DANAS JE RODJENDAN JEDNOJ SPECIJALNOJ OSOBI

Stranica 1/2 1, 2  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

DANAS JE RODJENDAN JEDNOJ SPECIJALNOJ OSOBI

Komentar  Berka on Tue Jun 24, 2008 2:18 pm

JEDNA POSEBNA OSOBA JE DOSLA NA OVAJ SVIJET ONDA KADA SAM JA IMALA NEPUNE DVIJE GODINE. OD TADA, SVE DO NASEG ODRASTANJA I SAZRIJEVANJA BILE SMO NERAZDVOJNE - SKORO PA KAO BLIZANKINJE.
OSTAVILA JE SNAZAN MECAT MOJOJ OSOBNOSTI I CIJELOM MOM ZIVOTU. OD TE OSOBE SE NIKADA NISAM DRZALA ZA SRCE. NE SJECAM SE NITI JEDNE RUZNE RIJECI ILI POGLEDA. NIKADA ME NIJE NASAMARILA. JESTE DA ME PONEKAD NIJE PODRZALA, ALI PONEKAD JE TO JAKO DOBRO ZA VLASTITI PUT. PONEKAD NISMO GOVORILE ALI SE NIKADA NISMO MRZILE. U MNOGIM STVARIMA NISMO IMALE ISTE POGLEDE, ALI MISLIM DA JE U SVAKOJ PORODICI SVADJA BOLJA NEGO DA SE PRAVIMO KAO DA "NISTA NIJE'.
ZIVOT NAS JE ODVEO NA RAZLICITE STRANE, ALI JEDNA DRUGOJ OSTAVILE SMO U AMANET NEIZBRISIV PECAT. OVOM PRILIKOM ZELIM DA JOJ KAZEM NESTO MUDRO, CEGA CE SE UVIJEK SJECATI:

KAD SI SE RODILA, SVI SU SE SMIJESILI, SAMO SI PLAKALA TI. ZIVI TAKO DA KADA ODLUCIS DA NAPUSTIS OVAJ SVIJET, ODES SA SMIJESKOM, A NEKA SVI OSTALI PLACU. SRETNO TI DRAGA MOJA, ZIVI JOS MAKAR STO GODINA U ZDRAVLJU, LJUBAVI, SRECI I BLAGOSTANJU.

Berka Nezic-MagistraVitae: komentar modifikovan dana: Mon Jun 30, 2008 1:33 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara: 972
Registration date: 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Pretpostavljam da je rodjendan tvojoj sestri

Komentar  Irma on Thu Jun 26, 2008 6:04 am

Nagadjam o kome se radi. Ko god da je, jasno je da je znacajna osoba za tebe. Cestitke i od mene.

Irma

Broj komentara: 51
Registration date: 2008-04-26

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

i od mene

Komentar  Enisa Alic on Fri Jun 27, 2008 10:56 am

Cestitke!!!!

Enisa Alic

Broj komentara: 413
Registration date: 2008-03-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Dogodilo se na danasnji dan...

Komentar  Berka on Mon Jun 30, 2008 5:59 am

Na danasnji dan rodjena je velika sufi uciteljica Tenzila-Rabija-Sakti. Jedna od osoba za koju imam srecu i blagoslov da ponosno istaknem da je moja prijateljica od duse i srca. Osoba koja mi je pokazala mnogo toga, a od svega sto sam od nje naucila najveci blagoslov su meditativni plesovi. Zivjela nam draga nasa Lila jos makar sto godina.

Covjecantstvo ce joj biti zahvalno za mnogo toga, a ja joj najvise zahvaljujem za plesove mira. "... Moje srce bubnji za ziiivooot....srce mi pjeeeva radost..."

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Draga Tenzila

Komentar  Enisa Alic on Mon Jun 30, 2008 9:37 am

OD SRCA TI ZELIM SRETAN RODENDAN ! ! ! ! !

flower
flower
flower

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: DANAS JE RODJENDAN JEDNOJ SPECIJALNOJ OSOBI

Komentar  SELMA dipl.iurist on Tue Jul 01, 2008 10:27 am

SRETAN RODJENDAN I JOS MNOGO USPJEHA! cheers

SELMA dipl.iurist

Broj komentara: 219
Registration date: 2008-02-01

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

HVALA SVIMA

Komentar  Tenzila on Tue Jul 08, 2008 9:52 am

DRAGE MOJE OH KAKVO PRIJATNO IZNANADJENJE! HVALA VAM SVIMA NA CESTITKAMA, JA SAM EVO PRVI DAN PONOVO U MOM UREDU ZA KOMPJUTEROM, NAIME POSLJEDNJIH DESETAK DANA BILA SAM NA PUTU, NA 6. EVROPSKOJ RUHANIJAT SUFI SKOLI, ZATO ODGOVARAM TEK SAD. ALI BAS JE LIJEPO KAD I NAKON NEKOLIKO DANA PROCITAS CESTITKE ZA RODJENDAN!
O SVEMU STA MI SE IZDESAVALO I OSVOJIM UTISCIMA MOGLA BIH KNJIGU NAPISATI AL UKRATKO: NADAHNJUJUCE, ISPUNJAVAJUCE, BOLNO, VESELO, SASAVO, DUBOKO I ISCJELJUJUCE ZA KARAJ LA IL LAHA IL ALAH ( TO JE TO) -NEMA BOGA DO BOGA-SVE JE SADRZANO U JEDINSTVU, SVE VAS VOLI VASA TENZILA RABIJA SHAKTI

Tenzila

Broj komentara: 91
Registration date: 2008-02-05

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Sreta sam da si opet tu

Komentar  Enisa Alic on Tue Jul 08, 2008 9:58 am

Malo je bilo "prazno" bez tebe i tvojih poruka!!!

sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Dobro nam dosla nazad

Komentar  Berka on Tue Jul 08, 2008 10:44 am

ooooo, ko nam dos'o ?
Velika Sufi uciteljica Tenzila Rabija Shakti !!!
mir bio s tobom i s tobom bio mir... Esalam Alejkum, Alejkumu Salam...

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: DANAS JE RODJENDAN JEDNOJ SPECIJALNOJ OSOBI

Komentar  ERMINA on Tue Jul 08, 2008 9:46 pm

Draga uciteljice,
i ja se sa zakasnjenjem pridruzujem cestitkama i zelim da ti dragi Allah sacuva sve sto imas, a volis i podari sve sto nemas, a zelis.
Zadnjih nekoliko dana sam intenzivno mislila na tebe i povezala sam da je to zbog toga sto si se obecala javiti po povratku s kampa, a, ustvari je to bio isaret da sam ti zaboravila rodjendan! Eto, barem sam ga lijepo proslavila, jer je i moja kci istog dana bila slavljenica Embarassed

ERMINA

Broj komentara: 227
Registration date: 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

za erminu

Komentar  Tenzila on Wed Jul 09, 2008 12:33 pm

hvala draga Ermina, na lijepim zeljama.
ja cu ti se javiti cim se malo ''jos prizemljim'' voli te tvoja tenzila

Tenzila

Broj komentara: 91
Registration date: 2008-02-05

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Koja od tvoje dvije ljepotice je slavila!

Komentar  SELMA dipl.iurist on Wed Jul 09, 2008 12:48 pm

Neka ti zivot samo lepe stvari donese,
dusa vecno ostane nezna i mlada,
sve sto pozelis neka bude tvoje,
a suze da pustis samo od srece!
SRETAN RODJENDAN ERMININOJ LJEPOTICI

SELMA dipl.iurist

Broj komentara: 219
Registration date: 2008-02-01

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Cestitam Neli Alilovic

Komentar  Berka on Mon Aug 04, 2008 8:40 pm

Nelka, nasa homeopatka, slavi rodjendan. I njoj mnogo lijepih trenutaka sa njenim draganom.

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

draga Nela

Komentar  Enisa Alic on Tue Aug 05, 2008 11:16 am

Slavis, a sutis - nikome ni habera....al hajd, nema veze - oprostiemo mi to tebi Razz

I od mene cestitjke

flower flower
sunny sunny
sunny
sunny

Enisa Alic

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

I DANAS JE ROĐENDAN JEDNOJ SPECIJALNOJ OSOBI

Komentar  ERMINA on Mon Sep 15, 2008 7:47 pm

Danas su zvijezde ponovo složene kao prije trideset..... godine ( Rolling Eyes ) i nasa astrologinja Azra Plese slavi ponovno rođenje:
Neka ti dragi Allah sađuva sve što imaš, a voliš i podari sve što nemaš, a želiš!
cheers

ERMINA

Broj komentara: 227
Registration date: 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Stranica 1/2 1, 2  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh