Ljubav

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Ljubav

Komentar  Berka on Mon Feb 15, 2010 1:22 pm

Prođe jučerašnji dan zaljubljenih. Da li su ga slavili oni koji su sretno zaljubljeni ili su u svojoj zauzetosti i zaboravili da je to neki tamo dan koji asocira na ljubav. Ili su ga veličali oni koji čeznu da im se dogodi ljubav? Jučer sam tokom moje uobučajene šetnje obalom srela nekoliko sretnih parova. Hodali su po pijesku, uz samo more, ne mareći za hladne kapljice koje su po njima prskale od jakih talasa. Ni snijeg im nije smetao. Pomislila sam, ubijeđena sam, ovaj dan je ipak
mnogima priuštio mnogo gorčine, očaja i suza. Zašto? Priča se uvijek, kao i za 8. mart ponavlja. Očekivanja donose razočaranja. Blagdani, veliki dani, vjenčanja, rodjendani, sva slavlja, koliko donose sreće toliko i očaja. Da li treba da postoje, pitam se ja.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh