KINESKI KALKULATOR

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

KINESKI KALKULATOR

Komentar  zehra cosic on Tue Jan 19, 2010 10:41 am

Pozdrav svima imam jedno pitanje koje me vise zbunjuje nego muci.dobila sam Berka od tebe svoje osobnu feng shui kartu s kojom sam visee nego zadovoljna.Juce sam dobila tri poruke od mojih prijatelja kojima sam pricala o feng shuiu i one su nasle negdje da sam po kineskom kalkulatoru to jeste da moja godina rodjenja pripada elementu drvo,ja sam im odgovorila da svak ima svoj nacin racunjanja i da uopste nesumnjam da ja nisam metal element.Jer nesumnjam u vjerodostojnost znanja osobe koja mi je uradila feng shui to jes Berke.Ovim putem je pozdravljam i zelim joj puno srece u daljem radu i podrzavam je u njenom radu.Al bi voljela cuti komentar na ovo gore.PUNO TOPLIH POZDRAVA SVIMA I SRETAN DAN VAM ZELIM.

zehra cosic

Broj komentara : 3
Registration date : 2009-12-05

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ti si 100 % metalna osoba

Komentar  Berka on Wed Jan 27, 2010 1:47 pm

Draga Zehra, ne znam o kojem je k.kalkulatoru riječ, moguće da nema veze sa Feng shuijem, inače bih znala za njega. Ali kada je riječ o Feng shui elementima, ti sigurno po godini rodjenja pripadaš elementu metal.
Poslaću ti muške i ženske tabele, pa se posluži za odredjivanje elementa rodjenja osoba s kojima komuniciraš. Ne računa svako na svoj način. Postoje čvrsto određene tabele ( muške i ženske) koje određuju energiju elementa odredjene godine. Da si muško, tvoje eneregije bi bile zemljanog elementa.
Pusaaaa i nadam se da ćemo se uskoro ponovo vidjeti

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh