Feng shui posao i usavrsavanje

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Feng shui posao i usavrsavanje

Komentar  Jagodica on Sun Feb 07, 2010 10:48 pm

Trazeci po netu nesto o feng shuiu nasla sam na ovaj formu i procitala bas dosta zanimljivih stvari!
Interesuje me f-s, cini mi se da sam malo sredila zivot, ali bi znacila pomoc oko nekih stvari u vezi posla.
Znam da je sjever strana za posao, a sjevero-istok za ucenje i edukaciju. Planiram da nesto upisem za dodatnu edukaciju na poslu. Imate li neki savjet da mi date? Imam kristalni globus na poslu na stolu. Globus u kuci na s-i. Kancelariju dijelim sa jos 3 kolega i nisu nam bas uslovi najbolji, a moj polozaj takodje nije dobar. Vrata gledaju pravo na moj sto, a iza ledja jedno pola metra se nalaze vrata od terase iza mojih ledja. Nije mi bas sjajna situacija na poslu. puno je stresa. Ja sam okrenuta prema istoku. Moj kua broj je 4 , tako da mi istok odgovara.
Hvala!

Jagodica

Broj komentara : 1
Registration date : 2010-02-07

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Feng shui analiza prostora.... i FS osobna karta

Komentar  Berka on Fri Feb 12, 2010 11:55 pm

Teško je dati savjet ovako, iz rukava. Ako želiš da ti napravim Feng shui osobnu kartu ( oko 30 pisanih i ilustriranih strana), proračunato samo za tebe, javi mi na privatnoj pošti tvoj datum rodjenja.
Ako želiš Feng shui analizu prostora, bilo poslovnog ili privatnog, bacrtaj vjerno položaj i označi tačne kompasne strane. Fotografiju od tog nacrta pošalji na moj mail magistra_vitae@live.nl. Pozzzz. B.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh