REIKI TRETMAN NA DALJINU

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

REIKI TRETMAN NA DALJINU

Komentar  Berka on Wed Feb 20, 2008 1:05 pm

Nasa Elvisa trenutno seli u kucu svojih snova. Obzirom da je nekoliko godina unazad imala veoma problematicne
i neuspjele trudnoce, a sada, u Aprilu ocekuje rodjenje svog sina, veoma sam zabrinuta za nju i njenu sadasnju trudnocu.
Elvisa je po mom misljenju perfekcionista, nece se smiriti dok kucu " po svojoj volji" ne namjesti.
Neznam koliko njen suprug ima moci da je obuzda, i zato sam dosla na ideju da prvenstveno Tenzilu a i ostale
nase prijatelje koji su reikisti uradimo reiki tretman za nju ( na daljinu).

Tenzila, mozemo poceti veceras u 21 sat. Neka bude istovremeno.

p.s. U nasoj vizualizaciji predlazem da i tu kucu "ocistimo" reiki simbolima
od eventualnih negativnih vibracija bivsih vlasnika.

Saljem vam svjetlost ljubav i energiju
Vasa Magistra Vitae

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

prijava

Komentar  ERMINA on Wed Feb 20, 2008 5:15 pm

drage moje cure, ja sam u ratu u svakakvim situacijama i bila i svasta radila. iz mog iskustva mogu reci da ne pomaze samo onaj koji zna, nego i onaj koji želi! bas me briga sto me ignorisete kad je u pitanju sreca i uspjeh nasih drugarica, ja cu se u 21 pridruziti: imam sjajnu papirnatu drugaricu, koja mi je odmah na pocetku dala pravo da se u ime Veceg od nas sviju zahvalim na pravom putu koji Ce Elvisi omoguciti! cheers

ERMINA

Broj komentara : 227
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Ah, pa ti odavno saljes svjetlost

Komentar  Berka on Fri Feb 22, 2008 4:49 pm

Dugujem ti veliko izvinjenje sto sam te u ovoj situaciji previdjela
Elvisa mi je javila da je u zizi najveceg posla (oko preseljenje) saznala da cemo
joj slati energiju. Kaze da je zaplakala i da je osjetila razumijevanje - do neba.
Sutradan mi je javila da se probudila sa nevjerovatnom energijom i voljom.
Zahvaljuje se na svjetlosti, ljubavi i energiji koju smo joj slali - kako drugacije,
nego od srca.
Covjek nemora nista znati, dobro si rekla, dovoljno je da ima volju da nekome salje podrsku, ljubav, svjetlost i dobre vibracije - svojim mislima.

Kao sto je Elvisa rekla, ko vjeruje, ko ne vjeruje, nije to bitno, ali ona je ubjedjena
da nijedna nasa rijec, nijedna misao, nijedan osjecaj nemoze tek tako otici "u prazno" i tek tako nestati. Kao sto postoji vjecni zvuk "om" koji kada ga izgovorimo titra u svemiru i nema mu kraja. Tako i nase dobre zelje moraju naci put da odu tamo gdje ih saljemo. Kako? Zar je to vazno?

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

tu sam uvijek za Dinkicu nasu

Komentar  Berka on Fri Mar 20, 2009 11:00 am

Dinka saljem ti svjetlost, ljubav i eneriju. Uz tebe smo sunny

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

VAZNA NAPOMENA !!!

Komentar  Berka on Mon Mar 23, 2009 2:31 pm

NE RADITE REIKI TRETMAN U TRENUTKU OPERACIJE !

Neka se nase energije ne mijesaju sa energijama ljekara odnosno neka ih ne ometaju u njihovom poslu.

Reiki na daljinu radicemo za Dinku PRIJE operacije kako bi nasla svoj mir i balans,
a i poslije operacije kako bismo joj slali ljubav svjetlost i energiju za oporavak.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

DA DA

Komentar  Enisa Alic on Mon Mar 23, 2009 3:32 pm

NIsam ni mislila !!!

Super da si napomenula!

sunny

Enisa Alic

Broj komentara : 413
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: REIKI TRETMAN NA DALJINU

Komentar  Enisa Alic on Thu Mar 26, 2009 11:22 am

Da zajedno jedan tretman odradimo Dinki - ona te pozdravlja i kaze cim se vidite, sredit ce ti OBRVE!!

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: REIKI TRETMAN NA DALJINU

Komentar  Berka on Fri Mar 27, 2009 10:44 am

Odradjeno jucer. Neka javi da li zeli da ponovimo i danas energetski tretman za oporavak.
A za obrve, naravno, niko mi bolje nije pocupao obrve. Smile
Slijedi repriza I love you sunny
Ljubimo nasu curicu Dinkicu ... ( kupicemo joj sladoled Razz , dobro da nas je poslusala i konacno otisla na operaciju ...) sunny

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Dinka uveliko trenira

Komentar  Enisa Alic on Wed Apr 22, 2009 11:06 pm

Oporavila se od operacije,cila i vesela----

sunny

Enisa Alic