Anti-stres
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRINC MANI

4 posters

Go down

PRINC  MANI Empty PRINC MANI

Komentar  Berka Fri Feb 13, 2009 11:08 am

SRETAN RODJENDAN NAJLJEPSEM DJECAKU NA SVIJETU ! DANAS ULAZI U GODINU: SESTU ...PRINC  MANI Cokoladna-torta


M a g i s t r a V i t a e: komentar modifikovan dana: Sat Feb 14, 2009 10:25 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PRINC  MANI Empty PRINČE, SRETAN TI ROĐENDAN

Komentar  ERMINA Fri Feb 13, 2009 8:33 pm

Cao, teta Berka! Very Happy
Pisu: Nadia i Noor! Smile
Cujemo da je malom princu rodjendan, pa mu pisemo cestitku.
Molimo Vas da mu prenesete iskrene cestitke od nas. Noor se vec sprema za udaju, kaze da je vec spremna da dodje tamo i uda se... javascript:emoticonp('Like a Star @ heaven')Razz
Kaze da ga jako, jako voli. Neprestano samo o tome prica. Wink
Uglavnom...ovo bi trebala biti rodjendanska cestitka pa...:
Dragi nas prince Mani, sretan ti rodjendan. Iskrene cestitke od Nadje i TVOJE Noor! I love you
Zelimo mu puno srece, zdravlja, ljubavi, svijetlosti i puno lijepih stvati u zivotu!

Smile
Ja sam se (Nadia) puno pozelila Holandije. Teta Berka bili ste u pravi kad ste mi rekli da uzivam dok sam tu, jer kad odem, da cu opet htjeti ici u Holandiju!...ali sigurna sam da cemo svi zajedno doci pa da necu imati toliku zelju da idem kuci. PUno pozdrava za cijelu vasu obitelj...i prenesite Maniju cestitke.


Very Happy Smile Surprised Laughing Razz flower


Jos jednom, puno pozdrava!

Nadia & Noor! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz bounce bounce bounce rabbit rabbit rabbit sunny sunny sunny albino albino albino king king king queen queen queen


noor: queen & mani: king
dvorska luda: jocolor


flower flower flower elephant elephant elephant lol! lol! lol! study study study afro afro afro geek geek geek jocolor sunny sunny sunny drunken drunken drunken Basketball Basketball Basketball cheers cheers cheers bounce bounce bounce Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile
ERMINA
ERMINA

Broj komentara : 53
Location : BHAC, BOSNA&HERCEGOVINA
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

PRINC  MANI Empty Hvala za cestitke, ali...

Komentar  Berka Sat Feb 14, 2009 10:35 am

Dragi nasi Biscani,
mojem mladjem unuku je rodjendan bio jucer i cestitke su dosle u pravo vrijeme, ali ga tek danas svi slavimo.
I vi cete s nama slaviti pa makar u mislima. Ono sto nas muci, moramo vam bas sada, kad je slavlje, posteno priznati.
Maniju se opasno svidja Noor, kaze da je najljepsa i da se samo s njom zeli ozeniti, ali se stalno boji da ce ona prema njemu biti gruba i nezgodna.
A razlog je to sto on zapravo nije pravi princ Embarassed Ja jesam pricala o njemu kao o princu, i nazivala ga princem, jer je on u mom srcu, kao moj mladji unuk princ.
Ali njegova krv nije plava, i on to jako dobro zna. Mene vec godinu dana moli da posteno priznamo da on nije princ, jer ako njegova buduca dragana Noor to prekasno sazna, sve su sanse da se naljuti i da ga radi laznog predstavljanja ostavi. Zato ispunjavam davnu zelju mog unuka da objavim ovu istinu. Ako ga Noor voli ovakvog, bez plave krvi i bez princevske titule , super, danasnje slavlje ce biti jos vece.

Za Nadiu:
Draga, dok si bila u Holandiji toliko si ceznula za svojim ukucanima, a ja sam ti lijepo govorila, oni ce tebi i dosaditi, misli o njima kad budes kod kuce, zaboravi ih i samo uzivaj. Ovog ljeta ces bolje iskoristiti svoje vrijeme, i nadam se da za svojima neces ni ceznuti jer ce i oni ovaj put doci na sjeverno more Oosterschelde.
Grlim vas sada online, u zivo cemo se grliti u SMARAGDNOJ DOLINI kad procvjeta proljece,
a vi cete uzivati u pjescanoj plazi Vlissingena kad bude toplo ljeto,
ljubim vas sve, posebno Armina Noor i Nadiu i prenosim zahvalnost i pozdrave od mog unuka.
teta Berka
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PRINC  MANI Empty Ha, ha.. princevska posla...

Komentar  Berka Sat Feb 14, 2009 10:57 am

Pita Mani gdje su od vas pokloni ??? A ja kazem pa evo, svasta su ti tu nacrtali i nalijepili.
... sve je to dobro, ali kad ugasimo kompjuter : "Sta cu ja onda imati u rukama? " Laughing
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

PRINC  MANI Empty nije moglo nikako bolje

Komentar  Enisa Alic Sat Feb 14, 2009 2:17 pm

Zar nije ono danas bio dan upravo za provesti sa najdrazima???

Blago princu malom, zelim mu da ga uvijek u zivotu okruzuju dragi ljudi - a sreca da ga prati gdje god da se okrene....


Najljepse zelje i od Arslanagica iz Minhena
PRINC  MANI 1193431zfgs2qd5m9
Enisa Alic
Enisa Alic

Broj komentara : 147
Location : München
Registration date : 2008-03-11

Na vrh Go down

PRINC  MANI Empty Sretan rodjendan malom princu.

Komentar  Dobra Sun Feb 15, 2009 9:25 pm

M a g i s t r a V i t a e (citat):SRETAN RODJENDAN NAJLJEPSEM DJECAKU NA SVIJETU ! DANAS ULAZI U GODINU: SESTU ...PRINC  MANI Cokoladna-torta
Sretan rodjendan malom princu. Stvarno je najljepsi djecak na svijetu!!!

Dobra

Broj komentara : 2
Registration date : 2009-02-15

Na vrh Go down

PRINC  MANI Empty Re: PRINC MANI

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu