DOBRO NAM DOSLO TO DUGO TOPLO LJETO....

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

DOBRO NAM DOSLO TO DUGO TOPLO LJETO....

Komentar  Berka on Wed Jun 18, 2008 10:04 am

Dragi nasi forumasi, nemojte mi samo reci da niste cijelu zimu i proljece planirali kako cete provesti to dugo toplo ljeto. Hajde sada, lijepo, na ispovijedanje, gdje, sta, s kim, i kako ( ovo me podsjetilo na Faketu, i ona je morala znati ko s kim i sta... inace ako ne sazna poprijeko bi se raspadala, neznanje bi je prekinulo Very Happy )
A ja? Avionska karta je davno kupljena, letim u pravcu Zagreba. Provescu nekoliko dana u Bihacu ( radno ) a radujem se i prvoj posjeti Jajcu ( takodjer radno ). Nevjerovatno ali istinito, nikad u svom zivotu nisam bila u Jajcu Embarassed . Poznajem ga samo sa slika.
Dakle, dragi prijatelji, moje ljeto radno i udarno, a odmor me ceka tek u septembru na Jadranskom moru.
Neznam da li su ljudi u Bihacu svjesni onog sta imaju? Izmedju ostalog, zapanjujucu ljepotu cuvene Une.
A sada, da malo zavirimo u Jajce kod nase Alise (Aly)

Ooooooo, bounce bounce dah mi zastaje, nemogu da cekam. bounce Ja nemogu da cekam. bounce Necu vise da cekam. Hocu odmahhhhhhhh. bounce bounce Da ideeeemmmmmmm bounce bounce

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Broj komentara : 972
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Ove godine preskacemo duga putovanja

Komentar  Admin on Wed Jun 18, 2008 8:10 pm

Ostajemo u NL ...

i ovo ce zadovoljiti potrebe ...

Admin
Admin

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-12-10

Vidi profil korisnika http://anti-stres.actieforum.com

Na vrh Go down

Dodji ti kod mene, draga drugarice

Komentar  Berka on Fri Jun 20, 2008 10:32 am

U osmom mjesecu dolaze moje potencijalke ( i ti si jedna od njih, pa da budemo kompletne), bice i male djece, Uz moju kucu je fino uredjena plaza. Nemoj da mi ides tamo u neke bare i divljine. Samo ti dodji draga moja, jeste da kod mene nije plavo more kao nase Jadransko, istina je da nema palmi ni mirisa borova, ali more je more. Kad valja holandjanima, nijemcima, belgijancima, sto ne bi i nama valjalo? Ah, zaboravila sam ti reci da je i malo pohladno, ali musterije su vruce

Magistra Vitae - ANTI-STRES SKOLA -Berka Nezic anti-stres terapeut Reiki tretmani i inicijacije; Feng Shui osobne karte; Feng Shui analiza stana i poslovnog prostora; Zdrava prehrana; Anti-stres radionice; Reiki skola; Feng Shui skola; Regresija; KONTAKT: Magistra_Vitae@live.nl

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

ah, nisam ti dobru sliku poslala

Komentar  Berka on Fri Jun 20, 2008 10:39 am

da ne mislis po slici da je to kod mene neka plitka bara, ma ne, moje more je beskrajno,
a plaza, samo pijesak. Mozes 24 kilometra pjesaciti po pijesku ili plicaku. I kad se lijepo vratis, fitnesala si skoro 50 kilometara, a nema sanse da zalutas Shocked evo ti bolja slika

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: DOBRO NAM DOSLO TO DUGO TOPLO LJETO....

Komentar  SELMA dipl.iurist on Tue Jul 01, 2008 12:34 pm

Pitate me zasto nisam na forumu, pa ljudi doslo ljeto, ja ne mogu odoljeti tamnom tenu i plazi!

SELMA dipl.iurist

Broj komentara : 219
Registration date : 2008-02-01

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Izlazite ljudi iz kuce.. neka forum ceka zimu...

Komentar  Berka on Tue Jul 01, 2008 2:17 pm

Jaoooo, imas pravo Selma, ostavljaj sobu, izlazi iz kuce, ja sam sad bila na ovoj sa gornje slike. Heeejjjjj,
Ljudi k'o mrava, jedva sam se izmedju njih probila do vode. A tek djeceeeee, majku im njihovu, samo lizu sladolede, a ja okrecem glavu k'o suncokret. Sad
Dzaba se borim, gdje god pogledam vidim sladoled. Sreca da nisam ponijela novcanik Laughing

Berka

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: DOBRO NAM DOSLO TO DUGO TOPLO LJETO....

Komentar  Sponsored content Today at 12:08 am

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh