Feng shui i plodnost

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Feng shui i plodnost

Komentar  Vanči on Sat Nov 22, 2008 11:32 pm

Čitajući ove stranice naišla sam na točku plodnosti, ali nisam shvatila gdje je (vjerojatno u polju djece). Može li mi tko objasniti? Ja bi naime htjela djecu ali ih još nema ili bolje rečeno već dugo ih želimo

Vanči

Broj komentara : 3
Registration date : 2008-11-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: Feng shui i plodnost

Komentar  Berka on Sat Nov 22, 2008 11:48 pm

MAGISTRA VITAE Anti-stres (citat):

evo dragi moji, ovo gdje pise "otroci" to je sektor djeca,
kardinalna tacka je na sredini izmedju ugla prijateljstva i ugla ljubavi.
Orijentacija:
POGLEDAJ NA SLICI ulazna vrata kuce. Evo dole slika bagve, pogledaj, sektor djece je sedmi sektro, njega simbolizira "jezero".
Vanci, posalji mi nacrt tvog stana da ti posteno uradim analizu stambenog prostora, sa detaljnim objasnjenjima svih sektora i prijedlozime "lijekovima"

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Vanči on Sat Nov 22, 2008 11:54 pm

Hvala ti na brzom odgovoru. Poslat ću ti tlocrt

Vanči

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Admin on Tue Nov 25, 2008 2:29 pm

Draga Vanci!

Kad ti nasa/moja Magistra Vitae pokaze gdje ti je tocka plodnosti uradi sve sto ti kaze, kako da je oplemeniti, rasteretiti! Meni je ta tocka bila veoma problematicna, postupila sam onako kako mi je bilo receno i evo pogledaj sliku koja ide uz moj profil!!!! Very Happy

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

Komentar  Vanči on Tue Nov 25, 2008 7:44 pm

E pa slika ti je stvarno prelijepa sunny

Vanči

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Irma on Wed Dec 17, 2008 2:24 pm

Lijepe bebe i divne mame. Ali sta je dalje? Molim vas, dugo cekam da nastavite magiju za boboljsanje plodnosti.
Molim vas, molim, molim, moje potomstvo ceka Basketball

Irma

Broj komentara : 51
Registration date : 2008-04-26

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Draga Magistra,

Komentar  Enisa Alic on Wed Dec 17, 2008 10:23 pm

Ne mogu a da ne primjetim (u uzem i sirem krugu prijatelja i poznanika) imaju problema sa "potomstvom".

Do cega bi to moglo biti - jer problem zaista nije rijedak....

sunny

Enisa Alic

Broj komentara : 413
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Admin on Wed Jan 07, 2009 1:13 pm

Mislim da je to stvar prioriteta. Od malih nogu nas uce, skola, kariera, dom, materialna sigurnost tek onda partner i tek onda potomstvo, naravno ako imas sve te uslove ispunjene. Ako imas osjecaj da ne ispunjavas te uvjete onda ti tvoja podsavjest ne dozvoljava imati potomstvo. Bar kod mene je bio takav slucaj. Dok nisam nasla neki mir, potomstvo je moralo cekati.

Druga teorija je cisto bioloska teorija. Kad ljudi gledaju likove osoba suprotnog pola, izaberu neke ljude koje smatraju privlacnima. Te koje izaberu na osnovi neke privlacnosti optimalno su genetsko kompatibilni sa njima. Ali kad dolazi do biranja partnera svi mi biramo na osnovi mnogobrojnih kompleksnih kriterija ne samo na osnovi vanjskog izgleda i stepena privlacnosti. Sto po antropolozima i pristasima ove bioloske teorije smanjuje genetsku kompatibilnost za "imati" zdravo potomstvo.

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

Za parove koji su u brigama radi potomstva

Komentar  Berka on Wed Jan 21, 2009 5:15 pm

Ukoliko imas blokade, odnosno prepreke, ne uzrujavaj se, time samo trosis energiju i umanjujes radost buducih dogadjaja. Radije radi na balansu u sebi i svojoj okolini. Tu ti moze i Feng Shui nauka mnogo pomoci. Poznajem nekoliko parova koji su prosli godine agonije,
a kada su sticajem okolnosti dosli u situaciju da se necim drugim pozabave, dosla je ( iznenada) i trudnoca. Znaci, otpustili su blokade, i to je to.
Za cim previse zudis to ti izmice. Cega se previse bojis to te sustize. Ako sam potpuno sigurna da sam sposobna za to i da to zasluzujem, saljem kosmosu frekvencije da sam spremna.
Sve je tamo negdje izmedju toviji usiju, i sve je u tvojim rukama.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

help

Komentar  anastasija on Tue Jun 02, 2009 10:00 pm

poštovani
nisam upućena u feng shui ali me zanima može li mi pomoći kod lošeg spermiograma supruga. jako smo mladi iželjeli bi dijete pa ako znate kako pomognite.
hvala

anastasija

Broj komentara : 1
Registration date : 2009-06-02

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Feng Shui nije lijek za konkretno stanje

Komentar  Berka on Wed Jun 03, 2009 7:31 am

Bit cu kratka: Feng Shui nauka bavi se harmonijom energija jin i jang. Da bismo bili u balansu u sebi, sa drugima i u svom radnom i zivotnom prostoru, pasivne i aktivne energije moraju biti u dobroj kombinaciji. Znaci: ne bavi se direktnim iscjeljenjem u smislu lijekova, gatanja, alternativne medicine itd.
Ali, kada smo mi u sebi, a sobom i svojom okolinom u dobrim vibracijama, ubijedjena sam da ne postoje nezljecive bolesti ili stanja.
I zato ti ne nudim lijek nego ti nudim izradu Feng Shui osobne karte za tebe, za supruga , analizu uzajamno harmonicnih elemenata za vas dvoje, a neces pogrijesiti ako se odlucis za kompletnu analizu stana, sa posebnim osvrtom na ispravno energetsko uredjenje sektora koji oslikava stanje ljubavi , djece i potomstva.
Mozemo dalje komunicirati preko privatne poste ili se javi na moj mail: magristra_vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 12:13 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh