Kako da stupim s vama u kontakt?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Kako da stupim s vama u kontakt?

Komentar  Amnic on Wed Feb 17, 2010 4:44 pm

Zeljela bih licnu izradu natalne karte, pa kako da stupim s vama u kontakt, mail, telefon? Unaprijed zahvalna
Amna

Amnic

Broj komentara : 3
Registration date : 2010-02-17

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

nadam se, lako :-)

Komentar  Berka on Wed Feb 17, 2010 9:01 pm

naš astrolog je Azra Pleše iz Sarajeva:
061347000
( pozivni broj za Bosnu: 00387)

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Super ste

Komentar  Amnic on Thu Feb 18, 2010 2:18 am

Hvala najljepsa, vec dugo razmisljam kako da se nekom obratim za izradu natalne karte, veoma sam naklonjena astrologiji kao nauci i znam neke osnovne stvari, medutim astrologija je veoma kompleksna nauka i ima posebne cari. Super su teme i svako ko se imalo zanima za astrologiju moze naci ponesto za sebe. Super, zaista...
Samo tako nastavite, teme i odgovori su veoma impresivni i inspirativni. Veliki pozzz za sve vas

Amnic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

hvala ti na lijepim riječima

Komentar  Berka on Fri Feb 19, 2010 9:20 am

na žalost, sve je manje vremena za ovo forumsko druženje.
Facebook je učinio svoje ( i skidam mu kapu)
ali forum je forum, on ima malo drugačiju dušu, tako da vjerujem da će ostati i opstati.
Neke stvari radimo iz ljubavi, neke što su praktične, a neke jednostavno moramo.
Od Azre P. nema bolje, ja sam se toliko puta uvjerila... ostanimo u kontaktu .
Pozdrav od srca
B.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Odlicno sam se osjecala;)

Komentar  Amnic on Sun Feb 21, 2010 12:43 pm

Prvo najiskrenije zahvale sto ste me uputili vasoj prijateljici i astrologu, gospodji Azri Plese. Bas smo se juce nasle i provele divna 2-3 sata skupa. Bilo je prosto zadivljujuce s kojom naklonjenoscu i predanoscu mi je objasnjavala aspekte planeta u trenutku mog rodjenja,imala sam toliko pitanja i podpitanja, da kad sam dosla kuci, sve je vrvilo nekako pozitivnom energijom. Ja sam inace takode iz Sarajeva, tako da smo se ''slucajno' i nasle, mada danas se nista slucajno ne desava.

Samo sam potvrdila ono sto sam ocekivala, djevica u podznaku me pravo izvlaci...a racica me vraca osjecanjima, eh sad zamislite koja su to previranja i opozicije, hehe,bilo je i nekih hajmo reci ''uslovno'' losih aspekata, ali sve skupa je veoma pozitivno, posto sam i ja osoba koja koraca pozitivno i smjelo kroz zivot. U svakom slucaju ostat cemo u kontaktu, a vama zelim sve najljepse pri daljem radu, usavrsavanju, zdravlju, porodici i svemu onome sto vas cini sretnom i zadovoljnom osobom,

Srdacan pozdrav iz Sarajeva, Amna Smile

Amnic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: Kako da stupim s vama u kontakt?

Komentar  Sponsored content Today at 1:08 pm

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh