JOŠ PAR DANA DO KRAJA RETRO MERKURA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

JOŠ PAR DANA DO KRAJA RETRO MERKURA

Komentar  APlese on Wed May 27, 2009 5:59 pm

Dragi moji,

možda ste primjetili kako vam zadnji mjesec nešto 'ludo' djeluje. Papiri nestaju, komjuteri se kvare, ugovori i naplata čekaju, ljudi vam se ne javljaju na telefon, gubite telefon, ljudi u saobraćaju grozno voze...itd. E pa, to nije proljetno ludilo nego nam je Merkur-vladar komunikacija krenuo retrogradno 06. maja. Ono što je dobra vijest je da se 31.05, u 5h ujutro već vraća u normalu i da možete ponovo početi planirati i kupovati opremu, tj. komunicirati bez problema. Iskoristite ove zadnje dane maja da samo namišljate i planirate, uredite papirologiju, a onda u junu navalite!!! Upozorenje: Najgori su njegovi 'zadnji udari' ovih još par dana zato izdržite!!!

Iako se dugo nisam javljala, valjda je ovaj sad predljetni period pomalo mirniji po pitanju mojih poslovnih aktivnosti, te vam stojim na raspolaganju za sve koji su zainteresovai za izradu natalnog horoskopa, solarnog horoskopa (godišnjeg horoskopa), ljubavnog i uporednog horoskopa (sinastrija) te ako vaz zanimaju predviđanja za događaje u narednom periodu.

Pitanja i informacije mi možete poslati na e-mail: aplese@comart.ba

Puno ljubavi i svjetlosti!!!!

Vas astrolog
APlese

APlese

Broj komentara : 19
Registration date : 2008-02-12

Vidi profil korisnika http://astrologijaupraksi.wordpress.com

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh