Za savršen sklad u uredu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Za savršen sklad u uredu

Komentar  Ela on Wed Jan 21, 2009 5:26 pm

Zanima me Vaše tručno mišljenje, koje kombinacije znakova tj.elemenata, su potrebne u jednom uredu kako bi se postizali što bolji rezultati? NPR. Za sada imamo 1xvatru, 2x zrak, i 2x zemlju. Dal nam nedostaje voda?

Ela

Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-23

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: Za savršen sklad u uredu

Komentar  Berka on Wed Jan 21, 2009 7:07 pm

Mislis li na Feng Shui elemente? Odnosno osobe koje su rodjene u vrijeme vladavine energije tih elemenata?
Vjerujem da vam nedostaje element voda. Ali to mozete rijesiti ako postavite nesto sto simbolizira vodu
i to na sjevernu stranu poslovnog prostora. Sjeverna kompasna direkcija pripada elementu Voda.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Ela on Thu Jan 22, 2009 1:08 am

Hvala na odgovoru, znači i akvarij sa sedam zlatnih ribica dolazi u obzir? Nešto slično tvom potpisu....
Mislila sam na horoskopske znakove koji pripadaju određenom od četiri elementa, no mislim da je to sve isto. Hvala na odgovoru, ako još netko ima neki prijedlog biti će mi drago da ga pročitam. Pusa svima koliko vas ima!

Ela

Broj komentara : 8
Registration date : 2008-10-23

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Berka on Thu Jan 22, 2009 12:35 pm

U Feng Shui nauci treba da bude ravnoteza, harmonija i zastupljenost svih pet elemenata. Kasnije sam shvatila da se kod tebe radi o horoskopskim znakovima, jer si se javila u rubriku astrologija.
Ne vjerujem da moraju biti zastupljeni svi astroloski znakovi. Ali o Feng Shuiju, raco cu ti reci ako mi das datume rodjenja svih zaposlenih,
pa da vidimo kako tu stvari stoje sa elementima. Ako se odlucis da to istrazujes, javi se u drugu rubriku: "FEng Shui" , da nas radi razbacivanja tema, nas administrator ne bi postrojavao Very Happy

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 1:19 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh