SEXUALNI POREMECAJI

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Re: SEXUALNI POREMECAJI

Komentar  Admin on Mon Jul 21, 2008 5:24 pm

Postoji vise vrtsa ekshibicionizma. Ekstremni slucaj je taj kad se osoba moze uzbuditi samo kad svoj spolni organ pokaze slucajnim prolaznicima.
Blazi oblik ekshibicionizma je vodjenje ljubavi na takvim mjestima, gdje postoji sansa, da vas neko vidi, vodjenje ljubavi pred prozorom usred bijela dana, snimanje (osjecaj, da te kamera gleda) tokom seksa. Novi medij internet daje ljudima sa seksualnim devijantnim ponasanjem novu dimenziju sansi i mogucnosti! Tu se moze naci od igle do svemirskog broda, ja mislim. na primjer postoje forumi/ grupe za ljude koji imaju fetis do balona, raznih boja, oblika i velicine. Ali i oni se dijele u dvije grupe, oni koje se uzbude, da balon pukne i oni koju su strogo protiv pucanja balona ... stroga klasifikacija!

I malo za salu! Dok sam studirala u Ljubljani, ispred naseg fakulteta bilo je dosta vegetacije iza koje se je krio jedan te isti ekshibicionista ili flasher. To smo ja i sestra pricale mami. Jednom prilikom, tatine sestre i mama su sa mnom i mojom sestrom dosle u Ljubljanu. Tako setamo oko studentskog doma i fakulteta i mi njima pricamo za tipa, koji iskace pred studentice, da pokaze svoj ponos (u njegovom slucaju - zalost). Sve tri stale u sa zanimanjem gledaju u zbunje, cekaju akciju!
"Pa gdje je on sad," upita nas tetka.
"Ne znam, mozda je na odmoru," rece sestra. Kad je druga tetka pocela da vristi: " ENO GA, VIDIM MU VRH CIPELA!" Onda su sve tri sa vriskom i smijehom jos vise prisle zbunju, da bolje vide! Sta je bilo? Cipele su se jos vise povukle u zbunje! "E, ebemu, pobjeze," na to ce ti moja mama.Ja i sestra smo umrle od smijeha! Njih tri prestravile ekshibicionistu!

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

osim G... haman postoji citava abeceda ????

Komentar  Berka on Wed Jul 23, 2008 11:44 pm

Admin (citat):Neki dan sam gledala dokumentarac o zenskim orgazmima i seksualnosci. Mislila sam da sam sto se toga tice dosta nacitana, a eto saznala sam da mi zenske pored g - tacke imamo i A i U tacku.

Zato zene pored G-mola prelaze automatski na pjevanje AaaUuuuuu
i dok on misli da mu tim glasovitim AaaaUuuuu govore "svaka ti cast", ona ga samo podsjeca
da postoji A i U neobradjena zona sumraka..... A on? Naravno, nema slike, nema tona, nego samo Shocked

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Enisa Alic on Thu Jul 24, 2008 11:40 pm

Razz Razz

Enisa Alic

Broj komentara : 413
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Wall-E on Fri Jul 25, 2008 9:10 pm

Berka Nezic-MagistraVitae (citat):Zato zene pored G-mola prelaze automatski na pjevanje AaaUuuuuu
i dok on misli da mu tim glasovitim AaaaUuuuu govore "svaka ti cast", ona ga samo podsjeca
da postoji A i U neobradjena zona sumraka..... A on? Naravno, nema slike, nema tona, nego samo Shocked

Baš prije neki dan razgovaram sa drugom zašto žene tolio 'urliču' dok vode ljubav, a mi muški skoro pa ništa. Drug mi je to mudro objasnio. Veli: 'zamisli da ti nekim slučajem vidiš sebe na sebi. Pa od užasnog prizora bi odmah i ti urlikao. Very Happy

Wall-E

Broj komentara : 53
Registration date : 2008-06-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

glasanje

Komentar  Nela Alilovic on Fri Jul 25, 2008 9:56 pm

Jao slatki ste... Razz

a ja dodajem iz telesnopsihoterapeutske prakse:

glas-zvuk je odlicno sredstvo da se energija sabere i da se usmeri i

da zaista potece intenzivno...

umesto da je rasipamo i kocimo

urlanje=fokusiranje hi hi hi

na vezbama telesne psihoterapije
uvek se ukljucuje muzicki stub, televizija, napanji do daske
jer kada se opustaju misicni blokovi i nagrne energija (akumuliranih emocija-besa, bola...)
bude bas bucno...pa radi zvucne izolacije

koristi se izdisanje na usta za razliku od izdisanja na nos u jogi i slicnim disciplinama u kojima se "vezba" kontrola emocija
u telesnoj p. vezba se nekontrola...
clown

Nela Alilovic

Broj komentara : 86
Registration date : 2008-03-22

Vidi profil korisnika http://www.gtlnet.com/~leolight

Na vrh Go down

dobro sad to, vjezba ili vezba ... ali...

Komentar  Berka on Fri Jul 25, 2008 10:24 pm

urlikanje i uzdisanje pa i izdisanje, sve je to OK, samo zene ne smiju partnera nista pitati onda kada se istrazuje G - tacka ( a mozda i ona A ili ona U ).
Sta je da je, ne pitaj ga nista, ne trazi odgovore, jer, muskarci koriste samo jednu hemisferu mozga, ili onu za fizicku akciju ili onu drugu za misljenje i govor.
Ako ga u toku tjelesne akcije nesto upitas, nastaje pravi kursus. Dovodis ga u uzasnu situaciju da mora istovremeno koristiti obadvije polutke mozga, a to je muskarcima zaista nemoguce.

Zena je u stanju istovremeno gledati spansku seriju, razgovarati telefonom, lakirati nokte, a mozda uz sve to i voditi ljubav. jer, njoj cijeli mozak sa svim njegovim hemisferama radi istovremeno. Bez ikakvih problema.
Ova istina o razlici izmedju zenskog i muskog mozga ne potvrdjuje da su jedni od drugih pametniji ili sposobniji. Ne, nikako.
Jednostavno su drugaciji.

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Wall-E on Fri Jul 25, 2008 11:38 pm

O čemu razmišlja žena dok vodi ljubav (poza: legne na leđa i digne noge):
- ona od 16 godina: 'samo da me mama ne uhvati'
- ona od 26 godina: 'samo da ne ostanem trudna'
- ona od 36 godina: 'samo da okrečimo plafon'

Very Happy

Ma šta imam razmišljati dok vodim ljubav. Nije džaba rečeno da mi muškarci imamo dovoljno krvi samo za jednu glavu.

Wall-E

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

auuuuu, a one preko toga...

Komentar  Berka on Sat Jul 26, 2008 9:30 am

... koje prekorace 36 godina kose travu u dvoristu, beru mahune u basti, zalijevaju musaku i farbaju garazna vrata....

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Wall-E on Sat Jul 26, 2008 12:40 pm

Berka Nezic-MagistraVitae (citat):... koje prekorace 36 godina kose travu u dvoristu, beru mahune u basti, zalijevaju musaku i farbaju garazna vrata....

Ali da te pitam i ne skitam: jesi li mislila na one koje ne smiju pitati partnera ili ...?

Wall-E

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

sve kategorije

Komentar  Berka on Sat Jul 26, 2008 12:54 pm

mislim na ocuvane polovnjace, a pitati nesmije ni jedna od 18 do 81

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

SEXULANI POREMECAJ KOD MUJE

Komentar  ERMINA on Tue Jul 29, 2008 12:12 am

Upoznao Mujo Tarzana i Tarzan ga pozove u goste. Obilaze oni Tarzanovo carstvo, a Mujo impresioniran Tarzanovim poznavanjem zivotnjskog jezika. Cudi se: "Kako ti Tarzane njih sve razumijes?". " Pa, s njima sam odrastao, prakticno su me zivotinje odgojile..."
Pozove Mujo Tarzana u uzvratni posjet i dok su obilazili avliju pokaze mu svog psa. Pas zalaja, a Mujo upita Tarzana sta kaze. "Kaze da si ga udario nogom neki dan!" Mujo se cudom cudi, kad macka zamjauka. "Veli da si je prosle sedmice vukao za rep" - prevodi Tarzan. Kad zameka koza iz tora, Mujo povika: "Laze Tarzane, matere mi!" Laughing

ERMINA

Broj komentara : 227
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Enisa Alic on Tue Jul 29, 2008 2:26 pm

Razz Razz
Razz Razz

Enisa Alic

Broj komentara : 413
Registration date : 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

koza laze, garant

Komentar  Berka on Tue Jul 29, 2008 2:37 pm

ali ako laze koza ne laze ....

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 12:12 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh