Anti-stres
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE

3 posters

Go down

NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE Empty NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE

Komentar  Berka Mon Jun 30, 2008 3:50 pm

Kazu da je glavni izvor stresa novac. Cak se i brakovi razvode vise radi novca nego radi prevare.
Govore svi da se sve vrti oko novca. Novac vrti gdje burgija nece. Novac otvara zlatna vrata... Novac daje osjecaj neovisnosti... i uvijek ono neizbjezno pitanje " Ali kaakoooo.... ??? "
Ko mi moze biti najbolji financijski savjetnik? Ja sam bogami, konacno naucila.
Ako hoces najboljeg financijskog savjetnika onda moras pogledati pravo u ogledlo. Ko moze bolje od tebe brinuti o tvojim novcima? Knjigovodja rutinski prodaje svoje usluge. Ja sam do sada promijenila trojicu, sve gori od gorega. Vise su mi stete nanijeli nego koristi.. a kazu da je bolje izabrati uzasan kraj nego uzas bez kraja.
Nedavno sam se odlucila da na tim dramaticnim poslovima angazujem zenu !!! Eto sada je jedna zena moj knjigovodja.

Ali pravi iskreni istinski savjetnik... TRCI PRED OGLEDALO !
Nego sta, u se i u svoje kljuse..... cyclops
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE Empty Re: NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE

Komentar  Wall-E Mon Jun 30, 2008 5:54 pm

Novac, ko novac .. nije ni bitan koliko je vazan odnos prema novcu.

Moji drugovi uvijek razmisljaju kako da ustede koji 'dinar' da si kupe nesto. Ja konstantno razmisljam i djelujem u smislu da se raskosno ponasam, ali i zaradjujem jos vise i jos vise da bi si mogao kupiti nesto.
Wall-E
Wall-E

Broj komentara : 10
Location : tamo gdje je sve po mom
Registration date : 2008-06-21

Na vrh Go down

NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE Empty Novac nije nikakav problem - ako ga imas

Komentar  Berka Mon Jun 30, 2008 9:19 pm

Vjerujem da si i ti proucavao nauku o bogacenju. Osjecaj blagostanja privlaci bas to : blagostanje.
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE Empty Re: NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE

Komentar  Wall-E Tue Jul 01, 2008 6:55 pm

Poznato mi je to sto pricas, i da budem iskren nisam nešto puno u tome. Ja sam samo previse razmisljao o obecanim zemljama i odlasku negdje vani, po svim pitanjima. Sad, kao i uvijek, smatram da je vani bolje nego li ovdje, ali za razliku od prije sad razmisljam 'globalno' a djelujem 'lokalno'. Naši ljudi su bježali vani da bi radili i nešto postigli, a ovdje su bili trutovi bez ideja, upuštajući se u sivilo i kukanje društva Crying or Very sad
Wall-E
Wall-E

Broj komentara : 10
Location : tamo gdje je sve po mom
Registration date : 2008-06-21

Na vrh Go down

NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE Empty Za osobu koja se ne boji rada..

Komentar  Berka Tue Jul 01, 2008 7:29 pm

... koja ima ideje, viziju, cilj... cak i Albanija ili Kazastan su obecane zemlje. Ja ti kazem !
Nema zemlje u kojoj su svi bogati. Nema zemje u kojoj su svi siromasni. Stvar je jasna. Nije do zemlje.

Ali kada kazem "nije stvar to zemlje u kojoj zivis" mislim globalno. Jasno je svima da su sanse i mogucnosti vece u razvijenijoj zemlji.
Slusaj Damire sad ovo
Koji paradoks: ja zivim u Holandiji, a uskoro putujem ( i to mi nije prvi a ni i zadnji put) da radim ( i zaradicu, naravno..) u Bosni Smile .
A kada me i najmladje dijete napusti, selim tamo gdje od srca za uzivanjem i najradije radim... Smile
Berka
Berka

Broj komentara : 270
Location : Vlissingen, Holand
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE Empty Ovo je dobro : )

Komentar  Irma Wed Jul 02, 2008 11:11 am

Zivjeti na zapadu a putovati na Balkan na privremeni rad : )
Irma
Irma

Broj komentara : 19
Registration date : 2008-04-26

Na vrh Go down

NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE Empty Re: NOVAC - BRIGA O RACUNIMA - FINANCIJE

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu