FENG SHUI OSOBNA KARTA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

FENG SHUI OSOBNA KARTA

Komentar  Berka on Tue Dec 25, 2007 4:25 pm

Za izradu Feng Shui osobne karte potreban je datum rođenja i obavezno znati da li se radi o muškoj ili ženskoj osobi.
Kroz rad na FŠ karti proračunavaju se sretni brojevi te osobe, njene sretne boje, harmoniče kompasne direkcije u prostoru, sretni oblici
predmeta koji osobu okružuju i td... Ukoliko želiš znati da li si u harmoniji sa određenom osobom, dovoljno je znati datum rođenja te osobe.
Za sve nas preporučljivo je znati pod kojim energijama smo rođeni jer nam je tako lakše da uspostavljamo pozitivne vibracije sami sa sobom, sa osobama koje nas okružuju, kao i odgovarajuću harmoniju u/na mjestu gdje stanujemo i radimo.

Berka: komentar modifikovan dana: Sat Jul 31, 2010 10:16 pm; prepravljeno ukupno 3 puta

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

FENG SHUI

Komentar  Tenzila on Sat Feb 09, 2008 3:34 pm

MALO JE MENI TO KOMPLIKOVANO COSAK OVAJ COSAK ONAJ ZMAJ OVDJE TIGAR TAMO, SRETNI COSAK OCA ILI KCERKE, AL KAKO SI TI OBJASNILA ZA ONAJ ''COSAK NAFAKE'' VEOMA JEDNOSTAVNO JA SAM ODMAH SKONTALA KOJI JE TO COSAK U MOJOJ KUCI A KOJI U AMICA KUCI! I DA ZNAS DA CU DA IH OBA UREDIM! MOLIM TE TAKO NAM PONEKAD FRCNI NEKU INFORMACIJU KOJA JE ZA NAS LAIKE LAKO USVOJIVA. MOZE LI SE SA TOM FENGSHUI KARTOM OCITATI POVOLJNI PERIODI U BUDUCNOSTKAKO BI SMO ZAPOCELI NEKE PROJEKTE U POVOLJNO VRIJEME ILI RAZRIJESILI SE NEKIH STVARI KOJE SU NAM BALAST?

Tenzila

Broj komentara : 91
Registration date : 2008-02-05

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

tvoji sretni brojevi mogu postati VAZNI DATUMI

Komentar  Berka on Sun Feb 10, 2008 4:59 pm

Postoje osobni sretni brojevi. Tako da se trebaš držati svojih Feng Šui sretnih brojeva prilikom određvanja datuma značajnih početaka.
Novi posao, svatovi, nova kuća... A nisu samo tvoji sretni brojevi interesantni.
Postoji proračun zajedničkih sretnih brojeva kod parova ili cijele familije. Ili isto tako kod poslovnih partnera za neki zajednički posao.
Ali, o tom po tom. Moram ti priznati da je i meni prije mnogo godina bilo dosta teško i složeno, ma... nekad sam govorila da je to za mene "sveto pismo". Ali sam malo - po malo, sve ove godine, po određenim oblastima, studirala, vježbala i upijala.
Jednom Feng Šui konsultantu iz Brede (Holandija) upatila sam150 eura , samo zato da bih se uvjerila je li proračunava isto
kao ja. Nije mi bilo žao, to moje (početničko) zadovolstvo ne bih ti mogla s ničim uporediti. Zaista, bilo je kao jaje jajetu slično - mogu slobodno reći isto.
Feng Šui je postao moja velika ljubav. Trenutno sam okupirana proučavanjem Feng Šuija za ljubavni žvot. I love you

Berka: komentar modifikovan dana: Fri Jul 30, 2010 8:32 am; prepravljeno ukupno 2 puta

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

najlakše mi je pitati Berku

Komentar  Admin on Sun Feb 10, 2008 8:20 pm

i ja isto amaterski fengshuijam, a nije to to! Sjedim, knjiga je otvorena, racunam, okrecem onaj famozni kvadrat i gledam svoje strane neba i tako kao djete kad uci da hoda, polako, padenm na guzu, pokupim se i onda opet puzem, pa opet koji korak.
A ipak za sve u vezi feng shuija pitam svoju Berku! Hvala za sve sto je bilo i sve sto jos dolazi ...

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

EKSPERTI

Komentar  Tenzila on Mon Feb 11, 2008 12:55 pm

MA I JA SE SLAZEM, MOZEMO MI SE TO POMALO BAVITI SVIME I SVAČIME TO TI JE U NAŠIM KRUGOVIMA KAO OPĆA KULTURA GDJE ĆEŠ BITI VODITELJICA REGRESIJE ILI UČITELJICA REIKIJA A DA NISI ČULA ZA FENG SHUI, KRISTALOTERAPIJU ILI AROMATERAPIJU.... AL PRAVE SAVJETE I FENGSHUI LIJEKOVI DOPUSTI DA TI URADE EKSPERTI KAO ŠTO JE TO NAŠA BERKA
HEJ BERKA A SAD JEDNO PITANJE KAD JE U PITANJU ZGRADA JEL GLEDAŠ ULAZNA VRATA ZGRADE ILI STANA! VOLIM TE BONA I love you

Tenzila

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

MISLJENJA

Komentar  ERMINA on Mon Feb 11, 2008 1:44 pm

Zalosno je da ljudi zavrse skolu i prestanu s ucenjem i nikad u zivotu ne pronadju sebe Neutral
Nadam se da cemo ovdje rasplinuti maglu i iskristalisati razliku izmedju sujevjerja i vodjenog zivota.
Ljubim vas sve Potencijalke!

ERMINA

Broj komentara : 227
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

oh, pa otkad nisam cula te carobne rijeci " volim te"

Komentar  Berka on Fri Feb 15, 2008 1:58 pm

Tenzila (citat):HEJ BERKA, ... KAD JE U PITANJU ZGRADA JEL GLEDAŠ ULAZNA VRATA ZGRADE ILI STANA! VOLIM TE BONA I love you
(Tenzila i ja smo učiteljice i majstori reikija. Jedino tu smo jednake. Dalje, račvamo se u različitim pravcima. Koliko godina sam ja posvetila Feng Sui učenju, praksi i daljim istraživanjima, toliko je Tenzila odmakla u sufiju a pogotovo u meditativnim plesovima.)

Stambena zgrada ili kuca koju dijeliš s nekim.
Kao početnu orijentaciju za pronalaženje sektora, uvijek gledaj glavna ulazna vrata svog vlastitog stana.
Kada stanes na ulazna vrata, neka ti je nos okrenut prema unutrašnjosti tvog prostora.

Berka: komentar modifikovan dana: Fri Jul 30, 2010 8:43 am; prepravljeno ukupno 2 puta

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Pozdrav

Komentar  Jaca on Wed Mar 05, 2008 2:51 pm

Vrlo sam zainteresovana za sve ove meni malo poznate teme o kojima pisete.

Imam jedno pitanje-htjela bih da zamolim da mi u bom radite ovu kartu?

Na koji nacin sta kome treba da se javim, koja je procedura?

Hvala i sretno!

Jaca

Jaca

Broj komentara : 2
Registration date : 2008-03-05

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

potreban mi je tvoj datum rodjenja

Komentar  Berka on Wed Mar 05, 2008 9:06 pm

Cijena Feng Sui karte za jednu osobu je 35 eura. Dobit ćeš svoju malu knjižicu sa opisom i svim potrebnim ilustracijama na oko 20 sranica A'4 formata. Zahvaljujući tim lijepim sličicama, FŠ osobnu kartu najčešće nazivam osobnom slikovnicom.
A analiza stambenog ili poslovnog prostora je na oko 50 stranica, za mene duplo više posla, dosta složeniji proces, tako da ona košta 75 eura.
Potrebne podatke možeš poslati na moju mail adresu: magistra_vitae@live.nl

Berka: komentar modifikovan dana: Fri Jul 30, 2010 8:48 am; prepravljeno ukupno 2 puta

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

I ja zelim da mi spisateljica ''pregleda'' kucu

Komentar  Tenzila on Wed Mar 12, 2008 3:44 pm

Draga Berka, tako se radujem sto cemo se uskoro vidjeti, i provesti vrijeme zajedno a opet me strah da necemo imati dovoljno vremena, znas i ja bih voljela da planiras vrijeme da i moju kucu pregledas i pomognes da postavim Fengshui lijekove! Znas da je moj otac umro prosle godine, kuca u kojoj sam odrasla pocela je da propada (cim niko ne zivi ode to) pa sam ja odlucila da je malo dotjeram i preselim se. Proslog ljeta mi je jedna prijateljica ''pregledala'' obje kuce i rekla da je ova roditeljska puno zdravija- nema podvodnih ni kosmickih zracenja i to je pored sentimentalnosti najveci razlog da se tamo preselim. Ja kao senzitivna osoba na energije osjetim takodje razlicite vibracije u ove dvije kuce. Pa eto ako ti treba nesto da mozes unaprijed uraditi da nam ne bi puno uzimalo vremena reci ja cu ti poslati, voljela bih takodje okreciti u fengshui bojama odredjen prostorije, mozda bi i ostale zanimalo ako bi nam malo o tome pisala na forumu: boje i fengshui. ljubim vas vasa tenzila

Tenzila

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

sreca je na nasoj strani - ali i VRIJEME

Komentar  Berka on Thu Mar 13, 2008 1:52 pm

Tako je vazda bilo, radujemo se svaki put našem novom susretu i opet nas strah da nećemo imati dovoljno vremena. Bolje kvalitet nego kvantitet. Ubuduce ne dozvoljavam da mi brzina kvari uzitak.
Pa sama znaš, tako ti je i u Reikiju. Kada nekome radiš tretman na brzinu, bolje je da jedan simbol uradiš u saburu, opusteno, nego da ispucas sve simbole na brzinu. Koji je bolji rezultat?

Mila, uradit ću ti specijalnu Feng Sui kartu za tu kucu. A za boje, pogledaj osobne Feng Sui karte svih ukućana, ne zaboravi FŠ analizu prostora u kojem stoji koja je poželjna za koji sektor. Tako ćeš uspjeti za svaki kutak pronaći idealnu boju s kojom se može još veca harmonija postići. Jedino zajedničko/univerzalno pravilo je:
U radne sobe dozvoli boje energije ( kao što je na pr. jaka boja izlaska sunca...)
a u sobu gdje spavaš i odmaraš odaberi tihe pastelne boje ( samo ne boju vode, jer element voda nije preporučljiv u spavaćim sobama)

Berka: komentar modifikovan dana: Fri Jul 30, 2010 9:03 am; prepravljeno ukupno 2 puta

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ima li razlike?

Komentar  Jelena S. on Sat Mar 15, 2008 6:31 pm

Koja je razlika izmedju tog fenga i reikia?
Šta meni preporucujete da bih napokon postigla dusevni mir?

Jelena: komentar modifikovan dana: Thu Mar 20, 2008 9:27 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

Jelena S.

Broj komentara : 63
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

reiki se bavi unutrasnjom energijom i balansom cakri

Komentar  Berka on Sat Mar 15, 2008 7:09 pm

Reikisti su više usmjereni prema uskladjivanju energija unutar našeg tijela, najviše energetskih centara koje nazivaju čakre. Feng Šui praktičari su fokusirani prema vanjskim utjecajima pozitivnih i negativnih energija na naše stanje, odnosno cijeli naš život. U svakom slučaju radi se o energijama koje su sastavni dio našeg života, a svaki oblik energije uvijek može da bude u većoj i boljoj harmoniji.
Jedno drugo ne isključuje. To se vjerovatno misli zato što uglavnom postoje samo Reiki učitelji ili samo Feng praktičari. Ali radi se o tome što su to složene drevne nauke koje se izučavaju i prakticiraju sistematski, godinama, da bi se postalo iskusan majstor. Ja sam Reiki učitelj, a i Feng Šui je postao moja velika ljubav, i malo po malo, poslije mnogo godina učenja postala sam i Feng Shui ovlašteni konsultant. Ne samo da radim to, nego naprosto živim Reiki i Feng Šui.
Radila sam nekoliko godina za internacionalnu kompaniju koja se bavi zdravljem i zdravom prehranom. Sada vodim moju privatnu ANTISTRS ŠKOLU « Magistra Vitae » Uz reiki i feng shui praksu, anti-stres tečajeve održavam tamo gdje postoji lista ljudi/ mojih budućih učenika koje to zanima.

Berka: komentar modifikovan dana: Fri Jul 30, 2010 9:27 am; prepravljeno ukupno 1 puta

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

zasto mijesate anti stres program sa..

Komentar  Miran Lakovski - Laki on Sat Mar 15, 2008 7:25 pm

pokusavam povezati. Ipak moram vas pitati zasto mijesate stres i anti-stres sa reiki i sa fengom

Miran Lakovski - Laki

Broj komentara : 101

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

sve je to odlicno ciljano protiv stresa

Komentar  Jelena S. on Thu Mar 20, 2008 9:31 pm

Dragi Sale, ja ti mislim da Berka povezuje odnosno objedinjuje zato sto smatram da su Feng i Reiki takodjer u sluzbi dobrobiti covjeka njegove harmonije i naravno i to je dobro protiv sresa.

Jelena S.

Broj komentara : 63

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

u pozadini svake nevolje pa i bolesti : STRES

Komentar  Berka on Thu Mar 20, 2008 10:14 pm

Samo polako. Pokusacu ukratko:
Poznato je da je u pozadini svake nevolje pa i bolesti : STRES.
Ako želimo preživjeti treba da se konačno naučimo kako sa stresom baratati odnosno vladati. Potpuno je nerealno od Boga tražiti da nemamo stres. To bi značilo da želimo našu smrt. Jer, samo onaj ko ne diše nema stres. Ali o tome je dosta bilo govora u mojoj knjizi ( Berka Nezic) "Otvoreno pismo tebi, s ljubavlju" koju ćeš ovog ljeta naći u knjižari. Ipak, knjiga koju sam napisala ne bavi se samo stresom. Radi se o mojoj zivotnoj prici, kako ja rado govorim: u knjzi se govori o Mojoj Istini.
Osim ove knjige koja ce uskoro ugledati svjetlo dana, preporučujem ti da pohadjaš jedan od nasih tečajeva anti-stres programa. Odnosno vas sve pozivam Smile

Berka Nezic-MagistraVitae: komentar modifikovan dana: Tue May 06, 2008 8:10 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Molim vas cijenu izracunavanja licne fengsui karte

Komentar  Elena H. on Fri Apr 25, 2008 4:42 pm

Od prosle godine me interesuje fengsui ali nikako da nadjem osobu koja ce mi pomoci. Molim vas mogu li znati cjenu jedne fengsui karte?
Samo za jednu osobu, konkretno za mene.

Elena H.

Broj komentara : 32
Registration date : 2008-04-25

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

u zemlji gdje zivim 35 eura

Komentar  Berka on Tue May 06, 2008 8:14 pm

U pokrajini gdje živim radi osim mene samo jedan Feng Šui konsultant ( Breda). Cijena je 150 erura. Smatram da je to previsoka cijena. Iskreno.

Tako da sam ja odlučila i smatram da je realna nagrada za moje vriijeme i iskustvo 35 eura. Nije previše da onaj koga to zanima ne bi mogao
sebi to priuštiti. A nije ni malo ( ova cijena ne potcjenjuje vrednovanje mog vremena)

U Bosni odakle potičem, radim osobnu Feng Šui kartu za 35 KM. Smatram da je i to sasvim u redu.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

DRAGA BERKA

Komentar  bebac on Fri May 14, 2010 11:53 am

Želim da vas pozdravim i da kažem da sam kao slučajno nabasala na vaš sajt ( mada ništa nije slučajno).Radim takav posao da sam često na internetu , hvala za takav posao Very Happy ,zato što mogu da pronadjem gomilu stvari koja me interesuje.Na vašem sajtu su upravo stvari koje mi se vrte po glavi u poslednje vreme ,Reiki i Feng Šui. Reiki me jako zanima i volela bih da se obučim ,a Feng Šui bih volela da vidim kako deluje krenuši prvo od svog stana i sebe , pa dalje ako ishod bude pozitivan.Inače još davnih dana sam zainteresovana za alternativu u svakom pogeledu , jogom se bavim već osam godiina , ali ok o tom potom

Very Happy
Volela bih da mi vi predložite plan kako da najbolje primenim Feng šui na sebe i svoje okruženje

u iščekivanju vašeg odgovora

Puno pozdrava

bebac

Broj komentara : 1
Registration date : 2010-05-14

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

BEBAC

Komentar  Berka on Tue Jul 06, 2010 5:17 pm

Draga prijateljice, ako si dobro napisala datum rodjenja ( prilikom učlanjenja u ovaj forum),
tvoji elementi rodjenja su dupla vatra. Ti si vatrena osoba čak i u podelementu, jer su godina i sezona tvog rodjenja bili pod energijama eneregije elementa vatra. Veoma rijetka kombinacija. Ti si feniks, žena zmaj. Sa velikim zadovoljstrvom ću ti raditi Feng shui osobnu kartu.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: FENG SHUI OSOBNA KARTA

Komentar  Sponsored content Today at 12:12 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh