u tvojoj ideji tvoj suprug je vidio dobitak i blagostanje, pa cak i obozavanje i ne samo to nego i zabavu.

u svemu tome hrana koju si ti sanjala igra znacajnu ulogu kao simbol prezivljavanja, jer time sto ces kroz taj tvoj novi poso raditi HRANIS SVOJU DJECU.

HEPIEND: NEMA RAZLOGA ZA SLUTNJE NI BRIGU, PODRSKU IMAS ALI JE I NEMORAS IMATI
CEKA TE VELIKO BLAGOSTANJE SA TVOJIM NOVIM POSLOM U KOJI JA LICNO ( SADA ) VJERUJEM VISE
NEGO STO TI VJERUJES

Zadovoljna?

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: Pamtite snove

Komentar  Sponsored content Today at 12:12 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 4/8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh