Anti-stres
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BUDI MOJA VODA

2 posters

Go down

BUDI MOJA VODA Empty BUDI MOJA VODA

Komentar  Admin Thu Jun 19, 2008 12:36 pm

Necu govoriti o tome, koliko je voda vazna za nas opstanak, svi mi to znamo! Necu govoriti koliko je dnevno treba unositi u organizam, jer mi to svi znamo! Hocu da vam kazem ja naprosto obozavam vodu i svoje tijelo obilno castim vodom iznutra i svana!
Nas organizam sastoji 2/3 iz vode, sta to znaci za nas i sta mozemo mi tu uciniti! Nevjerovatno puno!

Pogledajte ovaj video:

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 36
Age : 44
Registration date : 2007-12-10

https://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

BUDI MOJA VODA Empty Flaširana voda

Komentar  Tenzila Thu Jul 17, 2008 3:54 pm

Dragi moji, dobih ovu obavjest maločas mailom, pa sam razmišljala gdje da je stavim, proslijedite dalje ovo je tako logično pusa Tenzila


Flaširana voda koja stoji u automobilu vrlo je opasna za žene. Tako je rak dojke dobila Sheryl Crow i to potvrdila u Ellen show. Naročito je prisutan u Australiji. Uglavnom, liječnici kažu da žene ne smiju piti flaširanu vodu koja je ostavljena u automobilu jer toplina i plastika iz boce tvore određenu kemikaliju koja dovodi do raka dojke. Stoga žene trebaju biti oprezne i nikad ne piti takvu vodu. Ovakve informacije treba pamtiti i biti svjestan njihove snage da nas spasi. Toplina uzrokuje izlučivanje otrova iz plastike koji se miješaju s vodom, a ti su otrovi nađeni u tkivu dojke.
PROSLIJEDITI SVIM ŽENAMA I ONIMA KOJI IH IMAJU!)
Tenzila
Tenzila

Broj komentara : 22
Age : 59
Registration date : 2008-02-05

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu